Skocz do zawartości

Zablokowane Dyskusje o grze


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 979
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sory za double ale to cos innego

 

dnia 3 sierpnia 2007 r o gdzinie 7.27 zostałem wylogowany z serwera i nie mogłem się połączyć "folowing auconaunt is blocked" expiłem właśnie na posion ratach stałem po lewej stronie i trzymałęm wciśnięty prawy przycisk myszy......Proszę o wyjaśnienie....

 

PS> próbowalem 4 razy i to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce bana .....to smutne .....wiem że jakiś gracz dostał bana za zablokowywanie myszy i robienie czegośinnego na kompie a tam sie samo expiło tyle że ja cały czas grałem bo nawet jeszcze potiony brałem zbierałem kase itp... :( ma ktoś maila do borka ?? Bo jeżeli mnie zbanował teraz to znaczy że jest .....pozatym pisało że jest 1 osoba online myśle ja ale po tym jak bana dostałęm wchodze kilka razy na strone gear studio a tam nadal 1 gracz wchodze postacia pozyczoną od brata do sprawdzenia ,on wchodzi i też1 gracz online ........ ?

 

PS> przepraszam nie wiem co zrobiłem i nie chce bana :( jeszcze chciałem dziś pieniądze wpłacic skoro już na być na stałe almora :(

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Zakładam właśnie gildie naszej kochanej Almorki, po więcej info proszę sie kierować na adres sygnaturce :)

Gildia będzie działała aktywnie aby urozmaicic gre więc serdecznie zapraszam............

 

PS> jeżeli zbioire eystarczająco dużo ludzi to będzie pierwsza wojna w almorze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeathOfChildren i GodsChildren dostali odemnie owna... straszyli mnie że stracę guardiana i dostane bana... Zabiłem ich obu kilka razy i się popłakali :D btw. Borek... z swojego źródła wiem że porzucasz projekt ;o nie rób nam tego :)

 

Ale chrzanisz głupoty... takie zdarzenie nie miało miejsca. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Version 0.72

 

Changes:

Changed: Now is more experience from hard monsters

Changed: There is no longer possible to drink/eat HP item in battle arena ( except healing spell )

Changed: Players with 3 RED STARTS and more can't attack players and take items

 

Fixed bugs:

Fixed: Bug of drawing players who was died

Fixed: Some holes in Alebra - Town ( possibility to walk in not allowed areas )

Fixed: Now monsters after respawn will move automatically in random direction

 

News:

Added: New wands/staffs

 

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Ja go zamorduje!!! Ile teraz poison missle zadaje damange?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...