Skocz do zawartości

Wasz początek z Game Maker'em !?


Jedi_Master2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

zaczołem swoje przygodę z GM. tak 2003(lub 4) roku. W tedy dostałem KŚ Niezbędnik i w dziale dla Ambitnych widniał napis "Game Maker 6.0".

Od razu zainstalowałem i zrobiłem przykład z KŚ (te łapanie piłek). Potem zaczołem tworzć na korzyść osobistą wielie gupich gierek na 5 minut, a potem zaczołem robić grę auta i grałem z kuzynem(bo kończyłem kiedy przyjechał). Potem odkryłem GMClan i założyłem konto nr.727. Potem się o coś tam pytałem. Potem skończła się ""Magia"" GM. i go usunołem.Potem znowu ""magia"" powróciła i przedstaiwłem auta na forum. I teraz jestem. Ominołem wiele rzeczy, ale kiedyś je uzupełnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem niecałe 2 miesiące temu xD od wersji 6.1 :) a natchną mnie nasz szkolony konserwator i otóż powstała idea zrobić grę z jego facjatą która popyla po szkolnym korytarzu zbierając buty xD ta myśl powoli przekształciła się w Pana Fikuśnego :) niedługo wydaję oficjalne demo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś pamięta Slaya?
Przecie on tu co trochę się pojawia :) No i siedzi z nami na Last.fm =p

 

Ja zacząłem albo od 6.0, albo od 6.1, sam nie pamiętam ;p

 

Ja zaczołem od wersji 6.1 (a widze że są osoby które siedzą w gm dużo dłużej i owiele mniej potrafią)
Niestety nie każdy ma taki talent jak Ty xD Heh, pamiętam jak pierwszy raz się tu pojawiłeś, zaciekawił mnie wtedy Twój GS =p

 

A ta na serio: po czym oceniasz, ile user potrafi? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm kojarzy mi sie 4.3, ale bawilem sie chyba tez trojeczka ;) W kazdym razie zaczalem ok. 2 gimnazjum, wiec to bedzie jakies - o ja - 6 lat? :) Ale i tak nie umiem robic gier ;) hmm no dobra, w kazdym razie nie jestem dobrym programista ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kazdym razie zaczalem ok. 2 gimnazjum
Ja też, tylko teraz jestem w 3 gimnazjum :D

Ja nie szpanowałem, tylko mówię, że są osoby gorsze o de mnie, są też lepsze, np. Matthew. Oceniam po tym, jakie kto pytania zadaje. Może to nie jest wina że ktoś mniej potrafi, tylko nie potrafi dobrze myśleć logicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze 3 lata temu na eMulu (kiedy zamontowałem sobie neta) szukałem 3d gamemaker. Zobaczyłem też pomiędzy plikami gm 6.0. Scignąłem go i zacząłem tworzyć gierki na podstawie podstawowych przykladów. Znalazłem też na eMulu 3dgma ale nie spodobał mi się (zero myślenia, banał, gra tworzy się właściwie same). Potem poczytałem trochę o gm w necie. A kiedyś wpisując w googlach szukając kilku żeczy do gma trafiłem na gmclan.

 

A jak wyglądał gmclan przed 20:44, 31.05.2004 (czyli kiedy powstała nowa odsłona)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynałem od GM 4.0...potem dopiero (przy okazji zainstalowania 5.0) poznałem GMclan. 6.1 był następny-wtedy zabrałem się na poważnie za GameMakera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozpocząłem zabawe z GM dzięki Google.

Wpisałem "program do robienia gier" i... ==puf== tak powstał chocapic

To był GM 6.0 lub 6.1 - tego nie pamiętam. I najpierw edytowałem examples (od początku na advanced mode), a póżniej robiłem swoje gry, z każdym projektem porywam się na motykę, tak jest po dziś dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...