Skocz do zawartości

Wasze pulpity


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

@bagno: nie dość, że kiedyś jako gówniarz spamowałeś na tym forum to jeszcze nazywasz cygwina \"linux api emulator\" no to jest po prostu szczyt wszystkiego

 

Ja tego nie nazwałem, to CygWin, wiesz to nie moje dzieło, śmiać mi się w tym momencie chce <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie nazwałem, to CygWin, wiesz to nie moje dzieło, śmiać mi się w tym momencie chce <_<

naucz się najpierw czytać ze zrozumieniem potem do mnie wróć, nazywanie go emulatorem linuksowym jest po prostu błędne, ponieważ cygwin wraz ze spreparowanym kompilatorem gcc daje możliwość cross-kompilacji a nie emulowania ;/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naucz się najpierw czytać ze zrozumieniem potem do mnie wróć, nazywanie go emulatorem linuksowym jest po prostu błędne, ponieważ cygwin wraz ze spreparowanym kompilatorem gcc daje możliwość cross-kompilacji a nie emulowania ;/.

 

Wybacz, ale to nie ja go tak nazwałem, nie tylko ja korzystam z tego komputera, a to co mam na desku mi wisi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Całkiem całkiem, wreszcie coś w miarę porzadnęgo. Jak się nazywa ten dockbar czy co to u góry? Chciałem sprawdzić najnowszą wersję, bo kiedyś używałem tego programu jak był jeszcze w powijakach i przegrał sromotnie z true launch barem. Co do skina windy, to kojarzę, ale za wysoki kontrast jak dla mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
@Ranmus

Zbytnio nie wiem o co chodzi z tym rozwijanym menu. Może masz jakieś zdjęcie z czegoś takiego. A wyginanie ikon to chodzi Ci o to? https://gmclan.org/uploader/547/cos.png

Chodzi mi o wyginanie menusów z ikonami, tak jak na tym screenie: https://gmclan.org/uploader/1/pulpit.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...