Skocz do zawartości

Moja twórczość


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 360
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na szybsze wykonanie nie ma co liczyć (wymaga tego charakter utworu), niemniej ten preview postaram się zrearanżować przy użyciu dobrych sampli i wtyczek - ogólnie dobrodziejstw dzisiejszej techniki :).

 

http://shoustsim.ovh.org/piano.php - to samo + dodany optymistyczny motyw (razem długość 3:14).

 

Poza tym cieszę, że się podoba :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wenę - siadasz i kończysz kawałek :). Tak samo było tutaj - wena się odezwała dopiero dziś. To nie zależy od stopnia zaawansowania twórcy - co prawda techniką i wprawą można zatuszować po części brak natchnienia, ale nawet wtedy słychać, który kawałek tryska wewnętrzną "mocą". Tworzenie na siłę raczej nie ma sensu - chyba że deadline jutro, a Ty nie masz nic ;D.

 

No i zauważyłem u siebie, że utwory komponowane na organkach są bardziej chwytliwe (ale też i mniej złożone) niż te stworzone w całości na kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za support :P Dla głębszego zrozumienia postaram się podrzucić niedługo jakiś mały kawałek tutaj ^^ .

EDIT: Chociażby to 18 sekund ( http://www.soundupload.com/pop/4e3spge6kgkicxke ). Sorry, że takie krótkie, ale myślę, ze dobry przykład. Po kilkunastu sekundach kompletna amnezja ^^ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---

 

Przed chwilą światło dzienne ujrzał nowy kawałek zwany BrainSquashingTorture aka Machinery 2 aka Alert in da Fabrika aka Wyłącz to mamo -> http://shoustsim.ovh.org/brain.php (dodano również na freemuziq). Przed przesłuchaniem zapoznaj się z ulotką, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

 

No i wisienka na torcie - animacja z nut w ModPlug Trackerze :).

 

default.jpg

 

(kliknij w obrazek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

[doublepost konieczny, brakuje możliwości usuwania postów/edycji z oznaczeniem jako nowe]

 

Lans mode on:

 

http://www.lastfm.pl/music/Jakim

 

Od ostatniego czasu wyszły trzy utwory:

 

- (^^,)

- Ekopiryna

- We are Aliens

 

 

(chiptune x2 + experimental noise)

 

Zapraszam do oceny :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Aha.

 

Nie no, spoko, ale następnym razem najpierw się pytamy, a dopiero potem używamy. Takie zagrania nie są fair wobec osób, które najpierw ze mną to uzgodniły. Wyobraź sobie np., że niektóre utwory były płatne, i co wtedy? Oczywiście to przykład, ale dużo moich utworów jest pisanych specjalnie pod jakąś grę i nie wypada spreadować ich gdzie indziej.

 

Jakby co przypominam ostatni utwór - zaginął wśród "poraz-kolejny-edytowanych-postów" ;).

 

Zyklon F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zraniłeś mnie na wskroś :(. Idę się pociąć plastikową żyletką i przedawkować witaminę C.

 

Oczywiście, że płatnych nie wrzucę, ale czasami zdarza mi się wypuszczać pod publikę kawałki z innych gier. Utwory do użycia znajdują się oddzielnie na freemusic (odnośnik w stopce). Proponuję z góry zakładać, że jeżeli kawałek jest w ewentualnych plajerach, a nie ma go na wspomnianej stronie - jest nie do spożycia przez ludzi.

 

Tfu, do użycia.

 

Z "Zyklonem" to bardziej taki skok na głębszą wodę - z innymi samplami - z perspektywy człowieka, który gitary się w życiu nasłuchał, brzmienia mogą wydawać się bardzo sztuczne i plastikowe. No, ale aż taki mastah nie jestem, żeby uzyskiwać realistyczne brzmienia w trackerach przy umiarkowanym rozmiarze :).

 

Kompozycyjnie zresztą z założenia miało nie być "przekombinowania" - inni słuchacze przy tego typu utworach nie znoszą zbytniej zmienności. Oczywiście lubię budować złożone utwory, ale tworzenie mniej zaawansowanego kawałka jest niezłym relaksatorem; mam nadzieję, że wiesz, co chciałem uzyskać w tym utworze - prosty i w miarę możliwości łatwy do zapamiętania motyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zraniłeś mnie na wskroś :( . Idę się pociąć plastikową żyletką i przedawkować witaminę C.

 

Oczywiście, że płatnych nie wrzucę, ale czasami zdarza mi się wypuszczać pod publikę kawałki z innych gier. Utwory do użycia znajdują się oddzielnie na freemusic (odnośnik w stopce). Proponuję z góry zakładać, że jeżeli kawałek jest w ewentualnych plajerach, a nie ma go na wspomnianej stronie - jest nie do spożycia przez ludzi.

 

Tfu, do użycia.

 

Z "Zyklonem" to bardziej taki skok na głębszą wodę - z innymi samplami - z perspektywy człowieka, który gitary się w życiu nasłuchał, brzmienia mogą wydawać się bardzo sztuczne i plastikowe. No, ale aż taki mastah nie jestem, żeby uzyskiwać realistyczne brzmienia w trackerach przy umiarkowanym rozmiarze :) .

 

Kompozycyjnie zresztą z założenia miało nie być "przekombinowania" - inni słuchacze przy tego typu utworach nie znoszą zbytniej zmienności. Oczywiście lubię budować złożone utwory, ale tworzenie mniej zaawansowanego kawałka jest niezłym relaksatorem; mam nadzieję, że wiesz, co chciałem uzyskać w tym utworze - prosty i w miarę możliwości łatwy do zapamiętania motyw.

Czyli te utwory muzyczne, które są w linku z twojej sygnaturki można wykorzystać w gierce, jeśli umieści się cie w creditsach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak by wynikało z opisu i samej nazwy strony :) .

 

Specjalnie dla Flaque szybki oldskul:

 

http://www.shoustsim.ovh.org/baloo.php ;]

 

Dzięki tak tylko chciałem się upewnić.

 

a to muzyczka nie wiem ale coś mi przypomina hmm nie przypadkiem coś ala twój remake z gry księga dżungli z konsoli nes ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...