Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

x] jacy Wy jesteście ładni... może też swoje zdjecie wrzuce , o ile bede mial cos NORMALNEGO . Hm...

 

x] Brakuje jeszcze tematu matrymonialnego " I Ty możesz znalezc swoja druga polowke przez GMClan !"

 

Ddusia :whip:

nie szukam chłopaka na gmclanie.... <_<

Idź żryj digidongi a nie na kompie siedzisz chłopcze... Za młody jestes by mi takie uwagi rzucać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co to za moda, ale zrezygnuj, zakrywanie 50% twarzy włosami nie nadaje zdjęciu żadnej szczególności, ba, nawet to wygląda jakby się chciało zakryć 3cm syfa :P zdecydowanie lepiej by to wyglądało jak byś odsłoniła resztę twarzy. poprzednia grzywka była fajna, taka długa pewnie też ale nie z profilu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xD za młody....jej , chciałbym...Digi dongi? I got your baby mamma sitting on my Ding Dong ^.^ !

 

d963baa17b.jpg

 

Taki tam staroc sprzed roku czy dwóch <data na kamerze video byla zle ustawiona ; P > ;D Mruże oczy ! Mruże...bo dobrze mi z tym < hm...w zasadzie to flesh daje po oczach niezle...>

 

5978ffcbd2.jpg

 

Ma best m8

 

 

403faab0af.jpg

 

Moja czarna sucz ; d

 

 

700dd97957.jpg

 

Taki mały szołofing ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotkowiczom mowimy nie. Do tego zastanawia mnie czy brat tobie pozwolil wstawic te zdjecia : )

 

PS

Patrzac na twoja znajomosc angielskego, i angielski/amerykanski humor, strzelam ze mieszkasz w ameryce/anglii.

Anyway, mam dla ciebie przykra wiadomosc : ) tylko dzieci d o10 lat wyzywaja swoje stare i swoich starych/your mum and your dad. Wiec nie wrzucaj fot kolegi/brata : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie szukam chłopaka na gmclanie.... <_<

Idź żryj digidongi a nie na kompie siedzisz chłopcze...

Sorki za offtop ale myślałem, że tylko moja klasa to wymyśliła te digidongi... A to cwaniaki jedne :P. Teraz będę zawsze sprawdzał.

 

Gadacie, że on nie pisze jak 10-latek, wiecie różni są ludzie.

@up. Muszę cię zmartwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie bylo zwrocone do jej mamy Bron boze ^^ tylko akurat taki fajny tekst mi sie przypomnial jak uslyszalem o tych digi dongach :D . Btw. ;D znam wielu "wplywowych" ludzi ktorzy lubia sobie postrzelac dla zartu a nie dla obrazanie kogos teksty wlasnie o rodzicach ; D takie totalne denne , tak jakby ich celowa dennosc make them funny .

 

Fotkowiczom mowimy nie.

 

To sie zastanów do czego ten temat służy ;P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Poxi, a skąd wiesz, że to klata kumpla? Był tu taki jeden co też się promował, a potem wyszło, że to były foty jakiegoś amerykańskiego gwiazdora dzieciaka. ;)

 

update: W sumie każde zdjęcie z klatą ma obciętą głowę. Podejrzane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżelus macz ? :weight_lift2:

 

Jej teraz sie zacznie dyskusja na niewiem jaki temat ;P ...to byly zdjecia jakie mialem pod reka, nie byly robione specjalnie dla GMClanu wiec nie czepiac sie prezencji..pozatym..hm..moglem wybrac cos bardziej golego ; D Czego nie zrobilem, bo to nie jest temat o chwaleniu sie swoimi..atrybutami .

 

;D Wiec jak nie masz jakis sensownych argumentow.... GTFO or TITS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

700dd97957.jpg

Taki mały szołofing ;D

 

to byly zdjecia jakie mialem pod reka, nie byly robione specjalnie dla GMClanu wiec nie czepiac sie prezencji..pozatym..hm..moglem wybrac cos bardziej golego

tak, rzeczywiście, to coś czego pragniemy

 

Homo GMClan ? Damn you Ranmus - _-

Ja bym na Twoim miejscu na Ranme nie zrzucał swoich preferencji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o tym mowie ;P dlatego wrzucilem takie zdjecia ktore byly w miare znosne ... niewiem macie jakies kompleksy czy cos ;) ? W tym temacie wrzuca sie zdjecia ,i niepowinienem byc raczej szykanowany ,czy posadzany o rozne wyssane z palca rzeczy tylko dlatego ze niepodoba sie Wam to co widzicie ,bo to tylko swiadczy o Was ;P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wyglądam nader znośnie ale jakoś nie pokazuje gołej klaty na forum pełnym dzieciarni, w dodatku całej płci męskiej (z wyjątkiem kilku odskoczni w postaci dziaba i duśki), bo to wygląda podejrzane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^ Twoja sprawa na ktora partie obrazka zwracasz taką "szczególną" uwagę :) . Nie podoba sie - zignoruj , ja tylko dalem to co mialem ,jak mowilem te zdjecia w zalozeniu nie byly robione na GMClan ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziaba

Dziab cie zabije.

 

^^ Twoja sprawa na ktora partie obrazka zwracasz taką "szczególną" uwagę. Nie podoba sie - zignoruj , ja tylko dalem to co mialem ,jak mowilem te zdjecia w zalozeniu nie byly robione na GMClan .

To juz lepiej nic nie dawaj.

 

Powiedzial bym "Hewwy then!" ale dzieci nei bije : _

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...