Skocz do zawartości

Fall Of


Threef

Rekomendowane odpowiedzi

@up +1

 

Ogólnie to nie rozumiem rozgrywki, skakać można cały czas, więc granie na 2 playerów to prawie jak gra na Ligę24 pt. "Kto pierwszy" polegająca na tym, żeby jak najwcześniej kliknąć jakiś przycisk.

Przeszkód prawie nie ma.

Czy boty cokolwiek robią?

I czy na serio nie można było dać to w innej oprawie niż pojedyncze pikselki? :)

 

2/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu Bedziom! Dzięki za krytykę! Gra w dużej mierze polega na tym że sadzam przez ekranem 4 małpy i oglądam jak ze sobą rywalizują i klną na wszystkie strony, myśląc że w tej grze potrzeba czegoś więcej niż szczęścia i naciskania klawisza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Trolololo!!! Rok minął odkąd powstała ta gra! Serio! :D

Przegotowuję lekkie odświeżenie graficzne, połączenie z gamejolt.com (highscore, achievementy), oraz nowy tryb gry który przypominać będzie Canabalta na kilku graczy z przeszkadzajkami.

UGBkf.png

oeJ6C.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daję jak największą możliwość customizacji gry, już są do wybrania glow, same kontury albo kolorowe boty, wszystko można mieszać.

Achievementy w większości proste: "Zagraj z 3 przyjaciółmi", "Wygraj wyścig z x botami", ale też bardziej losowe: "Wskocz z portalu w portal", "Uwięź innego gracza", "Rozwal grunt pod nogami innego gracza". Tak tryb Canabaltowy będzie z niszczeniem terenu, miny, super moce, and moar moar stuff!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myślę że gdybyś zwiększył te piksele chociaż do 2x2 poprawiło by to widoczność tego wszystkiego. Na początku gdy ją uruchomiłem to nie wiedziałem o co chodzi ;). Jeśli chcesz ją kontynuować to popracuj jeszcze nad menu, bo się przeraziłem jak zobaczyłem te szare prostokąty :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...