Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

de0fvd.png

Mindfuck by me

Nigger (pol. wulg. "czarnuch") jest rasistowskim określeniem osoby o ciemnej karnacji.

ej, nie tak dawno chciałeś banować rasistów ty rasisto jeden ty. pewnie już jesteś wpisany w szeregi kkk :boxed:  

 

zbanować poxipola! :cool2: gmclan przeciwko rasizmowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gmclan przeciwko rasizmowi

A od kiedy Cie gmclan tak interesuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem śliczny :D ile ma? :P

 

3 miesiące. :)

@Saus: GTFO. Nie będę specjalnie skalował zdjęć. Może jeszcze dodawać Ci notkę, że "zdjęcie robione cyfrówką 8.3Mpix"? ;/

 

A podać linka, zamiast wklejać na forum zdjęcia o takiej rozdzielczości panicz nie raczy? Paznokcie się od tego nie połamią.

Maximal

 

Panicz raczy, aczkolwiek skrypt powinien sam zeskalować, nieprawdaż?

 

Zanim system zrobi ze zdjęciami cokolwiek, musi je najpierw załadować.

Maximal

 

Prawda. fsock nie boli.

Tak czy siak, jest tu masę gigantycznych zdjęć. :) Nikt nikomu nie zwracał uwagi.

A idźcie skalować screeny z pulpitów. Ironia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ach ta ignorancja. A czemu to nie miałbyś skalować? Nie zasługujemy na to? Jak z takim podejściem te zdjęcia pokazujesz to lepiej w ogóle nie pokazuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach ta ignorancja. A czemu to nie miałbyś skalować? Nie zasługujemy na to? Jak z takim podejściem te zdjęcia pokazujesz to lepiej w ogóle nie pokazuj.

Bo gimp się mi odpala z 2 minuty? Z taką ilością dodatków. A co tam.

Płakaliście jak modyfikowałem zdjęcia, teraz płaczecie, że nie modyfikuję. Ach ironia.

A tak na marginesie, zdjęcia mają pokazywać jak najwięcej detali. Więc nie skaluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

A jak się zdjęcie wczytuje 2 minuty? Nie narzekałeś jak musiałeś 2 minuty dłużej uploadować? Z resztą możesz pomniejszyć w paintcie, który się nie odpala 2 minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się zdjęcie wczytuje 2 minuty? Nie narzekałeś jak musiałeś 2 minuty dłużej uploadować? Z resztą możesz pomniejszyć w paintcie, który się nie odpala 2 minuty.

Moje łącze nie wymaga czekania 2 minut na upnięcie pliku 3mb. :)

Kompresja painta psuje zdjęcia (JPEG 85% Q), więc odpada.

Koniec dyskusji. Wracać do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

G-Enjoy, ukradłeś przetwornik do aparatu z Noki 3310, czy dodawali do pudełka z zapałkami? Tak wielkiego ziarna nie widziałem od czasu, gdy byłem na wsi jak kurom posypali.

 

Nie masz dawać tak wielkich zdjęć, bo ja potem czekam pół godziny aż mi się forum załaduje pomimo, że mam łącze 5Mb - bo serwer na którym masz te foty nie jest tak szybki - a jak już po pół godzinie forum sie załaduje, to zdjęcia się dopiero skalują i wszystko mi skacze aż oczy bolą.

 

Jeszcze raz i dostaniesz bana, za pyskówki do moderatorów.

 

Btw. po obróbce w photoshopie ta sama rozdzielczość nie powinna przekraczać 800kb. Poza tym, tak wielkie zdjęcia się zmniejsza, bo tak wielkich monitorów nie ma. ja z aparatu 5Mpx mam 300kb zdjęcia. Bez utraty jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez 3 ost posty sie czyms chwalisz:

#3701 - rozdzielczosc aparatu

#3703 - wypasionym GIMPem

#3705 - super netem!

 

Nie wiem co to sie stalo z ludzmi na GMC :|

Niczym się nie chwalę. Odpowiadam na rumory stworzone przez usera, chociaż nie powinienem.

Jeszcze raz: Jest masę zdjęć na GMC z gigantycznymi rozdziałkami, których autorom się jeszcze nie oberwało.

@gnysek: Nie stać mnie na bardziej "wypasiony" aparat.

Myślę, że przydałby się punkt w regulaminie na temat wielkości zdjęć. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G-Enjoy, ukradłeś przetwornik do aparatu z Noki 3310, czy dodawali do pudełka z zapałkami? Tak wielkiego ziarna nie widziałem od czasu, gdy byłem na wsi jak kurom posypali.

 

Nie masz dawać tak wielkich zdjęć, bo ja potem czekam pół godziny aż mi się forum załaduje pomimo, że mam łącze 5Mb - bo serwer na którym masz te foty nie jest tak szybki - a jak już po pół godzinie forum sie załaduje, to zdjęcia się dopiero skalują i wszystko mi skacze aż oczy bolą.

 

Jeszcze raz i dostaniesz bana, za pyskówki do moderatorów.

 

Btw. po obróbce w photoshopie ta sama rozdzielczość nie powinna przekraczać 800kb. Poza tym, tak wielkie zdjęcia się zmniejsza, bo tak wielkich monitorów nie ma. ja z aparatu 5Mpx mam 300kb zdjęcia. Bez utraty jakości.

Co ty dzisiaj tak banami straszysz?

 

Niczym się nie chwalę. Odpowiadam na rumory stworzone przez usera, chociaż nie powinienem.

Jeszcze raz: Jest masę zdjęć na GMC z gigantycznymi rozdziałkami, których autorom się jeszcze nie oberwało.

@gnysek: Nie stać mnie na bardziej "wypasiony" aparat.

Myślę, że przydałby się punkt w regulaminie na temat wielkości zdjęć. ;p

Pokaż mi choć jedno tak wielkie zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Niczym się nie chwalę. Odpowiadam na rumory stworzone przez usera, chociaż nie powinienem.

Jeszcze raz: Jest masę zdjęć na GMC z gigantycznymi rozdziałkami, których autorom się jeszcze nie oberwało.

@gnysek: Nie stać mnie na bardziej "wypasiony" aparat.

Myślę, że przydałby się punkt w regulaminie na temat wielkości zdjęć. ;p

 

To po co kupujesz 8Mpx, jak matryca i przetwornik są z dupy wyjęte i nie nadają się do niczego co przypomina zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...