Skocz do zawartości

Zablokowane ARCYM wersja beta


Rekomendowane odpowiedzi

TYTUŁ: Arcym wersja beta

 

GATUNEK: Platformówka

 

OPIS: Tym razem to gra mojego brata.Nie wie czy ją kończyć więc potrzebuje waszego zdania.

Oceniajcie(tylko nie owijajcie w bawełne!!!).O grze: gra polega na przejściu planszy poprzez zebranie wszystkich diamentów.Na naszej drodze staną jednak nieobliczalne potwory.

 

DOWNLOAD: http://www.gmclan.org/up4348_3_Arcym.html

(a to z kolei moja gra>>>) http://www.gmclan.org/up4348_3_bloczki.html

 

AUTOR: Ciemny :thumbsup: (mój brat)

 

snapshot.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna gra, znowu kupa różnych szczegółów... Ale po co to wszystko, jak gra nudzi się po paru sekundach? Zbyt mało nowych rozwiązań, ba, nawet ich nie ma. Jedyne co mi się spodobało to to, że po śmierci pojawia się taki "duszek", który wraca w miejsce początkowe.

 

1+/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no duszek dosc fajnie wyglada, ale np: ciagle odbijanie sie sprawia wrazenie ze autor nie opanowal normalnego sopsobu kierowania postacia w platformowce. poza tym "braciszek" sprawia wrazenie nieco "wirtualnego"...
tzn? jakby co to np ja nie zajmuje się platformówkami ale ta może "chyba..." być, choć co prawda nie przyłożył się...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wez zrob lepsza gre to pogadamy amatorze

Koleś, masz już prawie 18 lat (wynika to z profilu), a zachowujesz się jak niewychowany dzieciuch nieprzyjmujący krytyki!

Wystarczyło zawrzeć to w opisie i bez linku, ktoś może się teraz pomylić.

 

Zmiana rozdzielczości do małej gry suxx. Po zmianie gra nie odpaliła się (wciskanie F4 nie przyniosło efektów), więc nie oceniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś, masz już prawie 18 lat (wynika to z profilu), a zachowujesz się jak niewychowany dzieciuch nieprzyjmujący krytyki!

 

Wystarczyło zawrzeć to w opisie i bez linku, ktoś może się teraz pomylić.

 

Zmiana rozdzielczości do małej gry suxx. Po zmianie gra nie odpaliła się (wciskanie F4 nie przyniosło efektów), więc nie oceniam.

Szkoda że masz JUŻ 13 lat(ale jaja....)a nie umiesz czytać....komentarz napisał mój brat a ta gra też jest jego leszczu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaklub PISAŁ do twojego brata, bo skąd ma wiedziec ile 'tfuj' brat ma lat i wynika z tego ze ani ty, ani twoj brat nie umiecie czytac.

Co z tego że ma 13 lat? Moze miec umysł 18 latka, tak jak ty MASZ umysł 10 latka.

I nie leszczuj tu

Skoro ty sie wypowiadasz to wiesz, ty masz przekazywac wiadomosci wymyslonemu bratu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach jak ja lubię kłótnię !

I ja też będę się wtrącał !

 

Gra zasługuje na 3/5

Grafika może nie najlepsza ale jest OK

 

Edit:

 

Autor ma nick Ciemny heh to z jego nicku wynika, że jest CIEMNY :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh, chłopaku...czego ty chcesz....teraz ty możesz wstydu oszczędzić...

http://dziecineo.pl/

 

Szkoda że masz JUŻ 13 lat(ale jaja....)a nie umiesz czytać....komentarz napisał mój brat a ta gra też jest jego leszczu...

 

Z Leszczy to Micznikowski... Coś mi się wydaje, że nie masz 17 lat, słyszałem, że w tym roku maturę piszesz :D Maturę się pisze w wieku 19-20 lat, jak by co :]

 

A tak wogóle to żeby było na temat, "ARCYM wersja beta" w dziale gotowe gry i programy? łał :D no chyba, że ta gra się nazywa ARCYM wersja beta, to wtedy bym się zgodził.

Ciekawe, co odpowie ;p

Edit: łan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://dziecineo.pl/

Z Leszczy to Micznikowski... Coś mi się wydaje, że nie masz 17 lat, słyszałem, że w tym roku maturę piszesz :D Maturę się pisze w wieku 19-20 lat, jak by co :]

 

A tak wogóle to żeby było na temat, "ARCYM wersja beta" w dziale gotowe gry i programy? łał :D no chyba, że ta gra się nazywa ARCYM wersja beta, to wtedy bym się zgodził.

Ciekawe, co odpowie ;p

Edit: łan.

Take This słuchaj no, o maturze to ty nic nie wiesz... jestem rocznik 1990 tzn będe w tym roku zdawał mature.Jakby co jestem z Chotomowa, koło Legionowa, 20 km od Warszawy, Ucze się w liceum ogólnokształcącym, jestem na profilu matematyczno-informatycznym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Take This słuchaj no, o maturze to ty nic nie wiesz... jestem rocznik 1990 tzn będe w tym roku zdawał mature.Jakby co jestem z Chotomowa, koło Legionowa, 20 km od Warszawy, Ucze się w liceum ogólnokształcącym, jestem na profilu matematyczno-informatycznym

Podaj jeszcze adres i wpadniemy Ci na chatę i zrobimy bałagan, ja wyjem całą czekoladę a TuxMan zgwałci Ci psa. Po co nam takie dane ?

 

A tak czy siak, nie będziesz pisać w tym roku matury, bo matura już była w maju, bo sam pisałem :)

Co najwyżej, to w przyszłym roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, to jeszcze gówniarz jesteś :)
to kim ty jesteś frajerze, hę?

 

 

Podaj jeszcze adres i wpadniemy Ci na chatę i zrobimy bałagan, ja wyjem całą czekoladę a TuxMan zgwałci Ci psa. Po co nam takie dane ?

 

A tak czy siak, nie będziesz pisać w tym roku matury, bo matura już była w maju, bo sam pisałem :)

Co najwyżej, to w przyszłym roku :)

Chodziło mi o ten rok szkolny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...