Skocz do zawartości

Moja twórczość


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 360
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ten efekt na dole zrobiłeś animowany? Ale jak to pikselart - niech tymon sie wypowie ehehehe. :)

 

To okno na gorze to kolory i obramowania ukradles z okna ( windowsa, z okan pisza ci tacy doswiadczeni :) ) ale ogolnie spoko te pikselki takie sa male, ciekawe czy sa mocne w czyms innym ;)).

 

.p.s. Te przyciski na screenach nie dzialaja. i nie da sie grac czy sluchac ( sry nie wiem co sie robi z muza ) aha i daj linka do tej muza'y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieje że naprawdę robisz sobie tylko jaja bo nie wieże że nie wiesz co to jest spektrum :/

Umie robić grafikę 3d w piksel arcie

No Ba 3D to dla niego pestka potrafi robić nawet w 6D :)

Ps. Jakim jak zawsze udana nutka :P Co prawda w pewnych momentach "tonacja" jest nie właściwa, ale to w niczym nie przeszkadza :D

 

Edit

Hmmm w sumie nie mam czego pokazywać ale... Niech będzie :P

http://daxdj.wrzuta.pl/audio/8zZHrs3Svt/da...oku_master_edit

Nie ma cudów, ale czego się spodziewać po 2 godzinach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni utworek opiera się na eksperymentach i zabawie ze skalami, które pewnie nie każdy lubi - ja na przykład uwielbiam :). Anyway, dzięki wszystkim za komentarze ;].

 

Powyższy utworek niestety mi się nie podoba, płytki :(.

 

Jakim, podaj link do tego programu pikselart.

 

Microsoft Office Excel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to nazywało się flicker-fixer czy jakoś inaczej, ale w każdym razie było używane w Amidze i wydawało identyczne dźwięki jak te, których używasz w niektórych utworkach :o Jesteś królem - szacun za powrót do najlepszej muzyki jaka kiedykolwiek była w grach - do Amigi :cheers:

 

[edit]

Masz już jakiegoś stałego "klienta"? :D

 

[edit2]

Człowieku - inspirujesz i dajesz nadzieję :D Cofnąłem się w czasie słuchając niektórych utworków, a słyszałem je pierwszy raz. Albo podejmiemy współpracę, albo zostanę Twoim fanem :D

 

[edit3]

Haha! Flicker-fixer to do konwersji obrazu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe i Bdb że się z orientowaliście :) chciałem się przekonać na ile jesteście czujni :) oby tak dalej panowie :) ":P:P" :)

 

Wszystko zależy od chęci i wolnego czasu :)

 

Przeciez juz bylo tyle przykladow podszywania sie pod cudze prace i za kazdym razem ktos wpadal. Nie wystarczylo Ci to aby przekonac sie o czujnosci GMClanowiczow ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...