Skocz do zawartości

MAGI - Magical Strategy Game


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 858
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

MAGI v1.3

MagiLogo.jpg
(kliknij aby pobrać)

Screeny:
screen1th.jpgscreen2th.jpgscreen3th.jpg


No i kurde wreszcie jest! Nowa wersja MAGI! Leżała u mnie na ftp już od kilku dni i ciągle coś mi uniemożliwiało jej wydanie ;). A to się nie wyrobiłem z materiałami promocyjnymi, a to mi neostrada psikusy robiła, a to eSellerate postanowił mi ograniczyć rozmiar plików. Sama radość ;).

Poziom zmian jest ogromny. W zasadzie to bardziej wersja deluxe niż zwykły patch. Pełną listę można znaleźć na moim forum. Ale macie tu to co najważniejsze:

- Kompletnie nowe menusy i ulepszony interfejs
- Trzy dodatkowe utwory Roba Westwooda
- Dwa nowe tryby gry
- Ulepszona grafika (w tym animki magów, twarze postaci, grafiki w intro)
- Mnóstwo ulepszeń balansowo-grywalnościowych

To zapewne ostatni tak duży update do MAGI. Teraz pora troche zarobić na swojej ciężkiej robocie i zabrać się za następną grę. Miłej zabawy. Piszcie koniecznie jak Wam się podoba :D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Pobrałem. Ta wersja podoba mi się dużo bardziej. Ot choćby dla tego, że teraz pierwszą walkę przeszedłem - jak widać trening wzmacnia... ale tak szczerze, to jest parę zmian, chociaż znalazłem i mały bug*, ale raczej to wina GM. Wydaje mi się, że napisy w intrze nie są całkiem płynne i widać jak skaczą (spadek FPS... ? Raczej nie). Na animację magów uwagi nie zwróciłem, może dla tego że byłem zapatrzony na wszystkie inne rzeczy na ekranie i skupiony na tym, żeby nie dostać po dupie.

Oceniać nie ma co, bo to produkcja na poziomie duzo ponad średnią krajową tych z GMC (taki Kulczyk wśród pracowników magazynu w Biedronce) i wraz z Almorą i Lost Legacy zalicza się do moich TOP 3. Czyli przed Farmerem Franem :P Po prostu kawał solidnej roboty... Moja ulubiona rzecz w grze? Kulka od tutoriala... super wyszła :D

 

 

* Bug polega na tym, że jak się wyłacza w opcjach 32 bity, to okienko zmienia rozmiar na tryb ekranowy, ale ląduje w rogu ekranu i brak jakichkolwiek guzików, paska tytułu etc., tak jakby dalej była w trybie pełnoekranowym, pomimo, że widzę pulpit... ale to wygląda na bug Game Makera... (albo za duzy monitor, hehe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram słowa gnyska, wszystko dopieszczone i cacy, nowe tworzenie postaci zdecydowanie lepsze, ogolnie wydaje mi sie ze gra jest bardziej przystepna. Grafika robi genialne wrażenie, tak było jest i będzie, ale troche sie zawiodłem na tych animacjach magów. Dobrze że są ale możnaby to nieco rozbudować. Imo troszke za mało klatek. Ale to tak zwane czepianie sie szczegółów.

//Gwiazdek chyba nie stawiałem, zresztą nie lubie gwiazdek, wole listki, a najrozsądniejsza ocena to 9/10. (10/10 zarezerwowane dla kolejnej produkcji :thumbsup: )

:sp_ike:

Acha w poprzedniej wersi podobalo mi sie tylko to ze mozna bylo wiecej rzeczy poprzestawiać w demku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie można było zapisywać gry ;). Coś za coś - demo musi ograniczać.

 

Animacje są jednoklatkowe, tak jak cała reszta. Na przerobienie wszystkich i dodanie im po parę klatek na razie mnie nie stać. To znaczy stać, ale nie opłaca mi się pakować więcej kasy w MAGI. I tak już ten update sporo wyjechał ponad tysiąc zeta.

