Skocz do zawartości

Moje biciki


Ludzix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 178
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja przesłuchałem co niektóre kawałki i powiem tak:

beu.mp3 - nudny, techno motyw, podczas którego słuchania mam dziwne wrażenie że gdzieś już to słyszałem

Lost In Hell - to bardziej by do jakiejś gry o starożytności typu Age Of Empires pasowało niż do piekła, ale mimo to, dość niezłe.

Battle Theme - jakieś takie mało energiczne to jak na walkę i te skrzypce bardzo sztucznie grają

Parallel Worlds - dość dobre, też by pasowało do gry w stylu AoE

Enter the Bass - słabe, nie dość że do niczego mi to nie pasuje, to nieprzyjemnie się słucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem, oceniam ludzixa... bardzo dobre bity... nie chce byc chciwy, ale postaraj sie dojsc na dosc dobry poziom... a Fl Studio 7 znajdzisz na darkwarez.pl ( chyba ze go masz ) EDIT: wiesz ile sliaczalem przy efektach w tej piosence? <_< JEDEN CALY DZIEN! PS. Prosze Ludzixa ( serdecznie ) zeby powiedzial mi jakies dobre sample ( oczywiscie ktore sa juz gotowe w fl studio ) bardzo prosze chce to dokonczyc bo uwazam ze to moja ( chyba ) najlepsza piosenka w tych czasach :P

 

Sam napisał, że chciałby zrobić muzykę do paru gier, zresztą ten jego kawałek nawet mi się podoba =)

 

Jak by co... to ten trzeci instrument ktory zawital to weird baraque... BOSKI SAMPEL!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli robisz na Sytrusie, poszukaj w sieci presetów do niego - jest masa entuzjastów, którzy robią całe paczki i wrzucają na sajty =)

 

bylem na tej stronie... mozna przyznac ze dzieki sytrusowi mozna zrobic loop bity :P

 

chyba sie poducze na sytrusa :P :)

 

EDIT: Muza na tej strone... kosmos... swietna szczegolnie pierwsza

 

EDIT2: Uwielbiam go... ARKSUN!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś skończyłem ściągać pierwszą płytę boskiego chóru z syntezatorem mowy, która (płyta XD) zawiera głoski altów z blisko ustawionego mikrofonu. Niestety wymaga straszliwego bawienia się z configiem, a przy syntezowaniu trzeba nagrywać output bezpośrednio z głośników. Mimo wszystko efekt jest chyba tego wart:

 

http://www.box.net/shared/8ouknuy9nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...