Skocz do zawartości

Moja twórczość


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Mi ta muzyczka przypomina soundtrack z Age Of Empires I :D . Świetna sprawa, w sam raz do strategii.

 

BTW. W czym robisz tą muzykę dla Maxpayna? FL Studio? Bo z tymi poprzednimi to nie miałem wątpliwości, że coś w stylu Mod Plug Trackera, jednak tutaj to chyba już FL Studio ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 360
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
bo zalezy od programu aby dokladniej oceniac, do niektorych nie mozna dodawac dzwiekow, (chyba, nie pamietam)

Lol, a co Cię w muzyce interesuje w czym była zrobiona. Liczy się efekt końcowy. Równie dobrze mógł pierdzieć do mikrofonu, ale jak wyszła z tego fajna solówka basowa, to liczy się efekt końcowy a nie etap produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmot: jednak jest różnica, czy program A daje nam możliwość samego składania gotowych próbek, czy umożliwia ich tworzenie i manipulację nimi - a to zmienia całkowicie postać rzeczy.

 

Kuba: Filtrowany Miroslav Philharmonik, którego dostałem, też tak brzmi, no ale przyznam Edirol też się przydał - ale już się z nim rozstałem.

 

lenin: omgzord, to niszczy ;X.

 

no i propa: dnb to przede wszystkim zabawy perkusją i różne cięcia, tutaj wszystko wydaje się jednostajne, nie mówiąc już o ubogim tle, które potęguje to wrażenie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

breakbeat/breakcore, co według mnie jest ciekawszym odłamem niż zwykłe dnb smile2.gif.

kto co woli. Breakbeaty charakteryzują się głównie wyraźnym bitem, mniej w nim basu i są mimo wszystko wolniejsze. Bejsy ją takim połączeniem bitu i basu ;)

hmm breakcore? nie słyszałem, muszę poszperać chyba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystukaj ihatebreakcore :). No i nie mogę się zgodzić, że breakbeat jest wolniejszy, to zależy bardziej od konkretnych wykonawców. Breakcore to już jest totalna sieczka dźwięków, trzeba po prostu to lubić (nie jest to dla każdego :)) - można powiedzieć, że to jest jak z muzyką góralską - albo kocha, albo nienawidzi. Urzekający i niesamowity, power, dużo akcji w krótkim czasie utwierdza mnie w tym pierwszym poglądzie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tu parę osób bawi się w FL Studio, więc ja też postanowiłem się troszkę pobawić.

Od razu mówię, że jestem grafikiem, więc żadnych nadziei nie należy sobie robić. :D

A jeśli chodzi o utwór to jest to coś w rodzaju szybkiego breakbeat'a (o ile się nie mylę) + gitara elektryczna.

https://gmclan.org/up2145_8_Tralalala__.html

Jeśli możecie, to powiedzcie jak to wypada na tle utworów Propaganji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jakie dzieci, ja chce ocenic muze a wy dajecie tutaj link-i do jakiejsc wikipedi dalibyście link'a do screenów. do szkoly dzieciaczki.

 

Dobra rzeby nie spam'ic ocene muze, jest muza spoko taka jakbym gral na nintendo xD I fajne te twoje muzy grasz je na gitarze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...