 

Gnysek, GM dziwne rzeczy z displayem robi. Pokombinuję - może mogę temu jakoś zaradzić - już kilka podobnych problemów było i jakoś dało się je rozwiązać. Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i genialne :o

 

nowe menu i tworzenie postacie genialnie wykonane , jestem pod wrazeniem ( w menu , nie wiem czy ja mam za slaby komp ale odczulem spadek fpsow przez hmm 5-10 sekund jakby bylo 10 ale potem zaraz "znormalnialo".)

 

Efekty graficzne , bardzo mi sie podobaja , muzyka tez , Rob bardzo dobra muzyke pod gry robi .

 

Szkoda tylko , ze te animacje postaci nadal bez "zycia" ale co sie czepiac , jak cala reszta powala :D

 

Ehh szkoda rowniez ze to juz koniec czy tam przerwa , nie wiem , od Magi , no ale powodzenia z nowym projektem zeby byl rownie dobry jak Magi

 

Poziom trudnosci , hmm 4 przeciwnik mnie rozwalil w chwile , tak wszystko szybko sie dzialo , tu migalo tam migalo ze nie wyrabial moj mozg z przetwarzaniem informacji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy prosić o kosztorys XD~?

 

Grafika + muzyka + reklama

 

Jest szansa na darmowy update dla tych, którzy pobrali Magi z Giveaway of the Day ?

 

Nie ;). Nawet wyraźnie piszą na GotD, że graczom, którzy pobrali gre za darmo nie przysługują updaty. Inaczej to nie miałoby wiele sensu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zasysam full'a... :]

 

Bo dopiero se hasła na pocztę przypomniałem... :P

 

EDIT: Super!

Na prawdę nie widzę wiele do poprawy... :P

 

Menu przeszło moje najwyższe oczekiwania... :)

Grafika ładna (zmieniona).

Muzyka też bardziej jakoś pasuje... ;)

A najbardziej podobała mi się opcja wybierania czaru po wygranej... :D

 

Tu mały screen: Click!

 

Gratulacje, TeeGee...

Gra na prawdę na rynek... :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ale czy mógłbyś wydać wersję zapakowaną w .zipie albo czym innym? Instaluję demko tylko po to, żeby wejść, poklikać 5 minut i odinstalować, bo niezbyt mnie wciągają gry tego typu i długo przy nich nie siedzę. Skoro używam jej 5 minut, to nie chcę jej instalować i paprać sobie rejestr. Przydałaby się wersja .zip do rozpakowania i gry bez instalacji.

 

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie moglbys dac np. 2-godzinnego triala FULL'a?

 

Jakoś czasowy trial mi nie bardzo pasuje do takiej gry. Wolę, żeby gracz mógł sobie pograć ile chce, ale żeby musiał kupić jeśli interesują go dodatkowe bajerki i pełna lista ficzerów.

 

Fajnie, ale czy mógłbyś wydać wersję zapakowaną w .zipie albo czym innym? Instaluję demko tylko po to, żeby wejść, poklikać 5 minut i odinstalować, bo niezbyt mnie wciągają gry tego typu i długo przy nich nie siedzę. Skoro używam jej 5 minut, to nie chcę jej instalować i paprać sobie rejestr. Przydałaby się wersja .zip do rozpakowania i gry bez instalacji.

 

Nie. Bo po co? Instalka jest elegancka i wygodna. Dla jednej osoby, chcącej i tak pograć tylko pięć minutek, chyba szkoda zachodu, nie? ;). Zresztą instalka jest zrobiona bardzo czysto - po uninstallu nie zostawia żadnych śmieci.

 

this game is the best, best than Almora and other shit ;p

 

Dzięki. Choć powinno być "better"... no i Almory bym gównem nie nazwał ;).

 

Ja chciec fulla ;p

 

To kup ;).

 

Super!

Na prawdę nie widzę wiele do poprawy...

 

Dzięki. Super, że Ci się podoba!

 

No to czekam, aż 1.3 pojawi się na GotD samodzielnie

 

No to sobie sporo poczekasz ;). Na razie chcę zebrać żniwo swojej roboty. Oddawanie gry za darmo średnio mi się widzi na tym etapie. GGotD nie płaci aż tak dużo w końcu.

