Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby samochód w niego uderzył, to z pewnością by zginął. Jednak w chwili przejechania miał prędkość dosyć podobną do prędkości samochodu. Nacisk na ciało trwał bardzo krótko i sądzę, że wyszedł z tego prawie bez szwanku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Jedna czwartą samochodu ważącego 850kg ;) Do tego przy wybiciu ciężar przeniósł się raczej na tylne prawe koło, a zazwyczaj samochód jadący na trzech kołach (gdy czwarte odpadnie) jakoś się nie przewraca, wiec chyba ten nacisk aż taki duży nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna czwartą samochodu ważącego 850kg Do tego przy wybiciu ciężar przeniósł się raczej na tylne prawe koło, a zazwyczaj samochód jadący na trzech kołach (gdy czwarte odpadnie) jakoś się nie przewraca, wiec chyba ten nacisk aż taki duży nie jest.

 

Ale za kierwnicą mógł siedzieć amerykanin ;).

 

Btw. Piotrze ,dzisiaj jest koncert w klubie Papryka w sopocie ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Nie zrozumiałem o co chodzi z tym koncertem... wiesz, w trójmieście w którym jest prawie milion mieszkańców to raczej nic niezwykłego, że codziennie jest kilka- kilkanaście koncertów, filmy w kinach, sztuki w operze czy muzyka symfoniczna w filharmonii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mogłeś wpaść ;) Odpaliłbym Ci którąś z koleżanek bo były dwie a ja biedny sam..

Koncert , wczoraj w Sopocie w Papryce był :P przyjemny klubik ,podobno raz na jakis czas maja tam koncerciki male..

gnysek boi się , że oskarżą go o pedofilie ... Mój Boże crack nie zgrywaj dorosłego , bo jesteś tylko i wyłącznie gnojkiem śmigającym do gimnazjum : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ktory bierze 666 ton na klate i kazda dziewczyna z brzegu jest jego, a co!

 

I łapie przypadkowo spotkane na ulicy laski za cycki, a one nie tylko nie dają mu z liścia, ale pewnie od razu idą z nim do wyrka.

Rany, Crackk, zazdroszczę Ci. Tak bardzo chciałbym być tobą. A jestem tylko biednym, zarośniętym noliferem bez znajomych poza internetem. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I łapie przypadkowo spotkane na ulicy laski za cycki, a one nie tylko nie dają mu z liścia, ale pewnie od razu idą z nim do wyrka.

Rany, Crackk, zazdroszczę Ci. Tak bardzo chciałbym być tobą. A jestem tylko biednym, zarośniętym noliferem bez znajomych poza internetem.

 

Najśmieszniejsze jest to że (chyba) jeszcze sobie sprawy nie zdajesz jak prawdziwa jest twa wypowiedź, a mówiąc dokładniej jej druga część ;) .

 

Cool trolling, Bro!

Pt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem dresem ;) i z tego co widziałem ubieram się znacznie lepiej od Ciebie więc zamilcz.

 

//

 

Myślisz że kobieta by się obraziła gdybym jej powiedział że złapałbym ją całkiem chętnie za pierś na ulicy ;) ? Jeżeli tak to jesteś w błędzie..chyba że dla Ciebie jest to obrazą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Żyj sobie nudnym życiem" - w przeciwieństwie do Ciebie synku nie spędzam tu połowy swojego dnia ^^ Przypadkiem siostra Ci z tym angielskim nie pomaga ? pozdrów dddduuuusie , nioch .

 

alwin uważam , że jeszcze bardziej byś zmienił zdanie na temat tego typa gdybyś ujrzał jego zdjęcie ... przecież to ma teraz z 14 lat....

 

UP gdyby powiedział mi tak taki gnojek jak ty " chce cie zlapac za cycka " uznalbym to za totalny brak szacunku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złapał bym za cycka na ulicy smile.gif

Powiedziałbym jej, że złapałbym ją całkiem chętnie (?) za pierś na ulicy.

 

Dokonując analizy i interpretacji obu wypowiedzi wykaż różnice w ich przekazie. Odwołaj się do całości sytuacji w jakich padły.

 

Spostrzeżenie pierwsze: druga wypowiedź jest tylko odrobinę mniej prymitywna od pierwszej. Z całą pewnością autor nie jest twórcą doby romantyzmu. Obstawiałbym epokę kamienia łupanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...