Skocz do zawartości

moja pierwsza gra online


Rekomendowane odpowiedzi

Ranmus, świetnie opisałeś to jak wygląda gadka z moją dziewczyną xD tylko wtedy ja byłbym Micanserem a ona mikim i anacondą na raz... zawsze jak nie ma racji to zaczyna mi coś wkręcać ze wedlug niej to jest ok i koniec xD

Taka gadka typu:

-masz pożyczyć karty do gry?

-no mam, masz.

-ale to naklejki z pokemonami

-a tam ty sie nie znasz, ja bym zagrał i takimi...

 

sorry za offtop xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 451
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Micanser: Potrzebuję zieloną farbę

Miki77: Proszę, zostało mi trochę takiej.

Micanser: No ale to jest niebieska farba. Jak nie wiesz jak wygląda kolor zielony, to wyjdź na dwór i popatrz na trawę.

Anaconda: Ej Mic, sądzisz, że jest tylko jeden prawdziwy kolor zielony? Człowieku, przecież są różne odcienie i w ogóle!

 

Zero wspólnego :P Ludzie pytali się Micansera o dokładny kąt nachylenia w jego rzucie izometrycznym by smok mógł pasować do reszty grafiki. On na to, że jak nie wiemy co to rzut izometryczny to niech sobie zobaczymy Diablo - no to ja mu odpisałem, że nie ma tego jedynego kąta/rzutu izometrycznego więc niech nie podaję gry w której jest po prostu rzut izometryczny :P Z resztą następnym razem przeczytaj dokładnie post osoby którą próbujesz zgnoić bo dalej napisałem:

Przecież można pod różnym kątem coś narysować
- co powinno z całym postem wyjaśnić sprawę. A ty tutaj wyskakujesz z jakąś Tibią o której nic nie wspomniałem i jeszcze próbujesz mnie ośmieszyć - że niby wyskoczyłem jak filip z konopii w tym temacie :P Oj Ranmus... zastanów się lepiej następnym razem =]

 

Rozwiązanie zagadki: Nie ma nic wspólnego z tematem

 

PS. Lepiej zakończmy spam w tym temacie nie na temat gry bo się Micanser zdenerwuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Zero wspólnego tongue2.gif Ludzie pytali się Micansera o dokładny kąt nachylenia w jego rzucie izometrycznym by smok mógł pasować do reszty grafiki. On na to, że jak nie wiemy co to rzut izometryczny to niech sobie zobaczymy Diablo - no to ja mu odpisałem, że nie ma tego jedynego kąta/rzutu izometrycznego więc niech nie podaję gry w której jest po prostu rzut izometryczny tongue2.gif Z resztą następnym razem przeczytaj dokładnie post osoby którą próbujesz zgnoić bo dalej napisałem:

Guzik prawda, bo post Micansera odnosił się do powyższej wypowiedzi Willa, tylko, że zamiast "wiesz" napisał sobie ogólnie "wiecie". Micanser nie podawał żadnych dokładnych kątów, a żeby było jeszcze konkretniej, to gra Micansera ma lekko inne kąty rzutowania izometrycznego niż właśnie Diablo - to świadczy o tym, że on doskonale wie, że nie ma tylko jednego rodzaju kąta rzutowania, a Diablo posłużyło tylko i wyłącznie jako jeden z podstawowych wzorów rzutowania izometrycznego. A Ty mu starasz się właśnie wytłumaczyć coś o czym doskonale wie. I do tego piję. :] Widzisz? Tak naprawdę nie ja, ale Ty nie zrozumiałeś sensu wypowiedzi Micansera. Zasugerowałeś się tylko jednym słówkiem, kóre miało być ku przestrodze innym pokroju Mikiego!

 

Shame on you! :)

 

A rozwiązanie zagadki: Ostatni konwersant wyskakuje ze swoją wiedzą, tak jakby reszta nie wiedziała o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawe skąd wiesz Ranmus kto dobrze zrozumiał wypowiedź Micansera? Rozmawiałeś z nim? :]

Z resztą Micanser potem napisał:

NO ale 99% gier w widoku izometrycznym ma taki kąt.

Co oznacza, że coś jednak w tym co napisałem jest :P

 

Micanser, a mógłbyś tak mniej więcej opisać jak chcesz by ten smok wyglądał? Może znajdź w internecie obrazek smoczka który by ci pasował. Bo tak to nie wiem zbytnio jak się zabrać do takiego smoka...

