Skocz do zawartości

Zablokowane Dyskusje o grze


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 979
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Też się o to boję Kolka... Bo Borek powiedział tajemniczo że " wkrótce ukaże się news i wszystko będzie jasne..." Ale co bedzie jasne? Może się okazać że Almora kaput :( Ale wątpię -myślę żę Borek coś dla nas szykuje... będą zmiany (niekoniecznie w grze...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym grał ale komp mi się przy Almorze zawiesza (noooo!!!!!!) Cholera muszę czym prędzej kupic nową pastę termoprzewodzącą bo procek się przegrzewa i mi kompa wiesza :F Nie weim czy wchodzić czy nie... zaś zawiesi i dupa... arrrrghhhhh.... Zsrany złom <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zagram już więcej w Almore OnlyGoodComputersLine, dopóki Borek nie przepisze na inny język jej. Nie wiem na co czeka, zrobił grę, wiadomo co będzie dla niej najlepsze, ja bym w wolnych chwilach już kuł C++ na Jego miejscu :P GTA San Andreas(to tylko przykład, o wiele więcej gier rozbudowanych 20 razy bardziej i do tego 3d też) chodzi mi o wiele szybciej i płynniej niż Almora lub też Mario Brawl Online(przykłady, oczywiście jest tego o wiele więcej)... GM jest posrany. Jeśli chce się zrobić pożądny projekt to lepiej już w BASHU(O_o) niż w GMie go robić :P

 

Do ludzi z FPSem zwykle 90-100% nawet w dość zrąbanych miejscach: Czy wiecie, jak to jest expić kiedy twoja postać wykonuje każdą akcję dwa razy wolniej niż powinna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol ja też mam fps 50% ale trudno - przyzwyczaiłem sie - trzeba tłuc słabsze stwory :F Ale może bedę miał new procek... a wtedy...muahahhaa...

 

Mam 22 lvl i jeszcze nie byłem w sklepie w DF... :P I tłukę busze (a wielu innych na full fpsie pewnie by evil planty nawalało albo spidery <_< )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 22 lvl i jeszcze nie byłem w sklepie w DF... I tłukę busze (a wielu innych na full fpsie pewnie by evil planty nawalało albo spidery )

No to co? Ja też tłukę busze, bo evil planty robią ze mnie sałatkę w sekundę (double-hit).

 

Mam dylemat: Próbuję zrobić wszystko, aby zdobyć golden sword (brakuje mi ok. 60 siły i ok. 35 zwinności). W co najpierw najlepiej zainwstować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matthew Pakuj najpierw w siłe 30 a potem w zręczność 35 a na deser pakuj resztę. A najlepiej pakuj tak żeby móc używać inne przedmioty. ja tak robie

 

 

Zastanawiam się co po wisindomie dla wojaka? BEZ SENSU że trzeba pakować w wis tylko dlatego żeby założyć dobrego itema. Ha Borek Mam w dp taki sam armor jaki ty masz :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem Wam tyle, że Almora po jakimś czasie robi się najzwyczajniej w świecie nudna. :F Ciągle tylko expienie, zbieranie kasy, kupno nowych itemów, expienie... Nie umniejszam Borkowi tego, że stworzył grę bardzo dobrą, ale sam klimat nie wystarczy i musi być ona bardziej urozmaicona. Oczywiście, to jest tylko moje zdanie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...