Skocz do zawartości

miniRPG2.0


Rekomendowane odpowiedzi

No wiem - żartowałem ;P Bo jakoś śmiesznie z tym ścinaniem drzew, czy kopaniem żelaza - nie wiem za bardzo po co ;p

IMO przesadzasz z tym ;l

A wg mnie zarąbisty pomysł.

Sam grając w Ultime byłem minnerem i blacksmithem, nie bardzo zagłębiając się w walke, a w Single Playerze jeszcze takiej akcji nie widziałem. wg mnie bardzo dobrze, ######ście że sie znajdzie i taki bajer.

Jeden krok bliżej do RPGa a dalej od HacknSlasha. Oby więcej takich kroków :thumbsup: :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 389
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No wiem - żartowałem ;P Bo jakoś śmiesznie z tym ścinaniem drzew, czy kopaniem żelaza - nie wiem za bardzo po co ;p

IMO przesadzasz z tym ;l

Nie przesadzam, elf sobie luku z byle krzaka nie robi. Nowet w rzeczywistosci drewno z roznych drzew nie jest takie same i daje mozliwosci lucznikom rowniez wytwarzanie specjalnej broni skoro wojownicy moga sobie wykluwac bron ze specjalnego metalu. W Ultimie online sa rozne rodzaje drzew z ktorych mozna robic slabsze/silniejsze luki.

 

A wg mnie zarąbisty pomysł.

Sam grając w Ultime byłem minnerem i blacksmithem, nie bardzo zagłębiając się w walke, a w Single Playerze jeszcze takiej akcji nie widziałem. wg mnie bardzo dobrze, ######ście że sie znajdzie i taki bajer.

Jeden krok bliżej do RPGa a dalej od HacknSlasha. Oby więcej takich kroków :thumbsup: :sp_ike:

Dzieki za poparcie, rowniez gralem w Ultime online i duzo pomyslow zaciagam wlasnie z tej gry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za poparcie, rowniez gralem w Ultime online i duzo pomyslow zaciagam wlasnie z tej gry smile.gif

 

Także grałem i jestem w 100% pewny ,że jest to bardzo dobry pomysł. :) W ultimie właśnie system skilli przyciągnął bardzo dużo graczy i tak zapewne stanie się i tu. :) I na dodatek nie trzeba mieć neta aby móc zagrać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dam na przykład RuneScape(MMORPG przez przeglądarkę.) Tam też jest kopanie rudy np. brąz, metal itp. Jest też wypalanie w piecu sztabek brązu itp., wykuwanie rzeczy, ścinanie drzew, umiejętność robienia ogniska, łowienie ryb, umiejętność gotowania również oraz wiele innych. Także i ten pomysł nie jest głupi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoda ale w miniRPG tez nie bede Cie zmuszal zostawac gornikiem. Mozesz isc i ubic bande bandytow i zdobyc zloto na sprzet zamiast scinac drzewa i sprzedawac drewno. Zamiast samemu uczyc sie umagiczniania przedmiotow zaplac czarodziejowi ktory ci to sam zrobi. Daje graczom wiecej mozliwosci jak grac w ta gre. Kazdy bedzie mogl to robic jak mu pasuje.

 

A w BG glowny gosc nie bawil sie w gornika bo synowi Pana Mordu kilofem lupac kamienie poprostu nie przystoi -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

No to jak nie masz Clear Type w opcjach Windowsa włączone, to nie wiem czemu ta czcionka jest taka rozmazana. Ale właśnie o to chodzi - uważam, że jest strasznie nieczytelna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak nie masz Clear Type w opcjach Windowsa włączone, to nie wiem czemu ta czcionka jest taka rozmazana. Ale właśnie o to chodzi - uważam, że jest strasznie nieczytelna.

Nie wiem co to za opcja, nigdy o niej nie slyszalem wiec pewnie pozostala nienaruszona ;)

 

A może jeszcze dorobisz, że można jeździć na rowerze? :D

Nie no, to był akurat żart :)

 

Ale np. w którymś następnym demku jakby można było latać na takim smoku, to by był odjazd... :P

a o lataniu na smoku mowiles powaznie? :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kóń był by lepszy.

Single player to w sumie też dobry pomysł... taki TES IV z dodatkami to 200 godzin nawet fajnej zabawy :)

Kiedy można się spodziewać następnego demka ?

 

A właśnie "czysta wersja" działa, poprzednie demko nie...

Więc prawdopodobnie błąd naprawiłeś. Na czym on polegał, bo jestem ciekaw ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie :P

Że na przykład możesz wypożyczyć na jakiś czas tego smoka z hodowli za kasę :D

Z koniem bylby problem a co dopiero smokiem :jezor: o wierzchowcach wogole narazie nie mysle w kazdym razie, moze kiedys ;-)

 

Kóń był by lepszy.

