Skocz do zawartości

Zablokowane Dyskusje o grze


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 979
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy

Hehehe, ja tam nawet w zamkniętych tematach mogę odpowiadać :D

Jak będzie takie spamowisko w nowym temacie, to tak jak Ranmus obiecuję wam dawać ostrzeżenia - będą się sypać jak nie wiem :D

 

btw. dziś w nocy to zrobiłem, ale za chwilę już tego nie było (0 graczy):

almoraonline0044dz2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rapper

Są lepsze potworki od Bush np. Hollow :) 1k hp a loot niewiem jaki.

@Topic

Bardzo jestem mile zaskoczony tym że tak świetnie się gra ;) Wreszcie jest więcej NPC, nowe potworki, nowe tereny. Najbardziej polubiłem muzyke na PvP Arenie. Jest po prostu super :D I ten system jeżeli siadasz widzisz całą arene. Tylko troche się trudno bije :P I szkoda że Borek chyba zawiesi projekt, ponieważ w innego MMORPG'a nie grało mi się tak przyjemnie jak właśnie w Almore :)

 

Edit:

Ooo z Hollow jednak bardzo dobry loot :D Niezłe hity walą bo byliśmy z Creavem i Mentos'em. My (Ja i Creav) magowie on blocker i ledwo co ubiliśmy go :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boże.. przypomniało mi się jak jeszcze odpalałem pierwsze demo HS :(, to było piękne - ta grafika, te efekty:P, sam fakt że RPG!! akurat RPGów jest bardzo mało.. niestety.. a teraz HS przeobraził się w wypasioną grę Almora-Online, aż się łezka w oko kręci :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@pinnacle:

 

Zadałeś tak łatwe pytania, że pozwolę sobie na nie odpowiedzieć zamiast Borka.

 

1. Nie.

2. Żadne.

3. Nie.

 

System guildów i questy prawdopodobnie już się nigdy nie ukażą na aktualnym silniku, ponieważ gdyby miały być, to już by były. To są już spore elementy gry, a Borek wyraźnie napisał, że nie będzie brnął dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tibia jest najlepszą grą na świecie jeżeli ktoś uważa, że ludzkie twarze mają sześć pixelów a jak masz na sobie zbrojkę to i tak w teksturze widać koszulkę. Nie no spoko ja na przykład kocham te wyskakujące czerwone numekri przy hitach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wojownikiem i łczunikiem:P

 

A mam taki pomysł:P Nie nudzi wam się ciągle expic?? Może zrobimy sobie takie PK'owanie na Teamy podzielimy sie an drużyny i byśmy latali i zabijali się zdobywając punkty, jeden zabity to 1pkt:D co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wojownikiem i łczunikiem:P

 

A mam taki pomysłtongue2.gif Nie nudzi wam się ciągle expic?? Może zrobimy sobie takie PK'owanie na Teamy podzielimy sie an drużyny i byśmy latali i zabijali się zdobywając punkty, jeden zabity to 1pkt:D co wy na to??

Hmmmmm...lepiej wracaj do Quake`a. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wojownikiem i łczunikiem:P

 

A mam taki pomysł:P Nie nudzi wam się ciągle expic?? Może zrobimy sobie takie PK'owanie na Teamy podzielimy sie an drużyny i byśmy latali i zabijali się zdobywając punkty, jeden zabity to 1pkt:D co wy na to??

ty chyba nigdy w mmorpg nie grałeś,dzień poexpiłeś i już chcesz z almory jakiś syf robić,gdzie wszyscy tylko się zabijają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Skoro PvP już działa, może by tak dodać opcję do chata - ogłoszenie - żeby każdy gracz mógł przeczytać. Aby uniknąć spamu, oczywiście byłby jakiś limit, np. 1 ogłoszenie na 10 minut.

 

Wojownikom marnuje się mana. Można by dodać np. jakieś specjalne ataki, które zużywają manę, ale dodają za to jakiś efekt, np. dodatkowe obrażenia od ognia.

 

Przy okazji: strażnik przy wejściu do Deep Forest czasami zaczyna się cały czas obracać, najwidoczniej się blokuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...