Skocz do zawartości

Twoja Najlepsza Gra?


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to żeby każdy napisał która z której swojej gry jest najbardziej zadowolony, która wg. niego jest najlepsza, i dlaczego?

 

Ja bym zagłosował na SoulJah, ale jest nie skończona, zagłosowałbym też na BACK2 gdyby nie te wymagania sprzętowe i drobne błędy w kodzie. Dlatego najbardziej zadowolony jestem z Propaganji :)

Bless.

 

Gotowe.

Tymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, tzn. u mnie jest trochę problemu xD . Skończyłem gry Antyduch, Antyduch 2, Kijek, Pakermen. Ze skończonych powiem odrazu, że Kijek był najfajniejszy, aczkolwiek straciłem go wraz z awarią dysku ;( . Z zaczętych to mogę wymienić: Icemania, Garden cKombat, Minex. Osobiście uważam, że najfajniej z nich się zapowiadał Minex :P . A z pomysłów czyli: The Duty, Polska Walcząca, Marmot Shoot-out, to bez zmyślania, wszystkie mi się podobają :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Czoug. Może sam wykonany mizernie i jedyną jego zaletą jeśli chodzi o zaprogramowanie to fizyka, do czego przyznaję się bez bicia, ale niektórych wciągał na pół dnia, zabijając sie na tych samych nudnych mapach z losowymi brońmi bez możliwości wyboru, do tej pory nie wiem dlaczego :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadek: Czouga uwielbiał mój 5-letni brat :D Niestety ostatnio coś się z nim pokaszaniło, levele nie chcą się ładować.

 

A co do mnie... Jak pewnie niektórzy zauważyli, jedyne co pokazałem na forum to SDS i takie... takie coś xD (to był mój pierwszy post na forum, na samą myśl o tym chce mi się śmiać ;p) Na dysku mam co prawda mnóstwo badziewia, którego nie pokażę, bo nie chcę sobie szargać opinii :P Aktualnie kumuluję enrgię na coś w miarę grywalnego, prawdopodobnie będzie to nawalanka a la Liero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...