Skocz do zawartości

R.E.I.R II - R.E.iR is back ! Really back !


dyzmek

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł R.E.I.R II 

 

Opis - Kontynuacja gry której pierwsza część została wydana w 2010 roku , kontynuacja opowiada o losach Jerzego który to doznaje coraz to różniejszych wizji i bywa w różnych miejscach, za nim podążają hordy mutantów oraz Molly.

 

gatunek - akcja , horror , scfi.

 

planowane było aby gra wyszła 11 lutego w moje urodziny , jednak chciałem sprawić wam niespodziankę i premiera R.E.I.R II właśnie dziś .

 

zapraszam do gry , oceny , im dalej tym trudniej , wskazówka ode mnie będzie że aby pokonać większą liczbę wrogów albo bossów korzystajmy z otoczenia tzn , trzymajmy wrogów blisko ścian , oni przenikają ich pociski nie , usuwajmy przeszkody jeżeli chcemy atakować silniejszego bossa. :) 

 

Link do pobrania 

 

https://dyzmek.itch.io/reir-ii

 

Screen 1

8eQ.png

 Screen 2

 

qHGQ1A.png

 

Screen 3

9I90ro.png

 

Trailer gry

 

Zapraszam do gry oraz komentowania :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra faktycznie mocno trudna. Horda przeciwników przenikający przez ściany, mrówki koloru czarnego na czarnym tle strzelające rakietami, no i ten przerażający gość, który ma mnie na strzała:
image.thumb.png.459bc83cfeeb21eb9a7d095b40bc6996.png

 

No ale da się odpalić na windows 11, także plus. Trochę uciążliwe jest ciągłe klikanie myszką, ja bym zmienił na zwykłe przytrzymanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Fajnie zobaczyć sequel do Reira, niestety utknąłem na tym samym momencie co @SimianVirus7 ale pewnie będę próbował dalej.

 

Jeśli chodzi o strzelanie, tak jak teraz jest okej z pistoletem albo strzelbą, ale jeśli podnosimy broń o nazwie machine gun, powinno dać się strzelać serią trzymając przycisk. Można to zniwelować poprzez np. duży rozrzut, przez co gracz musiałby odpowiednio balansować długością serii

 

Ale przede wszystkim zwiększyłbym pole widzenia. Tu można by zrobić kamerę podążającą za kursorem, tj. nie scentrowaną na graczu, lecz lekko przesuniętą w stronę, w którą skierowany jest kursor. Łatwo jest to zrobić i dobrze sprawdziłoby się w horrorze (gracz nie jest pewien, czy coś nie zakrada się do niego od tyłu). Coś takiego zrobiłem kiedyś tutaj, podobny efekt był też np. w Hotline Miami

 

Ogólnie fajnie widzieć, jak twój styl ewoluował i jest dzisiaj takim żywym skansenem dawnych czasów, ale o tym się już kiedyś rozpisałem. Widzę, że pojawiłeś się na itch.io, czy to krok ku nowemu rozdziałowi w twojej twórczości? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 15.02.2023 o 22:47, exp napisał(a):

Fajnie zobaczyć sequel do Reira, niestety utknąłem na tym samym momencie co @SimianVirus7 ale pewnie będę próbował dalej.

 

Jeśli chodzi o strzelanie, tak jak teraz jest okej z pistoletem albo strzelbą, ale jeśli podnosimy broń o nazwie machine gun, powinno dać się strzelać serią trzymając przycisk. Można to zniwelować poprzez np. duży rozrzut, przez co gracz musiałby odpowiednio balansować długością serii

 

Ale przede wszystkim zwiększyłbym pole widzenia. Tu można by zrobić kamerę podążającą za kursorem, tj. nie scentrowaną na graczu, lecz lekko przesuniętą w stronę, w którą skierowany jest kursor. Łatwo jest to zrobić i dobrze sprawdziłoby się w horrorze (gracz nie jest pewien, czy coś nie zakrada się do niego od tyłu). Coś takiego zrobiłem kiedyś tutaj, podobny efekt był też np. w Hotline Miami

 

Ogólnie fajnie widzieć, jak twój styl ewoluował i jest dzisiaj takim żywym skansenem dawnych czasów, ale o tym się już kiedyś rozpisałem. Widzę, że pojawiłeś się na itch.io, czy to krok ku nowemu rozdziałowi w twojej twórczości? :)

Witam . Bardzo się staram aby każda moja kolejna produkcja była coraz lepsza , mam mnóstwo pomysłów , oczywiście kiedy będę tworzył dodatek Reir 2 Rix Pharm to dokonam pewnych zmian z pewnością , bardzo dziękuję za opinię , ciekawe sugestie, konto na ich.io posiadam od premiery Seid znalezisko Remake :) kazda produkcję która ma premierę tutaj wrzucam tam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...