Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba rzeczywiście masz podstawy by nie być pewnym swej orientacji skoro dostrzegasz plakat z 3 facetami na trzecim planie, mając fajną dziewczyną na pierwszym :D

 

PS. Ja zobaczyłem. Ale nie byłem pewny czy to na pewno US5 xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lol, po prostu wiedzialem ze normalna dziewczyna w zyciu by topless fotki na takie forum nie wrzucila. + chcialem uspokoic Nikasa.

I tak, ja sie na piersi az tak nie patrze : ) Tymon na imie nie mam. Ma milosc to decha i gdzies to mam : ) (Wiem ze to miloscia nie mozna nazwac, polskiego slowa szukalem do "Fancy", lubiec niestety nie pasuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak, ja sie na piersi az tak nie patrze : )

aż tak się nie patrzy, czyli nie zwraca na to za bardzo uwagi

btw. jak coś to zapraszam na gg bo nam łorna wlepią za "czatowanie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Az tak", Nikas, wiadomo naturalne jest popatrzenie na piersi, a zwlaszcza gdy kolezanki rozmawiaja o rozmiarach biustonoszy, ale jak Flaque powiedzial, nie wlepie nosa lasce w dekolt (a moze i bym wlepil... zalezy). Wielkosc nie jest najwazniejsza, ale sprawia przyjemnosc ze tak powiem. (Kurde to zdanie brzmi jakbym mial kompleksy : /)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee, tak sie już dłuższy czas przyglądam zdjęciu Duśki i tam serio nie ma bluzki :0 nude dude! :D

Swoją drogą, fajny fryz, falowane włosy mnie kręcą ;D 15-stki niestety już mniej :P

Odnośnie fotki wyżej, bez urazy, ale wyglądasz jak (przeciętnej urody) dziewczyna :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psychix, tam jest kurde koszulka albo bardzo skapa bielizna. Widac, popatrz na zdjecie jeszcze wyzej.

Stary, ale patrze i nima ! :0 give me a proof, że coś tam poza <antydemoralizator> jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, podniecam sie tym zdjęciem, bo nie mam czym innym. Wróci duśka i wyjaśni to powiem Ci czemu akurat tak dociekam tego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...