 

 

No nic. Dzięki za komentarze i miłego grania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym napewno kupił jak bym dostał jeszcze ładne pudełko i drukowaną istrukcje. I w ogóle żeby było co na półce postawić :) a takto szaleje na demie :P

Edit.

wiem wiem wybredny ze mnie świntuch :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Niektórzy chyba nadal wierzą, że w Polsce obowiązuje kurs dolara sprzed II WŚ...

 

Albo przeliczają dolara po kursie euro :P

 

a ja bym napewno kupił jak bym dostał jeszcze ładne pudełko i drukowaną istrukcje. I w ogóle żeby było co na półce postawić smile.gif a takto szaleje na demie

 

Ja dziś wysłałem Farmera Frana do Pasterza... wiesz jak ładnie na półce wyglądał ? Swoją drogą, taka opcja fajna, ale TeeGee musiał by tak hurtem kupić np. z 50 DVD Boxów i gdzieś tanio wydrukować w kolorze okładki... bo własna drukarka zachlasta się na śmierć. Mogło by się to średnio opłacać - zwłaszcza to drukowanie - i wyszło by, ze 25% ceny stanowi opakowanie. No i ew. kwestia tego co z płytą CD, dajemy nadruk czy nie, znów drukarka się chlasta z małymi tuszami i trzeba co 5 minut nowe dawać :P

Fajny bajer, ale przećwiczyłem to w przypadku FF i lekko nieopłacalny, bez znajomości w firmie która takie usługi oferuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, raczej by się nie opłacało. A już na pewno nie miałbym na takie upierniczanie się czasu i ochoty ;).

 

Niektórzy chyba nadal wierzą, że w Polsce obowiązuje kurs dolara sprzed II WŚ...

 

Dokładnie! Ludziom się wydaje, że jak w dolcach to od razu drogie jak cholera. Pozostałość komuny i typowy polski "zaścianek" :(. A w tej chwili zielony ledwie 2.5 zyla stoi.

 

I tyle zabuliłeś czy Tee dał ci cenę na polską kieszeń?

 

Zabulił te całe... 50 zeta! Miał jeden wypad do knajpy/kina mniej w tym miesiącu. Straszne, nie? Pewnie musiał dom sprzedać, żeby tyle uzbierać. Ech... ;)

 

(sorry, robię się cyniczny jak czytam takie komenty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gnysek

z tym sie zgodze, sam jako student grafiki nie raz traciłem dosłownie majątek na takich kwestiach do drukowania, głupi plakat 50x70cm po 30 zł.. itp. Sprawa skomplikwana ale efekt ######sty, dlatego licze ze jak TeeGee sklei kolejną grę to będę mógł ją postawić na półce :)

ja właśnie myśle że jeśli bede sprzedawał souljah (jeśli, jeśli, zawsze tak mówie a nigdy nie sprzedaje :P) to fajnie by zrobić jakąś edycję kolekcjonerską czy coś w ładnym kolorowym boksie :)

może mała głupota - ale choćby wiedźmina kupiłem z bratem tylko za fajne wydanie, pudełka i książeczki, bbo przyznam sie że pierwsze pół gry przeszedłem na piracie.

 

Zabulił te całe... 50 zeta! Miał jeden wypad do knajpy/kina mniej w tym miesiącu. Straszne, nie? Pewnie musiał dom sprzedać, żeby tyle uzbierać. Ech... ;)

Masz racje :) ale z drugiej strony ja codziennie mam cholerny problem zeby sobie glupie papierosy kupic :P ale gra jest warta każdego wydanego dolara, nie da sie ukryć.

jeśli ktoś lubi takie gry (ekhem albo tą grę, bo jest właściwie jedyna w swoim rodzaju) - to nie powinien się nawet zastanawiać a tym bardziej marudzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Sprawa skomplikwana ale efekt sty, dlatego licze ze jak TeeGee sklei kolejną grę to będę mógł ją postawić na półce :)

ja właśnie myśle że jeśli bede sprzedawał souljah (jeśli, jeśli, zawsze tak mówie a nigdy nie sprzedaje :P) to fajnie by zrobić jakąś edycję kolekcjonerską czy coś w ładnym kolorowym boksie :)

może mała głupota - ale choćby wiedźmina kupiłem z bratem tylko za fajne wydanie, pudełka i książeczki, bbo przyznam sie że pierwsze pół gry przeszedłem na piracie.

