Skocz do zawartości

Zablokowane The Relax Game


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: The Relax Game

 

Gatunek: Platformówka

 

Opis: Wstępujesz w świat Relax Game jako mężny bohater, Twoim zadaniem jest przejść 9 dopracowanych poziomów i jeden dodatkowy... Napotkasz na Swej drodze wiele niebezpieczeństw, pułapek, potworów...

...wszystko to za darmo, więc chyba warto poświęcić kilka sekund/minut ściągania, aby zagrać w tą gierkę.

 

Download: https://gmclan.org/up3571_4_The_Relax_Game__TBC_.html

Rozmiar pliku: Około 4 MB

 

Autorzy:

 

Programowanie: AoM

Fabuła: AoM

Grafika: AoM i zasoby GM

Muzyka: Zasoby internetu i GM

 

 

Screeny:

Menu

Jakiś Tam Lvl

mój Ulubiony Lvl

 

 

P.S.

Jeżeli są jakiekolwiek błędy lub jest coś, co Was denerwuje proszę o zgłaszanie tego w tym temacie albo na PW. Dopiero zaczynam przygodę z GM(1 miesiąc minął dzisiaj odkąd poznałem GM) Mile widziana dobra ocenka :)

 

Podzrawiam AoM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze juz wstawiles sobie 5 gwiazdek, wiec powinienem jak zwykle wstawic 1 zeby usrednic...

 

jak na pierwsza gre to calkiem niezle... przyczepil bym sie do grafiki i marnego tla... przydaly by sie jakies proste ozdobniki prznajmniej jakies słupy/skaly podtrzymujace platformy, nienawidze jak platformy wisza w powietrzu...

 

stworek biega po ziemi za szybko i jakos nie szlo mi na niego naskoczyc, ogien natomiast zabija znienacka dobze by bylo zmniejszyc obszar kolizjii...

mozna sie zablokowac na platformach lub tez dzialaja niekiedy jak tampoliny jak wskakuje sie od dolu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Achhh, te 5 gwiazdek musiało być, jak sam dobrze wiesz, stworzyć gierkę to ogromna satysfakcja i tak jakoś mnie naszło :( Nad grafiką i tłem się popracuje, stworek musi tak biegać, bo to w końcu jest gra na refleks(zręcznościówko-platformówka) :) Ogień oczywiście poprawię, a platformy są już poprawiane.

Chyba zapomniałem dodać, że jest to wersja BETA, ale przypominam to moja pierwsza gierka. Myślę, że następna będzie lepsza od poprzedniej :)

 

P.S. Ale chyba jak na początek nie jest tak źle?

 

@down

 

Przepraszam, ale muszę to napisać, jesteście wspaniałymi BETA-testerami, czekam na więcej odpowiedzi. Jak już nazbiera się odpowiednia ilość "wyczajonych" przez Was bugów, to poprawię co trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie napisałem, że grafika z zasobów GM, a dlatego moja, bo ja ją wprowadzałem :)

 

 

@down

 

Yoda nie potrzebny post :)

 

ja jej nie rysowałem, więc napisałem, że z zasobów GM, ale dlatego znalazł się mój nick w grafice, ponieważ zrobiłem drzwi do następnego lvl'u i potworki, nie chcę wdawać się w zbędne dyskusję, więc proszę nie komentuj już. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sympatyczna gierka, gra się w nią całkiem przyjemnie. Jak już wspomniał sebolek muzyka mogłaby być inna :P . Na Twoim miejscu dodałbym jeszcze kilka urozmaiceń takich jak np. ruchome bądź znikające po krótkim czasie czasie platformy. Poziom 3 jest chyba ciut za trudny :jezor: .

 

Widziałem dużo gorsze i mniej grywalne gry, nie jest źle :)

 

Poza tym dobrze się przy niej bawiłem więc dostajesz 3 :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzix, według Ciebie miałem napisać:

"9 beznadziejnych poziomów w 5 minut"?

Jak chcesz nabijać posty to w innym temacie...

 

Damianx, dzięki za komentarz :)

 

kamciog, i tak spodziewałem się gorszej ogółem "recenzji", więc jest całkiem dobrze :)

 

Luksor, co do kodów to jeszcze "L" dodaje życia, a "R" zabija(w razie buga), a co do credits, to muszę

to zmienić...

 

Morgo, cóż jakbyś doszedł dalej niż do 3 poziomu, dowiedziałbyś się, że ruchome i spadające po krótkim czasie platformy istnieją...(a jeżeli poziom 3 jest ciut za trudny), to jak już wspomniał Luksor "N" przechodzi do następnej planszy.

 

kryniak, muszę przyznać, że wzorowałem się na tym przykładzie, ale w większości jest to mój pomysł, choćby platformy spadające i te tzw. "góra dół" i "prawo, lewo".

 

g-Enjoy, niestety nie mogę wykonać Twojej prośby, ponieważ nigdzie indziej, niż na GMCLAN nie umieszczam mirrora tej gry...

 

Pozdrawiam AoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morgo, cóż jakbyś doszedł dalej niż do 3 poziomu, dowiedziałbyś się, że ruchome i spadające po krótkim czasie platformy istnieją...(a jeżeli poziom 3 jest ciut za trudny), to jak już wspomniał Luksor "N" przechodzi do następnej planszy.
Rzeczywiście, ruchome platformy są :P . Przyznaje się do błędu i zwracam honor ;) . Dzisiaj udało mi się ukończyć całą grę bez używania klawisza "N". Podejrzewam że problemy z ukończeniem poziomu 3 były spowodowane sennością :D. Co do błędów to raz zdarzyło mi się utknąć pod ruchomą platformą kiedy pod nią wskoczyłem. Innych bugów nie stwierdziłem :P . Pozdrawiam ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...