Skocz do zawartości

moja pierwsza gra online


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm Micanser - zbyt kwadratowy Spróbowałem go trochę podrasować i zaokrąglić tu i ówdzie. Oto efekt mojej pracy:

 

Jak chcesz to użyj tego smoczka

 

EDIT:

 

london -> nie wszystkie "mają" (bo ponoć nie istnieją) xD Każdy może wymyślić jakiego chce...

Świetny, wielkie dzięki. Sprubuje narysować go teraz jak idzie do tyłu, jeśli mi się nie uda, to mam nadzieję że będziesz chciał pomóc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 451
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ma problemu Micanser, już wcześniej proponowałem ci pomoc z grafiką Tylko, że nie piszę się na animację... w ogóle nie potrafię ich robić :/
Animację sprubuję sam zrobić, smok będzie się powolnie poruszał, więc jego łapy nie będą się wysoko podnosić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ToMoEX zaczął robić prostą stronkę, nie sądziłem że tyle osób będzie chcialo pomóc, sądze że to dobry pomysł aby kilka osób pracowało nad stroną. Każda osoba ktróa mi pomaga, pomogła, lub pomoże przy tworzeniu strony będzie miał miejsce w twórcach jako osoba pomagająca (ale to dziwnie brzmi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak koś ktoś ma możliwości prwadźć prowadzić stronę www NNOGa, to niech się zgłosi. Reszta będzie strarała się jak najbardziej pomuc pomóc.

 

PS. Jak by ktoś nie zrozumiał, to chodzi mi o to, że jedna osoba mająca możliwość prowadzenia takiej strony zajmie się jej budową, a wszyscy chętni będą jej pomagać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, no musze przyznać, że gierka fajna po screenach ;] niestety nie udalo mi sie wbic ;/ jedynie co ma u mnie minus, to menu. Lepiej by bylo gdyby nie ruszalo sie tlo w prawo. Dobrze wygladalo by jakies ladne, nie ruchome logo, oraz spokojna muzyczka odpowiadajaca klimatowi loga. Ale to tylko moje zdanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...