Skocz do zawartości

Moje biciki


Ludzix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 178
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pierwszy utwór dosyć średni (te łamane amen breaki ;)) - a poza tym krótki. Postaraj się więcej siedzieć nad jednym trackiem - dodaj przejścia, zmiany barw - utwór automatycznie stanie się ciekawszy.

 

W drugim natomiast całość psuje ogólna monotonia barw oraz płytka perkusja bez większej 'mocy'. No i po raz n-ty utwór jest jednostajny i krótki.

 

To tyle na dziś ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

a poradziłbyś sobie z dobrym oldchoolowym dubem? np. w stylu burning speara, lee perryego czy U-Roya, ew. z czymś szybszym jak Zion train? :P wg. mnie strasznie ciężka do zrobienia muzyka, i juz nie mam pomyslow skad wziasc kogos kto sobie z tym poradzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Co do Psycholedi to uważam, że kawałek słaby (ale to moja własna opinia). Motyw Mortal Kombat jednak dobrze ci wyszedł, nawet bardzo. Nie podoba mi się do końca użycie twojego stylu-to, co robisz nie nadaje się na FL Studio, ponieważ masz dość dobre pomysły orkiestrowe, a z takimi to do Sibeliusa pisać partyturę. Tylko potem skąd wytrzasnąć orkiestrę??... No cóż, nie mamy jednak bezpośredniego dostępu do orkiestry smyczkowej/symfonicznej. Ale i tak uważam, że niektóre utwory fajne, niektóre dość midi-podobne, a niektóre zbyt 'znane', to jest używasz środków, których używa dużo muzyków. Nie mniej jednak podziw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...