Single player to w sumie też dobry pomysł... taki TES IV z dodatkami to 200 godzin nawet fajnej zabawy :)

Kiedy można się spodziewać następnego demka ?

 

A właśnie "czysta wersja" działa, poprzednie demko nie...

Więc prawdopodobnie błąd naprawiłeś. Na czym on polegał, bo jestem ciekaw ? :)

Tes IV? Nie sluszalem ale zaraz zgoogluje i obadam ;)

Problem pewnie tkwil w dezaktywacji i aktywacji, caly skrypt widocznie mocno kulal bo pierwszy raz cos takiego zrobilem :jezor: w kazdym razie czysta wersja i kazda nastepna znowu bedzie chodzi bez zadnego dezaktywowania obiektow, pomniejszylem roomy i testowalem gre ile czego moze byc na ekranie ;)

 

EDIT

@UP

Mysle ze wypuszcze demko bez czarow i magii.

To bedzie dla mnie najtrudniejsze do zrobienia i pewnie bedzie wymagalo dlugotrwalego sprawdzania. Dlatego zrobie demko bez magii zeby mozna bylo wszystko sprawdzic a potem z magia.

 

EDIT2

aha chodzilo o skrot do obliviona :P gralem i szybko mi sie znudzilo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo do Obliviona trzeba się wczuć ;)

(Są gusta i guściki ale nie ważne)

 

Wciąż nie wiemy kiedy następne demko ^_X

Ja tez nie wiem ^^ Poniewaz jest tak duzo zmian nie wiem ile zajmie mi przygotowanie nowego demka, pozatym nie chce narzucac na siebie presji :jezor: robie wszystko swoim tempem, jak narazie zadnych powazniejszych bugow, ktore zostaly poprawione i wszystko dziala jak nalezy :)

 

Silnik RPG praktycznie bez większych wad.. Można coś dodać o sklepach i npc. Jakieś questy? Wtedy praktycznie mamy gotową gierkę.. Trzeba opracować tylko fabułę.. Grafika ma klimat. Mi się bardzo podoba..

Questy pojawia sie w glownej wersji, fabule mam w zeszycie ;)

 

Chcialem tez poinformowac, ze zedytowalem pierwszy post, dodalem tam wszystkie informacje na temat nowej wersji ktore napisalem w poscie gdzies na 8 stronie :jezor: i dodalem link do czystej wersji, wszystko zeby nie trzeba bylo szukac tego po temacie.

Pozatym dodalem linka do changeloga, mniejwiecej jest tam napisane co jest juz zrobione i co mam jeszcze do zrobienia odnosnie nowej wersji miniRPG ;) Lista nie jest sztywna i moga sie pojawic nowe pomysly ktore wpadna mi do glowy. Milej lekturki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucilem poprawiona wersje poprzedniego demka teraz kazdy powinien sobie spokojnie na niej pograc, fps utrzymuje sie w granicach 26 gdy wszystkie potworki sa na mapie. Wersja ma dosc mocno ograniczona liczbe spawnow ale spokojnie mozna poexpic no i ci ktorzy nie mieli okazji zobaczyc nowych grafik w akcji teraz moga to spokojnie zrobic ;)

 

Link w pierwszy poscie lub tutaj --> miniRPG070c [.zip]

 

Niezpomnijcie pogadac z npcami zeby dowiedziec sie tego i owego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia ale pytam sie juz na GMC o co moze chodzic :boxed: myslalem ze chodzi o zla aktywacje i dezaktywacje obiektow ale widze ze to z deczka wiekszy problem, ale skoro wam czysta wersja chodzila to mam nadzieje ze nowa rowniez bedzie wam chodzic. Teraz to ja mysle czy nie wypuszczac jeszcze jednej wersji aby sprawdzic czy wam bedzie chodzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezu nastepny blad -_-

 

czekam az ktos mi wkoncu odpisze w temacie na GMC moze ktos wie co to.

 

No to co mi napisala jedna osoba z forum GMC:

'Messages like that are often generated because the computer is not capable of running GM. If nobody on the GMC gets those messages, than the likely cause is because your friends machines can't run GM.

 

Poor or old graphics or sound drivers is a likely cause.'

 

Znaczy to tyle, ze najprawdopodobniej musicie zaktualizowac swoje sterowniki do kart dzwiekowych i graficznych zaby moc odpalic ta gre, albo macie za slabe kompy.

Moze ktos opisze inny powod tych bledow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...