Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

Weee tam, Paintball kicks ass! Woo!

ASG nigdy nie uzywalem. Pierwszy raz o tym slysze : D. Jednak najwieksza zajefajnosc w painballu to ze wszystkie newfagi probuje sie zachowiwac jak James bond, czy Max Payne. Fajnie to wyglada jak taki dzieciak wyskakuje przed ciebie z 2 pistoletami i kompletnie chybi. Hah.

A co do tych co zaraz powiedza ze "tak od razu 2 pistolety maja". Tam gdzie ja sobie chodze postrzelac do wyboru mam chyba 12 paczek, moge wziasc standardowa ze 200 paintballi i caly dzien. Moge wziasc Scopa (ekhm, woot iz it in polisz) i rozne inne duperele. Jedna z tych paczek sa wlasnie 2 Pistolety.

 

Manhunt is the best : P A najlepsze gdy ty uciekasz. Ubieraja cie w jasnozolty kostium i puszczaja minute przed strzelcami. Oni potem cie sdzukaja i probuja zestrzelic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Taaa... Jednak według mnie ASG jest lepsze, bo jest tam coś takiego jak klymat. Czujesz się jak na wojnie itp. A nie bronie wyglądają jak kilka kawałków rurki, zostawiają plamy na mundurze i ludzie biegają jak w csie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się zabawa ASG szybko znudziła z powodu najazdu WKU na mój rocznik. W końcu stwierdziłem, że musiałbym być idiotą by dobrowolnie założyć mundur i bawić się w wojsko. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale masz wary xD

 

to na dole to język, nie warga

no coś ty :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x] jacy Wy jesteście ładni... może też swoje zdjecie wrzuce , o ile bede mial cos NORMALNEGO . Hm...

 

x] Brakuje jeszcze tematu matrymonialnego " I Ty możesz znalezc swoja druga polowke przez GMClan !"

 

Ddusia :whip:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...