 

EDIT:

No to teraz pewnie Ranmus powie, że przecież każdy wie jak wygląda smok i wyskakuję z "niewiadomoczym" w konwersacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Jestem ciekawe skąd wiesz Ranmus kto dobrze zrozumiał wypowiedź Micansera? Rozmawiałeś z nim? emot11.gif
Nie, ale temacie był ukazany tylko jeden przykład izometrii - Tibia i do tego błędny, więc Micanser jako przykład podał Diablo. Kurcze, czy on miał podać całą plejadę gier byś się nie przyczepił? ;)

 

Co oznacza, że coś jednak w tym co napisałem jest tongue2.gif
Ale o co Ci chodzi? Śmiem twiedzić, że jemu chodziło także o gry typu Nox itd., gdzie kąt patrzenia jest trochę inny. :P Nigdzie nie zaprzeczył przecież, że wcześniej pokazany smok nie jest w izometrii (tylko napisał, że zbyt podobny do tego z Tibii).

 

No to teraz pewnie Ranmus powie, że przecież każdy wie jak wygląda smok i wyskakuję z "niewiadomoczym" w konwersacji smile2.gif
Nie wyskoczę. Micanser po prostu chce by smok pasował do stylu graficznego jego gry i nie był podobny do tego od Tibii jak zaznaczył. Czy to tak trudne do zrozumienia? ;) Tak wygląda smok w Tibii:

http://powielacz.pl/catalog/images/users/R...00/492_4606.jpg

 

Dobra, koniec offtopa. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już skończyłem ze smokiem ale tylko z frontu zostało tylko animacje i reszta kierunków. A to smok:.
nie musisz się już meczyć, wolał bym jakby miał trochę krótsze nogi oraz szerszą szyję i pyszk. Sprubuje przewrobić twojego smoka na takiego jak potrzebuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że czas almory minął... teraz ludzie robią userbary z nnog. Ja powiem tak. Pograłem w tę grę 3 minuty od razu jak wbiłem przypomniała mi się tibia nie diablo chodź miałem okazje przejść je 5 razy :D dał bym ci 3 gwiazdki za wysiłek i za to że lubisz BG :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety - wada Game Maker'a.

 

@down

OMG, to wada Game Maker'a, że gra spowalnia mu się, nawet jeśli gra online. Zaprzeczasz samemu sobie w następnym quote - wcześniej mówiłeś że to nie jest normalnie. Bo czemu w lineage 2, jeśli mój komputer jest za słaby, aby w którymś momencie pokazać wszystko co się dzieje w polu mojego widzenia, wcale postać mi nie zwalnia, tylko jest lekka przycinka i zaraz zobaczę postać stojącą trochę dalej niż przed przycinką? Bo L2 została stworzona w porządnym języku programowania. Tam postać by mu nie zwolniła

To raczej wina programisty niz GMa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, GM nie ma z tym nic wspólnego. To, o czym mówicie, to po prostu brak "dynamicznego" dopasowania wydarzeń do FPSów. Kiedy obiekt ma sztywnego speeda np. 5, to z każdą klatką przemieszcza się o 5, niezależnie od ilości klatek na sekundę. Powoduje to, że gdy gra zwalnia z 30 do 10 klatek na sekundę, obiekt przemieszcza się trzy razy wolniej. W offline'owych grach takie zwolnienie zachowujące płynność okazjonalnie bywa lepszym rozwiązaniem, ale zaburza koordynację przy łączności między kilkoma komputerami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewarz smok gumexa nie dokońca był taki jak chciałem, postanowiłem go przerobić, jednak zanim to zrobiłem, uznałem że może sam sprubuje (zawsze mi nie wychodziło) i okazało się że to wcale nie jest takie trudne, dlatego dam wam mojego smoka do oceny (chce wiedzieć co poprawić, bo chyba troche nogi mi nie wyszły) my_dragon.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Micanser - zbyt kwadratowy :) Spróbowałem go trochę podrasować i zaokrąglić tu i ówdzie. Oto efekt mojej pracy:

smok.gif

Jak chcesz to użyj tego smoczka :)

 

EDIT:

 

london -> nie wszystkie "mają" (bo ponoć nie istnieją) xD Każdy może wymyślić jakiego chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Micanser - zbyt kwadratowy :) Spróbowałem go trochę podrasować i zaokrąglić tu i ówdzie. Oto efekt mojej pracy:

smok.gif

Jak chcesz to użyj tego smoczka :)

 

EDIT:

 

london -> nie wszystkie "mają" (bo ponoć nie istnieją) xD Każdy może wymyślić jakiego chce...

 

bardzo fajny smoczek, chętnie ujrzałbym go w tej grze :), można by jeszcze dodać 2 rodzaje dark dragona i normalnego po 2 stronach drużyn choć nie wiem jakby się je wpasowało w grę w końcu nie ja ją robię

 

Edit : oczywiście nie jako postacie te smoki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...