Skocz do zawartości

Wasze pulpity


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Widać że nie Vista :| Przynajmniej byś sobie ściągnął VistaOrb, bo to ucięte kółko głupio wygląda ;p A jak chcecie mieć już lepszy wygląd Visty to polecam VistaMizer czy jakoś tak ;p No i ktoś mi kiedyś powiedział "Jeżeli chcesz mieć Vistę to ją po prostu bierz a nie zmieniaj wygląd Windowsa XP."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, mówisz o Vista Transformation Pack? Przecież to tylko wygląd zmienia na vistopodobny (który z Vistą ma mało co wspólnego), a Vista to nie tylko wygląd.

 

Dokładnie. Nie mówię o Viście.

 

 

Widać że nie Vista :| Przynajmniej byś sobie ściągnął VistaOrb, bo to ucięte kółko głupio wygląda ;p A jak chcecie mieć już lepszy wygląd Visty to polecam VistaMizer czy jakoś tak ;p No i ktoś mi kiedyś powiedział "Jeżeli chcesz mieć Vistę to ją po prostu bierz a nie zmieniaj wygląd Windowsa XP."

 

A co w tym złego, że się wygląd zmieni na ładniejszy? Ja chce mieć XP, a wygląd Visty (przynajmniej w większości Vistwy, bo czasem śmiesznie ten pack wygląda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Mówiłeś, że Windows ssie więc czemu go nadal używasz ? Miałeś mieć Linuxa...

 

Eh, Kubuntu nie chce za nic obsługiwać mojej karty sieciowej, a w Mandrivie nie działa karta dźwiękowa.

 

Zasysam najnowsze Ubuntu i zainstaluję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, pobędzie jakiś dłuższy czas na Linuksie i wróci na Windowsa z taką radością, jak rozbitek do domu. I mówię to z własnego doświadczenia :P . Windows może częściej się psuje, ale jest go łatwo naprawić, a jak Linux się zepsuje, to zazwyczaj na dobre :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...