Mam EK Wieśka, zajmuje pół półki. EK Farmera Frana leży na poczcie właśnie i jedzie w Polskę... też było fajne, trochę mi go szkoda bo to tylko 1 egzemplarz :P

Może właśnie to jest pomysł, nie dawać wszystkich egzemplarzy w pudełka z okładeczkami, tylko zrobić kilka jako EK - można nawet jako aukcję wystawić - kto da więcej i tyle. Dodatkowy atut - na aukcji zarobimy nieco więcej, zatem zwrócą się może od razu w tych EK koszty wydruku etc. a jak nie, to zwrócą się ze zwykłymi wersjami.

 

Zabulił te całe... 50 zeta! Miał jeden wypad do knajpy/kina mniej w tym miesiącu. Straszne, nie? Pewnie musiał dom sprzedać, żeby tyle uzbierać. Ech...

Cena jak za klucz do GM, jakby ktoś nie wiedział jeszcze :P Kiedy ostatnio byłeś w kinie ? Bo u mnie bilety są po 14 złotych... :P No chyba, że dupę brałeś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kina sie samemu nie chodzi :P to grzech :P

A EK dokladnie najlepsza opcja, raz ze drukujesz tylko tyle ile potrzebujesz - nie bedziesz stratny bo wydrukujesz na 80 egzemplarzy a pójdzie np tylko 5... do tego właśnie, jakas extra cena czy cos:P

Ale nie no Magi zostawiłbym tak jak jest, i już specjalnie nie kombinował, gra i tak swoim poziomem sięga szczytu. Ale jeśli o nową produkcje chodzi (na którą czekam z niecierpliwością) o to TeeGee obraże się jak nie dasz szansy na ładny box na półce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@propaganja:

 

Nom, też bym chętnie kupił nową gierkę TeeGee z opakowaniem... :P

 

 

@TeeGee:

 

Do następnej gry daj może 2 opcje... :D

 

1. Przez neta (bez opakowanie etc.) - tanio.

2. Z opakowaniem i całą "resztą" - drożej.

 

I wszyscy będą zadowoleni... ^^

 

A przynajmniej można sprawdzić ile osób by wybrało

2. opcję... :]

Edytowane przez Solmis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Tylko jak ja bym te drugą opcję załatwiał ;). Gdzie bym to produkował? No i co z VATem ;).

 

To już lepiej dać grę, któremuś ze ździerczych polskich wydawców.

 

Z Vatem to samo co teraz :P Tak kupują przez neta, a tak by dostawali gratis pudełko i płytę, do gry kupionej przez neta. Przecież i tak musieli by mieć klucz itd., żeby mogli update robić chociażby :P Równie dobrze, mógłbyś wysyłać list potwierdzający zakup gry przez neta i co - vat ci każą od tego zapłacić ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wtedy musiałbym to wszystko robić osobiście. Jakoś nie mam ochoty na pakowanie paruset pudełek i wysyłaniu ich pocztą ;). I potem martwieniu się czy dostarły całe (a co jeśli nie?). Naprawdę, nikt tak nie robi - lepiej robić gry niż babrać się w kartonach. A jak się chce mieć grę w pudełkach i sklepach, to się wali do wydawców.

 

Zwłaszcza, że w zasadzie tylko Polacy i Rosjanie maja taką obsesję na punkcie pudełek, a u nas i tak mało kto takie gry kupuje. A jak moda na gry indie do nas wreszcie dotrze, to już pewnie sprzedaż online też nie będzie problemem.

 

Mógłbym pomyśleć o jakichś kolekcjonerskich wydaniach w celu promocyjnym, ale to trza by solidnie przemyśleć i zrobić profesjonalnie. Półśrodki odpadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...