Skocz do zawartości

Fall Of


Threef

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Fall Of

 

Gatunek: One-Button multiplayer Casual

 

Opis: Jest to prosta gierka bez grafiki napisana w jakieś 3 godziny. Gra tak mi się spodobała że napisałem ją od nowa i dałem możliwość zagrania w nią przy jednej klawiaturze aż 4 osobom! Sterowanie aktualnie odbywa się przy pomocy klawiszy Q R U P. Jest możliwość gry z aż 127 botami :wacko: (100 botów i 4 graczy na raz dźwiga mój netbook). Do gry skomponowałem specjalnie 1 utworek, tak na prawdę są to 4 8 sekundowe utworki odtwarzane losowo :P. W grze występują 4 rodzaje bonusów, jakby ktoś miał jakiś pomysł to piszcie!

Na koniec pozostał apel: Czy chciałby ktoś skonwertować ją na HTML5?

 

Download:

Wersja 1.2

Wersja 1.1

 

Rozmiar pliku: 1768KB

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Threef

Fabuła:
Threef

Grafika:
Threef

Muzyka:
Threef

Screeny:

FhuWl.pngs4iBH.png

i2985.png4TtX6.png

 

[13.10.11]

  • Super-Duper-Extra-Mega Performance Fix
  • Boty już nie znikają :P
  • Boty zostały podzielone na: "Lamerskie" i "Bardziej Lamerskie"
  • Bonusy mogą spadać z nieba
  • Dodano nowy bonus - Cofanie czasu

 

[27.12.11]

  • Dodano nowy bonus - Portal
  • Wpisanie w menu "cheese" uaktywni ukryty tryb. Zastanawiam się czy go nie wprowadzić na stałe.
  • Poprawiony bonus - Ściana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie już przy 20 botach jest spadek fpsów. ale mam grata.

 

brakuje grywalności. wystarczy bez pomyślunku napieprzać w jeden klawisz i gra się toczy. fajnie jest popatrzeć, jak skaczą sobie kropki (boty swoją drogą miewają zbyt duże problemy z wyskakującymi ścianami), ale w tej postaci to bawi 10 sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś wyjaśnić, o co w tym biega? Wciskałem na zmianę Q i R i jakoś skakało dalej, w którymś momencie przestało i wyłączyłem.

 

 

Klikasz tylko Q, jeśli grasz sam ( bez kolegów ) . Te przyciski U, y, s itp są dla gracza 2, 3 itd, jeżeli grają. Też mnie to początkowo zmyliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klikasz tylko Q, jeśli grasz sam ( bez kolegów ) . Te przyciski U, y, s itp są dla gracza 2, 3 itd, jeżeli grają. Też mnie to początkowo zmyliło.

Tak też na początku myślałem, ale wcisnąłem jakiś inny i coś poszło - więc stwierdziłem, że coś się nimi robi... ;s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra w takiej formie nie ma racji bytu! Nikt nie będzie ściągał takiej gry by pograć 5 minut! Dla tego chciałbym to zobaczyć w HTML5. Targetem jaki sobie obrałem to gimnazjaliści na lekcji informatyki. 4 14-latków odpala grę na stronie i przepychając się spamuje w klawiaturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[13.10.11]

  • Super-Duper-Extra-Mega Performance Fix
  • Boty już nie znikają :P
  • Boty zostały podzielone na: "Lamerskie" i "Bardziej Lamerskie"
  • Bonusy mogą spadać z nieba
  • Dodano nowy bonus - Cofanie czasu

 

Ogółem zmniejszyłem pięciokrotnie liczbę obiektów w grze i miałem przed chwilą świetną zabawę z dodawaniem nowego bonusu :D

Link w pierwszym poście.

Chciałbym jeszcze żebyście mi powiedzieli coś na temat muzyczki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zagrałem na 4 osoby, ale jakbyś dodał obok listę graczy, kto pierwszy drugi oraz najlepiej jakieś cienie, aby można było wiedzieć jak blisko są inni, o ile są. Tak to specjalnie sensu nie ma, bo potem sam nie wiem kto pierwszy jest. ;)

Lista graczy podczas gry, tak? Pomyślę. Siebie na ekranie widzisz jako zielonego, innych graczy jako czerwonych. Nie do końca rozumiem o co Ci chodzi z tymi cieniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wrzuciłem raz przy okazji tę grę na netbooka kolegi z klasy. W tą środę na lekcji w-f byłem świadkiem grupki 8-10 osób wpatrzonych w 9 calowy monitor. Ludzie zmieniali się tylko gdy nie mogli już naciskać klawisza. xD To jak siłowanie się na kciuki!

Nie miałem zamiaru aktualizować tej gry, ale chyba będę musiał dodać ograniczenie room_speed bo skoki fps potrafią popsuć zabawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Filar Społeczności

Niszczenie podłoża da mnóstwo możliwości jeśli chodzi o przeszkadzajki.

np. tworzenie trzypikselowej przepaści do samego dołu

 

i potem wszyscy ją przeskakują.

 

ale jazda

 

jak za starych dobrych lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...