Skocz do zawartości

MAGI - Magical Strategy Game


TeeGee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 858
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki wielkie! Brawa dla pierwszego Polaka, który kupił grę :D.

 

Z neta się ściąga pełna wersja i tyle. Niepotrzeba żadnych kodów.

 

Miłej zabawy i nie zapomnij odwiedzić naszego forum. Oprócz newsów, jest tam całkiem sporo róznych przydatnych informacji o grze, strategii do wypróbowania i takich tam ;).

 

@Guxio:

 

Raczej nie :(. Bo nie mam jak. Układ z GameDuJour jest jednorazowy, ale może będzie kiedyś jakaś inna okazja (albo sam jakąś zrobię, choć to mi się raczej nie opłaca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TeeGee

 

Zarejestrowałem się na forum.

Ale ledwo.

Bo kilka razy nie mogłem rozszyfrować kodu z obrazka.

0 kaligrafii! :D

 

@guxio

 

Dobre, jednorazowa promocja ...

 

... jednej, jedynej w swoim jedynym rodzaju gry: MAGI! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mam problem, a mianowicie ojciec. Nie będzie chciał mi wpłacić na "kolejną" "głupią" grę ;(

 

guxio, nie masz daru przekonywania. Ja jak zawsze kupuję gry w hipermarkecie, biorę ów grę i z uśmiechem wrzucam do koszyka mówiąc, że kosztuje 5zł. Przy kasie, kiedy tzw. kasjerka bierze grę do ręki, zawsze mówię "forsa ci spadła!", kiedy rodzic się schyla już na liczniku nie ma ceny gry. Ot sztuka xd. Zawsze wszystko wyśpiewujesz? :)

 

a co do MAGI:

 

na razie nie mam w ogóle kasy, ale jak będę mieć coś na składzie to kupię. xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guxio:

 

No cóż - jak nie masz karty albo konta paypal, to w necie raczej nic nie kupisz ;). Ale jak chcesz to możemy się jakoś dogadać prywatnie. Zresztą - wysłałem Ci PM.

 

domek593:

 

Jak wyżej. Możemy się prywatnie dogadać - jakby co, to podeślij mi PMa/maila.

 

Supavader:

 

na razie nie mam w ogóle kasy, ale jak będę mieć coś na składzie to kupię. xd

 

Pamiętaj, że promocja jest tylko dzisiaj ;).

 

Solmis:

 

Dzięki za rejestrację na forum. I dzięki za wskrzeszenie polskiego działu - już go chciałem wywalać :D.

 

He he - i wiem, kod jest hardkorowy, ale po prostu boty nie dawały nam żyć i się uciekliśmy po "twarde" środki ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat multiplayera i polskiej wersji był już poruszany tyle razy, że nie będę kolejny raz się produkował w tym zakresie ;). Przykro mi.

 

Portale nie chcą gier multi, a polska dokumentacja dla dwójki Polaków to przesada. Zawsze można skorzystać z forum gry - na pewno odpowiem na wszystkie pytania ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przydała by się jeszcze jakaś dokumentacja polska - rozumiem tylko 95% tekstów =]

Hmmmm...a po co Ci tłumaczenie, skoro w tej grze nie trzeba wcale wiele czytać, a jak już, to tylko opisy czarów... (Sorry TeeGee, ale z Twojej gry jednak żadne wielkie treści nie wypływają ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm...a po co Ci tłumaczenie, skoro w tej grze nie trzeba wcale wiele czytać, a jak już, to tylko opisy czarów... (Sorry TeeGee, ale z Twojej gry jednak żadne wielkie treści nie wypływają )

 

Spoko ;). Przecież mówisz prawdę - MAGI to sama skondensowana rozgrywka - tekst jest pomocny, ale nie niezbędny. Nawet czarów da się nauczyć metodą prób i błędów.

 

Zresztą he he... ja zawsze twierdzę, że zamiast marudzić na brak polskich wersji, lepiej się wreszcie nauczyć angielskiego. Bez tego ani rusz w obecnym świecie - zwłaszcza jak się człowiek bawi kompem i internetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą he he... ja zawsze twierdzę, że zamiast marudzić na brak polskich wersji, lepiej się wreszcie nauczyć angielskiego. Bez tego ani rusz w obecnym świecie - zwłaszcza jak się człowiek bawi kompem i internetem.

 

właśnie, ja się nauczyłem angielskiego z grania w Baldur's Gate'a II po angielsku :P poza tym na pewno kiedyś TeeGee wyda spolszczenie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Supavader:

 

Taa. Na 10 rocznicę. ^^

 

@TeeGee:

 

Nom. Bez angielskiego to w dzisiejszych czasach kicha. :P

 

@topic:

 

W update'cie można by dodać KILKA zapisów gry. Bo na razie można mieć tylko jeden zapis. A mi do za bardzo nie odpowiada, bo dzisiaj siorka wraca z zielonej [szkoły]. Ona strasznie lubi grać w Magi i jeszcze "niechcący" skasuje mi zapis. =]

 

No ,chyba że można zapisać na F5, lub innym klawiszu. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry chłopaki, że tak nie odpisuję, ale mam po prostu w pracy taki zapier***, że głowa boli. Dopiero co dotarłem do domu :crying: . No a nadal mam sporo roboty z MAGI...

 

Guxio:

 

Patrzyłem dziś do skrzynki i jeszcze nie dotarło. Jeśli wysłałeś priorytetem to powinno jutro już być. Obiecuję, że wyślę Ci grę jak tylko list dojdzie.

 

matis3:

 

To w sumie żadna wielka tajemnica - mówiłem, że można się ze mną prywatnie dogadać. Poza tym Polacy mają u mnie fory ;) - wiem, że mało kto u nas ma kartę i masę kasy, więc nie mam nic przeciwko takim układom.

 

Solmis, Supavader:

 

Taaa... polska wersja zaraz po premierze tej w Swahilli ;).

 

Co do kilku sejwów - rzecz już była sugerowana kilka razy (nawet na moim forum) i jestem jak najbardziej za, ale po prostu ta kwestia ma u mnie dość niski priorytet. Nie jest niezbędna, mam mało czasu i trochę ważniejszych problemów do poprawienia. Kiedyś to dodam... ale pewnie nie za prędko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... polska wersja zaraz po premierze tej w Swahilli ;).

 

Czemu w Swahilli? Może jeszcze we Włoszczowej? xP

 

Co do kilku sejwów - rzecz już była sugerowana kilka razy (nawet na moim forum) i jestem jak najbardziej za, ale po prostu ta kwestia ma u mnie dość niski priorytet. Nie jest niezbędna, mam mało czasu i trochę ważniejszych problemów do poprawienia. Kiedyś to dodam... ale pewnie nie za prędko.

 

Czemu NISKI priorytet? :P

A ja już miałem nadzieję. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...