Skocz do zawartości

Zablokowane 2D Crafter


Moe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
Ja nie mogę, najpierw upierdoliliście się shota, a teraz tego, przestańcie krytykować i sami coś zróbcie.

A pomyślałeś może, że jest jakiś ku temu powód? Wbija koleś, temat z jakimiś fancy kolorkami, wszystko ładnie, a tu się okazuje, że on zaczyna gre robic tuż po jego napisaniu. Czego oczekujesz, że wszyscy będą go chwalic i poklepywac po plecach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pomyślałeś może, że jest jakiś ku temu powód? Wbija koleś, temat z jakimiś fancy kolorkami, wszystko ładnie, a tu się okazuje, że on zaczyna gre robic tuż po jego napisaniu. Czego oczekujesz, że wszyscy będą go chwalic i poklepywac po plecach?

 

No a co! W końcu to GMClan - stronka na której głaszczemy 12letnie dzieci za stworzenie ruchomego spriteya! ZAPAMIĘTAJ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhhyy...

Rozreklamuj swoją jeszcze nienarodzoną grę

No ale racja - pierwsza wersja oryginalnego Minecrafta miała więcej funkcji niż wiele gotowych klonów (mówię o tych czysto amatorskich). Moe, zrób coś, by właśnie Twój klon przyciągał, a nie czyjeś inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
A maski na prostokąt mu nie zmienię, dzięki temu, że on "się zahacza" o końcówki bloków, można będzie tworzyć ciekawe mapy "skakające"
Przykre. Jeśli chcesz żeby się zachaczył, to zrób animację łapania się rękami, bo nie wiem czy zauważyłeś ale gdy skaczesz na coś wysokiego to łapiesz się rękami a nie mordo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Przykre. Jeśli chcesz żeby się zachaczył, to zrób animację łapania się rękami, bo nie wiem czy zauważyłeś ale gdy skaczesz na coś wysokiego to łapiesz się rękami a nie mordo.

 

OFICJALNIE MÓJ ULUBIONY POST NA TYM FORUM :'D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre. Jeśli chcesz żeby się zachaczył, to zrób animację łapania się rękami, bo nie wiem czy zauważyłeś ale gdy skaczesz na coś wysokiego to łapiesz się rękami a nie mordo.

 

Haha, Dobre :D Przeoczyłeś tylko jedną sprawę - on nie potrafi czegoś takiego zrobić, a jak już się sam głową chwyta to autor ma raj :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, Dobre :D Przeoczyłeś tylko jedną sprawę - on nie potrafi czegoś takiego zrobić, a jak już się sam głową chwyta to autor ma raj :P

 

I chodziło tylko o to, żeby mnie wkurwić i nabić posta grze, o której już zapomniałem.

Takie zachowanie mnie dobija. Weź się do roboty człowieku, a nie oceniasz innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwól...

grze, o której już zapomniałem.

Weź się do roboty człowieku,

 

Mnie natomiast dobija wstawianie zapowiedzi projektu który zaczyna się robić tego samego/dzień wcześniej, a później napinanie się że ktoś się czepia.

Skowron ma moim zdaniem rację - na 100% gdybyś umiał zrobić chwytanie się ścian to postać nie robiłaby tego mordo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwól...

 

 

 

Mnie natomiast dobija wstawianie zapowiedzi projektu który zaczyna się robić tego samego/dzień wcześniej, a później napinanie się że ktoś się czepia.

Skowron ma moim zdaniem rację - na 100% gdybyś umiał zrobić chwytanie się ścian to postać nie robiłaby tego mordo.

 

Chwytanie się ścian jest "bugiem" wynikającym z nie ustawienia przeze mnie hero prostokątnej maski. Chwytanie się ścian nie było z góry zamierzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chodziło tylko o to, żeby mnie wkurwić i nabić posta grze, o której już zapomniałem.

Takie zachowanie mnie dobija. Weź się do roboty człowieku, a nie oceniasz innych.

 

Po to jest ten temat żeby oceniać ^.^

To czy ja coś robię nie ma tu chyba znaczenia, a dla świętego spokoju powiem ci że coś robię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...