Skocz do zawartości

Bovent


Albusik

Rekomendowane odpowiedzi

A po co wogóle cokolwiek w tej grze naprawiać skoro i tak jest do bani.

Lepiej zrezygnować od razu bo po co masz być jechany przez takie cuś jak ta

gra.

 

Po pierwsze sam jesteś jechany! Ta gra może i jest głupia, niemądra i wogóle ale napewno nie jest jechana! Więc mnie nie obrażajm ty HuderLordzie!

Po drugie to była moja druga gra a przecież do trzech razy sztuka!

Po trzecie jak komuś się ta gra niepodoba to po co wogóle tracić czas na komentowanie, tej "głupiej" gry?

Po czwarte, i to ostatnie do HuderLorda: ciekawe jakie ty gry robisz, co??? Jechany, człowieku...

 

P.s. Starczy na dziś! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guxio, my nie robimy (przynajmniej w większości) oceny chamskiej, czyli, że raz ci nie wyszło to reszta produkcji też musi być do dupy. My oceniamy gry obiektywnie, na podstawie tego, czy nam się podobała, czy nie. Widzę, że jednak ty tego nie rozumiesz, bo po twoim poście rozumiem, że się mścisz na niczym winnym Albusiku za to, że my nienajlepiej oceniliśmy twoje gry, ponieważ były kiepskie... Gra Albusika, gdyby nie parę bugów, mogłaby być nawet dosyć przyjemną grą na krótki odpoczynek, gdy się nie chce włączać jakiejś większej produkcji.

 

ki(ł)lka uwag:

1) Ktoś tam napisał "gucio" a że nie chce się brzydko wyrażać powiem:

"Przepraszam bardzo, widzisz tu jakiegoś GUCIA? Tak? Bo ja nie! JESTEM GUXIO DO CHOLERY NIE GUCIO

2)jak stawiam ;p to znaczy że to jest żart a w tej mojej "chamskiej wypowiedzi jest napewno jakis. A że akurat na grze Albusika sie wyzynam to akurat mi sie tak treafilo.

Przecie wiem ze robie zalosne gierki! .Przynajmniej do teraz - biorę się za poważniejsze przedsiębięcie czy jakoś tak się pisze - Bohter

3) A tak naprawdę to jest dobra gra ( oczywiście kiedy się weźmie szlifierkę i podszlifuje ;p )

4) A i tak warna dostalem ;p

5)hmm ;p

6)... to już będzie koniec postu bo serwery wam siądą ( niektóre ze śmiechu chociaż nie wiem czy to śmieszne ;p ) Pozdro ziomy/all/spoko goście/ludzie/jacys tam userzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No, a ja sądze, że to jest raczej gierka dla dzieci :)

Mojej 4 letniej siostrze bardzo się podobało, ale teraz moja opinia:

muzyka- dobrze dopasowana, tylko się kończy kiedy nie powinna

grafika- bardzo fajny pomysł (wyciąć buźki z gg)

grywalność- jest wiele plansz, nawet dobrze ułożyłeś fabułę(wiadomo o co chodzi w grze), trochę nudne jest zbieranie tych kwiatków, wyskakuje błąd(ale to nie twoja wina).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up: Czy takie kopiowanie nosi jakąś nazwę?

 

Nie będę polecał cracka, ale jeśli nie zarejestrujesz GMa to nie zrobisz pożądnych gier, no chyba, że zastąpisz niektóre skrypty własnymi skomplikowanymi obliczeniami...

 

BTW. Marmot, Cool avatar. Lubię wilki i inne groźne zwierzęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...