Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

Jeeeezu no co w tym niesmacznego. Normalnie baba przerobiona na chłopa, albo chłop na babę. Łatwo takich ludzi poznać, bo głos im zostaje, więc jak zobaczysz panienke, która mówi basem, to najprawdopodobniej transwestyta. :)

 

nie mylić transwestytyzmu z transseksualizmem

 

a jak mylicie to wikipedia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie nowy mózg i się potnij.

Ty sobie kup, za :censored: <wszystko żart ;p>

Ocenzurowano, ze względu na treść.

Tymon<też żart ;pp>

Żebym warna nie dostał:

 

0132860870.jpg

 

I kto to Słoniu i czemu sie podemnie podszywa i mnie wkurza?Bo słoń(słonik, słoniasty itp.) to mój drugi nick. Chyba, że to nie przypadkowe, ale nie kradnij mojego nicku... Chociaż, po tych postach Słoniu'a wnoskuje że sie podemnie podszywa(ten post z pocięciem, przecież Bimbrownik/ca, do mnie pisała żebym się pociął :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kto to Słoniu i czemu sie podemnie podszywa i mnie wkurza?Bo słoń(słonik, słoniasty itp.) to mój drugi nick. Chyba, że to nie przypadkowe, ale nie kradnij mojego nicku... Chociaż, po tych postach Słoniu'a wnoskuje że sie podemnie podszywa(ten post z pocięciem, przecież Bimbrownik/ca, do mnie pisała żebym się pociął :confused:

 

Qrde , ja bym na Twoim miejscu pojechal do zoo i nakazal zmienic nazwe "slonia" na jakas inna bo one sie podszywaja nazwa pod Ciebie , bo tylko jeden Slon moze byc na tej planecie !

 

Ty sobie kup, za chwile przyjedzie tam murdalowrida z bojówką. Zobaczymy, czy taka śmieszna będziesz :]<wszystko żart ;p>

 

Fajny zart .. a tak serio , wiesz ze za grozby tez mozna isc siedziec ? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako pierwszy byłem Słoniem damnit! I wypraszam sobie podszywanie się, ja jestem Emo Girl i cięcie się jest dla mnie normalne =O

Chyba dzisiaj se przywłaszczyłeś, i o tym nie wiedziałeś, że mam taki nick, bo mam nick Grela w opisie, ale mam taką RANGĘ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...