Skocz do zawartości

Zablokowane Dyskusje o grze


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tylko twoje :) przydałyby się w końcu te questy, zakładanie party itd. :P i jeszcze dużo dobrych dodatków. Ale niestety będzie trzeba poczekać zanim Borek znajdzie czas dla Almory, bo teraz ma inne projekty na głowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 979
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

proszę proszę na gear-studio.com pojawiła się informacja o Infernal warriors. No to może ciekawie to wyglądać Gotowe gry i Programy Dema gier i programów Almora-online Infernal warriors. Zastanawiam się dlaczego nikt nie dowarzy zrobić grę która będzie dorównywała almorze? Ja i bym się podią tego zadania gdybym tylko umiał malować na pcie. Na razie mi wychodzą tylko paintowe ludki xP

 

 

A tak na marginesie. co sie stało z tematem o propozycjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxpayn: ty masz 50% FPS :boxed: gdzieś czytałem o twoim sprzęcie że GeForce 5500, 1024 RAM, procek nie pamiętam :P

Ja mam 512 RAM , GeForce 5500 , procek 1,83 GHz. I Praktycznie przez cały czas FPS nie spada poniżej 90 % (no chyba że strzaszne lagi lub dużo obiektów strzał, czarów itp. ) Jedynie gdy przechodze z loakcji FPs jest gdzieś koło 30% :P :P Więc dziwie się że Almora wam chozi po 50 % :boxed: :boxed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej wczoraj były takie lagi czy cos u mnie jest :( Normalnie potiony wypijałem z parosekundowym opóźnieniem :/ Btw wczoraj jak wszedłem do df i byłem koło busza komp mi się zawiesił - a po chwili się odwiesił (lol) TYlko że zabrało mi ze 100 hp <_< No i potem drugi raz to samo i dead :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hmm zdziwilbym sie jakby byl online...

ja tam czekam bardziej chobcy na to infernal warriors czy darkosan (moze cos namieszalem) w kazdym razie nowa sygnaturka wygląda lepiej niż projekt dobry bo dobry ale którego borkowi sie najzwyczajniej w swiecie nie chce juz pastwić ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...