Skocz do zawartości

Zablokowane ARCYM wersja beta


Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że masz JUŻ 13 lat(ale jaja....)

Pomyliłeś się przy rejestracji o 10 lat! Popraw to.

a nie umiesz czytać....

Umiem, ściągnąłem poprawny plik i trafiłem na Arcym, a nie na twoje nieoryginalne bloczki (tą grą nie powinieneś się chwalić).

komentarz napisał mój brat

Bracia młodzi duchem. Niestety, zbyt młodzi na internet...

a ta gra też jest jego leszczu...

No ba, jakbym nie wiedział. W przeciwieństwie do ciebie, czytać umiem i wiem, że bycie dzieckiem neo wcale nie jest cool, trendy, jazzy. Ja złożyłem sugestię twemu bratu, aby wyłączył zmianę rozdzielczości, bo niektórzy nie mogą w nią zagrać. Widać, moją opinię olano ciepłym moczem, skupiając się na obrażaniu userów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj jeszcze adres i wpadniemy Ci na chatę i zrobimy bałagan, ja wyjem całą czekoladę a TuxMan zgwałci Ci psa. Po co nam takie dane ?

 

Ej, ja chciałem psa! Za plecami rozdajesz innym najlepszy towar! Nienawidzę cię!

 

to kim ty jesteś frajerze, hę?

 

Fallord jest na tyle sfrajerzony, żeby wdawać się z tobą w jakiekolwiek dyskusje. Ja bynajmniej sfrajerzyć się nie dam i nie nakarmię trollucha.

 

W ogóle to jakaś dziwna reklama - podawać na tacę swoją grę zaraz po reklamie gry zupełnie innej osoby.

 

Bloczków kompletnie nie da się włączyć, jest tylko kretyńska muzyka i kretyński kolorowy napis. Za to wystawiam 1/5 i tym sposobem twój brat przez ciebie obrywa w tyłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...