Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
A twoje komentarze, Crackk, ostatnimi czasy stały się irytujące.

Raczej w końcu pisze z sensem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie tylko w galeri grafik narzekanie na rysy twarzy :D

Jak dla mnie ktos nie moze miec za grubych policzkow czy zbyt swiecacej twarzy, kazdy jest taki jaki jest i jaki powinien byc i tyle. Oceniac tu nikogo zamiaru nie mam ale platyna po tym co piszesz o brunetce z kreconymi wlosami i o pani po prawo mam mega usmiech na twarzy przypominajac sobie Twoje teksty o 'meskich rysach' ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Ty tez jakis w starych prackach :) Ale w sumie bez znaczenia :)

A co do makijazu to jak dla mnie zaden grzech, fakt moim dotychczasowym idealem piekna jest pewna stara znajoma ktora nie maluje sie wcale, ale kazda dziewczyna ma prawo zrobic ze swoja twarza co tylko zechce, wazne zeby ona sie czula dobrze, bo tylko wtedy kiedy czuje sie dobrze potrafi byc naturalna. No i tak jak mowi ranmus z tym + 100 ;)

(A najpiekniejsze dziewczyny to sa dopiero rano, z podkrazonymi oczami, rozczochrane i zmeczone, a i przedewszystkim usmiechniete - po calonocnej tyradzie if you know what i mean)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakiś głos rozsądku. Zresztą przecież i tak po rozmowie sam na sam, jak dziewczyna okaże się inteligentną bestią, to dostaje +100 do piękności.

 

Bo akceptujesz i przyzwyczajasz się do danej osoby , idealizujesz daną osobę by wyszło na to (w Twoich oczach) że Twój wybór jest słuszny. Ja na szczęście potrafię oceniać krytycznie i z zimnym wyrachowaniem , dlatego zawsze I get the best deal .

 

I nie przypominam sobie żeby to była to rozmowa o osobowościach kobiet... oceniamy urode tych pań. W tym świecie nic nie jest równe sobie, zawsze ktoś będzie lepszy w danej rzeczy od kogoś innego a ta dziewczyna po prawej niestety deklasuje reszte pań na zdjęciu swoją urodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo akceptujesz i przyzwyczajasz się do danej osoby , idealizujesz daną osobę by wyszło na to (w Twoich oczach) że Twój wybór jest słuszny. Ja na szczęście potrafię oceniać krytycznie i z zimnym wyrachowaniem , dlatego zawsze I get the best deal .

 

zimny drań

 

ONTOP:

Uważam, że dziewczyna może mieć makijaż, ale w granicach pewnych norm. Tak jak powiedział propa, najważniejsze żeby czuła się naturalnie, a mnie osobiście najbardziej interesująca wydaje się na maksymalnie po prawej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Flaku ty poczwaro : D 80% kobiet cię nie lubi : D

 

zrozum Cracku, że niektórzy mają swoją jedną jedyną, która dla społeczeństwa może być brzydka jak noc, ale oni będą ją kochać po wsze czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, crack. Jestem z moja wybranka od ponad roku i dalej glupio mi ja puszczac gdziekolwiek sama. Dzisiaj chociazby przypadkowy 30-latek chcial zaprosic ja na kawe. Jest jedna z takich, ktora potrafi wszystkim dookola sprawic wiele usmiechu samym swoim byciem. Nie wspomne juz o bardzo wysokim poziomie kultury. Jest mila, potrafi pomoc i zrozumiec. Urode rowniez ma ponadprzecietna i bardzo naturalna. Nie pije, nie pali, nie leniwi sie, nie jest cyniczna ani przemadrzala mimo, ze ma swoja madrosc zyciowa. Zna we wszystkim umiar. I to stawia ja ponad tymi srednimi paniami ze zdjecia lolika. Sa na kazdej imprezie, zawsze odpoczywaja, zabijaja coraz wiecej komorek. Zakladam ze wulgarne.

A Ty cracku wiedz, ze kobieta to przedewszystkim czlowiek, a nie ryba na ktora haczykiem jest zel we wlosach i bajceps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to stawia ja ponad tymi srednimi paniami ze zdjecia lolika

 

Nie znasz ich.

 

 

Urode rowniez ma ponadprzecietna

 

Show her or it didnt happen.

 

 

zel we wlosach i bajceps.

 

Trzeba być niezłym niedorozwojem żeby lecieć na takie rzeczy :) .

 

 

Nie pije, nie pali, nie leniwi sie, nie jest cyniczna ani przemadrzala mimo, ze ma swoja madrosc zyciowa.

 

Pełno takich, wystarczy się dobrze rozejrzeć.

 

 

wiedz, ze kobieta to przedewszystkim czlowiek

 

:) Zobacz jak ludzie siebie traktują. Ja przynajmniej wykładam kawę na ławę - w życiu są pewne piorytety: najpierw ja, później kobieta. A jak tego nie rozumiesz, to zrozumiesz kiedyś tak jak większość osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ja na szczęście potrafię oceniać krytycznie i z zimnym wyrachowaniem , dlatego zawsze I get the best deal
Raczej na nieszczęście, bo skupiasz zbytnią uwagę na powierzchowności. Pewnie lecisz na puste laski. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zabicia tej głupiej kłótni: cyborg z botem (t-1000 z psiksem)

 

t1000psiks1.png

t1000psiks2.png

 

Raczcie sie, Żuczki wy moje :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymek: dzień dobroci i ukłon w stronę zwierząt : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...