Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

Wyglądasz jak młody Michał Szpak :)

 

Jak tak patrzyłem na jego foto to troszeczkę mi kogoś przypominał, ale nie mogłem przypomnieć kogo ii saus mi przypomniał (:P)

I zgadzam się, troszkę wyglądasz jak Szpak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaa, co tam youtube,jedyne sluszne zastosowanie internetu w "moich" czasach to jak cielo sie po sieci w quake 2 w kafejce internetowej bodajze 9 zl za godzine :) O dobrych czasach mi przypomniales, dobrze sie bylo wpakowac na styk w ostatnie pokolenie ktore bawilo sie jeszcze na podworkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Tiaa, co tam youtube,jedyne sluszne zastosowanie internetu w "moich" czasach to jak cielo sie po sieci w quake 2 w kafejce internetowej bodajze 9 zl za godzine :) O dobrych czasach mi przypomniales, dobrze sie bylo wpakowac na styk w ostatnie pokolenie ktore bawilo sie jeszcze na podworkach :)

9zł? Kurde ale drogo, ja po 4 zeta za godzine płaciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaa, co tam youtube,jedyne sluszne zastosowanie internetu w "moich" czasach to jak cielo sie po sieci w quake 2 w kafejce internetowej bodajze 9 zl za godzine :) O dobrych czasach mi przypomniales, dobrze sie bylo wpakowac na styk w ostatnie pokolenie ktore bawilo sie jeszcze na podworkach :)

:lubieto: pamiętam jak jako jeden z pierwszych założyłem z kumplami sieć na osiedlu. Nie mówiąc już o bananie na mordzie podczas czatowania na ircu, w zasadzie na początku tylko do tego służył nam net(w zasadzie sieć). A na stronki wchodziliśmy tylko takie które znaleźliśmy np w reklamach lub na 'przypał' bo żadnych wyszukiwarek nie było:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nie dziwę, że generujesz tak wielkie ilości nic nieznaczącego bełkotu i w każdym poście na siłę próbujesz być "fajny". Robię się za stary do tej roboty...

<jestem_prowyczepisty>

A co? Masz coś do mnie kolego Gnysku?

</jestem_prowyczepisty>

<tak_na_serio>

Czemu już się nie dziwisz?

</tak_na_serio>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
A możliwe. Wieku w profilu się nie czyta, co? Musiałem dać zdjęcia, żebyście się skapnęli w moim wieku? :P

 

Spoko, rozumiem.

Niestety ale po wieku w profilu nie można się niczego oczekiwać, bo co "fajniejsi" użytkownicy zaniżają swój wiek, żeby być jeszcze bardziej pro.

 

Ale to pierwsze Ci wychodzi

Można być trollem nieświadomie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Nie chcę ani być trollem, ani być śmieszny.

Zdecyduj co chcesz robić w życiu.

Co z twoimi młodzieńczymi marzeniami, wszystkimi tymi wielkimi domami i skokami na bungee?

CO SIĘ Z TOBĄ STAŁO

 

GDZIE TA IKRA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@anty - jakbym nie miał co robić, tylko sobie wiek w profilu zaniżać :/

Nie jestem Crack-GM ani 4tk, żeby takie manewry wykonywać...

Ciesz się, że nie zawitałem tu w wieku, w jakim zacząłem robić strony www :) Miałem 10 lat.

 

@up - moje plany na przyszłość - zabicie firankowego potwora ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...