Skocz do zawartości

Galeria Grafik


Patrysław

Rekomendowane odpowiedzi

Moja pierwsza zabawa z pikselkami. Wiem że brzydkie i że w ogóle, tego nie musicie mówić. Podpowiedzcie raczej jak to poprawić.

 

szabelkapoprawiona.png

Rób mniejsze. Teraz pewnie rysujesz to liniami, zamiast ołówkiem. Robiąc to w rozmiarze np.: 10x10px nauczysz się bardziej zwracać uwagę na szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Troszku liniami, troszku ołówkiem. Jezu, 10x10? Ja to jeszcze powiększyłem specjalnie. Wzorowałem się na szabli wiszącej na ścianie, ale jednak widać pewną różnicę :)

 

rękojeść jest płaska.

 

to co po bokach dałabym prawie czarne (nie używaj czarnego), a w środku jaśniejsze. I tak samo ze złoceniami.

 

podobnie z tym szarym pałąkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dłubię troszkę. Chodzi Ci o to żeby (konkretnie chodzi mi o jelec) stopniowo robić go na coraz ciemniejsze odcienie szarości?

 

No ja podejrzewam że jest obły, więc powinien mieć jaśniejszy środek i ciemniejsze boki, ewentualnie przesunąć w jedną stronę jasność, a teraz to ma jakieś obwódki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Cieniowanie to podstawa, aby rysunek nie był płaski, a tu nie ma go wcale. Tak jak Shil tłumaczy, jaśniejszy srodek i ciemniejsze boki.

2. Przydałoby się więcej szczegółów

3. Lineart leży - redukuj "podwójne" piksele tam, gdzie nie są potrzebne

 

No i rysuj na początek w mniejszych wymiarach. Może 10x10 to przesada, ale jakieś 32x32 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uzywaj twoch rozdzielczosci. Kolory maja jakies 4 piksele na kwadrat, a tutaj nagle kontury cieniutkie. To nie pasuje.

Masz prostu tutorial. Wiem tez jestem slaby, ale lepsze to niz nic. Powinienes moc zauwarzyc problemy w mojej pracy. A jest nim w wiekszosci zbyt duza ilosc kolorow:

zt7v54.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie takie cuś:

szabla_progress.png

 

Jak chcesz plik graficzny tego obrazka z programu graphicsGale no tutaj > klick Otworzysz go w wersji beta

 

 

O! Mocne kolorki i to cieniowanie w trójkąt pod rękojeścią, bardzo trafne. Może bym pogrubiła same te jasne kółka, dając ich mniej, by takie tłuściutkie były z przerwami, a nie same w sobie stanowiły jakoby przerwę, bo przypominają złoty sznurek...

 

To ja zamawiam tutka szynszyla!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

PoxiPol -1

 

Huder +10

 

Bardzo ładnie, chociaż te na górze metalowe kółko bym przesunął w lewo trochę, coby było wyśrodkowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szynszyla_progress.png

 

Lepiej nie zrobię. Nóg nie robię wymiękam tutaj :P Może ty Shil je narysujesz.

 

edit: paleta trochę za duża bo nie wszystkie kolory użyłem. A ta klatka z czerwonymi i zielonymi liniami jest pomocnicza by mi się lepiej kalkowało postać z włączoną opcją "Onion Skin" w GraphicsGale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój najnowszy projekt, souljah 2

ed08ae181130977.jpg d2e35b181131006.jpg 50d579181131037.jpg d923b0181131057.jpg 740bdf181131077.jpg 317bdc181131102.jpg 4e70b0181131117.jpg 8a6a94181131137.jpg 39c76c181131154.jpg 917e63181131182.jpg

a tak na serio to znalazłem gdzieś i wrzucam tak sentymentalnie projekct sprzed chyba 6 czy 7 lat, może ktoś jeszcze pamięta

 

A tutaj wersja demo owego projektu:

http://www.sendspace.com/file/jlazub

a tak na serio to link do innego projektu, ledwo liźniętego, którego nigdy wam nie poazywałem, ale ma pare rzeczy którymi może się pochwalić, przedewszystkim najbardziej rozbudowane AI jakie kiedykolwiek napisałem (choć fakt faktem nie umie przejść przez drzwi w którymś miejscu)ale strażnicy wymieniają się informacjami, szukają kiedy coś wydaje im się podejrzane, pasek nad głowami to stopień ich poddenerwowania. Bardzo fajny jest też sam system chodzenia po lokacji. "Z" patrzymy przez ściany niewidzialnym termowizorem, wszystko dzieje się w jednym roomie choć możemy wchodzić w głąb, w góre, w dół itp. przyjemny ale pracochłonny przy rysowaniu, ale i przy wytyczaniu ścieżek przeciwnikom system. a sama gra miała być hitmanem przeniesionym na dwa wymiary, ciche zabijanie (lewy przycisk myszy) , zmiana ubrań, myśle że warto zobaczyć mimo że nic z tego nie syzło. ciekawostką jest że cenzura simsowa się spieprzyła i jak zabijamy jednego typa to widać mu fiuta także uwaga to znaczy tylko jedno to gra TYLKO DLA TWARDYCH PSYCHICZNIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szynszyla_progress.png

 

Lepiej nie zrobię. Nóg nie robię wymiękam tutaj :P Może ty Shil je narysujesz.

 

edit: paleta trochę za duża bo nie wszystkie kolory użyłem. A ta klatka z czerwonymi i zielonymi liniami jest pomocnicza by mi się lepiej kalkowało postać z włączoną opcją "Onion Skin" w GraphicsGale.

 

Ło mamo, ale słodki! Pixelchill cudo. W domciu dorobię nóżki, ale w sumie jak ta siedzi, to łapek nawet nie widać by było, takie tylko stópki. Źle mu z oczu patrzy, ale mój też tak czasem na mnie spoziera. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...