Skocz do zawartości

Nasze filmiki o GMCLANIE


Vianom

Rekomendowane odpowiedzi

@prze_as: geniusz sie narodzil... <_< popatrz na 1 post a pozatym idz sie przejdz ze swoimi extramegasuperwypasionymi kolegami dziecinko... <_< trendy <-- zal.eu

EDIT: w ktoryms temacie... aha o stronach wspomniales ze nie chcesz byc lizusem...

Admin you are extra !!

boze co za... nie bede konczyl... <_< przyszedles na to forum tylko po to, aby tu smiecic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 279
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie wszystkich użytkowników tego jakże szalonego forum ( w dobrym sensie tego znaczenia). Jednak co to mam tu do przekazania nie będziecie wspominać z uśmiechem na twarzy. Powiem więcej , może to u was wywoływać różne efekty uboczne. Ale zaraz zaraz , najpierw wrócę do początku mej historii. A początek jest taki że chce napisać jedno słowo uznania , bo forum jest świetne : Admin you are extra !!

A teraz moge kontynuoować. Otóż wszedłem w ten temat z nadzieją że robicie filmy w GMie , szkoda że nie widzieliscie mojej miny, pełnej rozczarowania jak dowiedziałem się że to z Gmem nie ma nic wspólnego. Oj musze przyznać że uroniłem kilka łez, a na duszy zrobiło się jakoś ciężko. Ale to nie koniec mych rozczarowań , oj nie koniec. Kolejne mocniejsze ciosy miały dopier nastąpić za kilka chwil: Filmiki są starodawne, nie mają nic wspólnego z najnowszymi trendami. Są anty cool, anty crazy, anty extra. Dodatkowo musze powiedzieć że to wszystko to fotomontaże !! Porównywałem twarze z twarzami w fotogalerii i sie okazało że sie nie zgadzają !!

Fotomontarz to by był, gdyby te twarze SIĘ ZGADZAŁY! -_-

 

Co do Twojego postu-ewidentnie ktoś sobie z nas i GMclanu robi jaja. Może to "Pan Andrzej" od Twierdzy RPG Makera? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Wiecie co? Szczerze mówiąc to mi żal... Was. Przychodzi taki Prze_As, który od razu widać, że nie jest nowym członkiem Gmclanu. Pisze jakieś teksty na podpuchę, a Wy to łykacie jak małe rybki i traktujecie go dosłownie. Dajcie już z nim spokój. Mi tam nie przeszkadzają jego teksty - wręcz przeciwnie. :]

 

@Prze_As: A gdzie twój filmik? W gości bez prezentu? Wstydź się. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Szczerze mówiąc to mi żal... Was. Przychodzi taki Prze_As, który od razu widać, że nie jest nowym członkiem Gmclanu. Pisze jakieś teksty na podpuchę, a Wy to łykacie jak małe rybki i traktujecie go dosłownie. Dajcie już z nim spokój. Mi tam nie przeszkadzają jego teksty - wręcz przeciwnie. emot11.gif

Wątpię, by ktokolwiek tutaj traktował Prze_Asa serio. W ogóle po co nam jakiś pseudo wesołek? :| Bez niego też jest ciekawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Aster:

Może dlatego, że ten typ tak ma i wypowiedzi ala mati czy lolek są dla niego pożywką. Niech się chłopak wyszumi i mu przejdzie. Po drugie on ma neo, a z takimi lepiej nie zadzierać. ;) (idę kopać schron)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...