Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oczy w drugim rzędzie odstraszają, poza tym 2a z mieczem z 2b mógłby być OK. W obecnym stanie najlepiej rzeczywiście wygląda 1b.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Super, dzięki wszystkim za głosy. Pewnie teraz zrobimy jakieś mockupy z 1 i 3, żeby zobaczyć jak to wygląda całościowo, i poddamy kolejnemu głosowaniu :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No nie wiem, czy po tym co widziałem na Facebooku będziesz pracował nad Bonfire ;) #RobW

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
No nie wiem, czy po tym co widziałem na Facebooku będziesz pracował nad Bonfire ;) #RobW

Akurat jedno na drugie za bardzo nie wpływa. Zresztą, choć gest Roba jest super, to problemem w ArcMagi jest grafika a nie muzyka :D.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gracjana da radę, Kasia porobi jej szkice fajne, animacje proste we flashu zrobicie to ona z takich gotowych poz postaci już wyrysuje. Owszem to nie robota na 5 minut, ale wierzę w was. Na próbę mozna istniejący jakiś asset przerysować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No właśnie plan jest taki, że Gracjana machnie coś testowego i zobaczymy jak to idzie. Jak będzie git, to bardzo mocno rozważymy wskrzeszenie ArcMagi, bo to fajny projekt, sporo ludu czeka, a do tego mamy ochote na coś, co możemy zrobić sami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kasia wreszcie miała czas zabrać się znowu do Bonfire i przygotowała kilka opcji na nowy styl graficzny:

BonfireSamplesVert.jpg

Któryś Wam bardziej siada?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ziemia i tło z 1 + krzaczki pierwszoplanowe z 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

4. albo tak jak pisał ANtY, czyli 4, z krzaczkami z 1.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a ja mam dylemat bo tak jak pisałem na fejsie, dużo bardziej podoba mi się tło z 1, ale postacie za to zdecydowanie fajniejsze w 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Propa dobrze gada, polać mu. Ja proponuję postacie i potwory z 2 i tło 1.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Postacie mi się na 2 dużo bardziej podobają, ale to już od dawna mówiłem, ale potworki z 1 są lepsze

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sporo ludzi sugeruje coś w tę mańkę, więc rozważymy taki miks. Dzięki wszystkim za opinie :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nowa grafa w akcji:

BonfireAttack.gif

Jeszcze można dopracować, ale ogólnie chyba fajnie robi, nie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nowa grafa w akcji:

BonfireAttack.gif

Jeszcze można dopracować, ale ogólnie chyba fajnie robi, nie?

Oręże za wolno Ci opada.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miecz ma uderzać w tego kretoszczura(czy co to tam jest) trochę później niż postać wyląduje? Bo leciutko śmiesznie to wygląda, jak wojownik naskoczy na to coś (które jest odrzucane do tyłu) a dopiero potem uderza bronią.

Poza tym co napisałem wyżej, wszystko jest fajne. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Yhmm, mi też się podoba. A ten atak to właśnie bardziej uderzenie butem niż tym mieczem ;p

Albo przygniecenie tarczą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki. Pokombinuję z timingiem ataku :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ten zamach mógłby być nawet już w połowie skoku. A particle jak zwykle boskie. Krople krwi które lądują na ziemi! <3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zdecydowanie machnięcie mieczem jest za późno. Powinno być praktycznie w momencie lądowania, albo własnie już w trakcie lotu (tak w 2/3). Albo nawet mogło by być tak, że w połowie drogi miecz jest w 1/2 drogi do ataku, a jak się ląduje to ta klatka co teraz, ale to wymaga jeszcze dodania kolejnego sprite'a, więc więcej roboty. Graficznie fajnie, ale timing jeszcze lekko kuleje i na pewno da się go na kilka fajnych sposobów poprawić :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mhm. Co zabawne - mam już taki cross-fade w trakcie skoku w sekwencji skok->lądowanie, ale o ataku jakoś nie pomyślałem i też dopiero na powtórzonym milion razy gifie zauważyłem, że to nie daje rady :).

Tak czy inaczej - dzięki wielkie za feedback. Poprawię i dam Wam nowego gifa do oceny.

W ogóle, kurde, jak mi się miło wraca do tej gry! Przynajmniej faktycznie mam jakieś fajne rzeczy do rozkminki, zamiast robienia za koretkto-redakcję :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A tymczasem:

tumblr_nbzqlu2qtN1s613oso1_1280.png

Pani Rycerz zastanawia się nad przyszłością Bonfire. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na pewno będzie świetlana. (:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na razie jest dość ponura, ale kto wie - może jednak wynajdę sposób, żeby się sklonować i przerobić tę gierkę na coś grywalnego :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Na razie jest dość ponura, ale kto wie - może jednak wynajdę sposób, żeby się sklonować i przerobić tę gierkę na coś grywalnego :).

Zawsze możesz znaleźć jakiegoś speca od koretkto-redakcji w Visual Novel, a sam zająć się Bonfire. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do samej redakcji to faktycznie kogoś po prostu zatrudnimy, ale na razie jestem niestety potrzebny, żeby sprawdzać strukturę scenek, robić poprawki, wstawiać customowe efekty/animki i takie tam. Ogólnie straszna harówa całe to Solstice :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta