Skocz do zawartości

Wasze pulpity


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

w prost furry to grupa ludzi o tych samych poglądach wyznające te same zasady i mający ten sam pogląd na świat

 

Panie i panowie - od dzisiaj wszyscy punkowie, metale, naziści, chrześćjanie, weganie itp. są furry.

 

Człowiek musi iść ewolucją do przodu - choćby skończył jako kupa inteligentnej ektoplazmy, a nie cofać się do poziomu zwierząt. Dlatego ta ideologia jest niebezpieczna. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie - od dzisiaj wszyscy punkowie, metale, naziści, chrześćjanie, weganie itp. są furry.

po pierwsze grupa punków to grupa punków itd itp co ma jedna grupa do drugiej poza tym już napisałem ze to takie uproszczenie tego co to jest furry twoje rozumieniem grupy naprawdę mnie zaskakuje

 

 

Człowiek musi iść ewolucją do przodu - choćby skończył jako kupa inteligentnej ektoplazmy, a nie cofać się do poziomu zwierząt. Dlatego ta ideologia jest niebezpieczna. :]

przepraszam ale tu się niezgodzie poznałeś jakiegoś furry osobiście by wyrażać opinię czy są niebezpiecznie zająwszy się np młodzieżą wszechpolską czy choćby wymiennymi wyżej skinami czy punkami

 

Nie słyszałem ani razu w radiu ani w telewizji by grupa furry kogoś zamordowała , zgwałciła czy przynajmniej pobiła

Czego nie można powiedzieć o niektórych wyżej wymienionych grupach

 

 

żyj i daj żyć innym ja tam ci nie naskakuje na twój styl życia

jak już Ranmus powiedział zboczyliśmy z tematu pora na niego powrócić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem ani razu w radiu ani w telewizji by grupa furry kogoś zamordowała , zgwałciła czy przynajmniej pobiła

Czego nie można powiedzieć o niektórych wyżej wymienionych grupach

żyj i daj żyć innym ja tam ci nie naskakuje na twój styl życia

 

Geje też nikogo nie zabijają. Niby dlaczego mają tyle przywilejów? Skoro nic złego nie robią to nie należy im wskakiwać do życia i nie przeszkadzać im, nie?

 

Zresztą ty możesz mówić swoje. I ja się domyślam, i ty pewnie wiesz, że to całe furry to lipa dla usprawiedliwiania walenia sobie konia przy tych całych antromorficznych obrazkach, bo nie wierzę że jesteś już tak skretyniały na tym punkcie żeby nosić na ulicy fursuit i popisywać się nim w FurConach.

 

Nie lubię gejów, nie lubię nazistów, nie lubię dresiarzy, tak samo nie lubię furry. Bo tolerancja to łagodnie nazwane "w-dupie-miejstwo", a jak coś mi się nie podoba to mam pełne prawo to wyrazić bez wchodzenia w niczyje życie.

 

A jak ci się tak podoba bycie np. psem, to jak w moim komiksie - won do budy, przywiąż się do łancucha i żryj psie żarcie i siedź cicho, będąc spełniony i szczęśliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą ty możesz mówić swoje. I ja się domyślam, i ty pewnie wiesz, że to całe furry to lipa dla usprawiedliwiania walenia sobie konia przy tych całych antromorficznych obrazkach, bo nie wierzę że jesteś już tak skretyniały na tym punkcie żeby nosić na ulicy fursuit i popisywać się nim w FurConach.

już tłumaczyłem nacyzm polnego bycie furry nie ma to nic wspólnego z noszeniem furry kostiumów ani oglądania yiffów

 

Nie lubię gejów, nie lubię nazistów, nie lubię dresiarzy, tak samo nie lubię furry. Bo tolerancja to łagodnie nazwane "w-dupie-miejstwo", a jak coś mi się nie podoba to mam pełne prawo to wyrazić bez wchodzenia w niczyje życie.

nazistów czy dresiarzy też nie lubię nie lubię grup bądź jednostki którzy mentalnie myślą ze krzywdzeniem innych jest niezłą zabawą itp.

 

A jak ci się tak podoba bycie np. psem, to jak w moim komiksie - won do budy, przywiąż się do łancucha i żryj psie żarcie i siedź cicho, będąc spełniony i szczęśliwy.

przykro mi nie oto chodzi w byciu furry poza tym chyba nie ciężko zauważyć że ja jestem lwem

 

Próbowałem to wytłumaczyć na kilka sposobów niestety widzę ze żadnego tak do końca nie zrozumiałeś (no chyba że się mylę to przepraszam)

jak już powiedziona parę postów temu czy chcecie czy nie jestem furry zaakceptować lub nie was wolny wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już tłumaczyłem nacyzm polnego bycie furry nie ma to nic wspólnego z noszeniem furry kostiumów ani oglądania yiffów

Wiem wiem... utożsamianie się ze zwierzętami blablabla zachowywanie się jak one itp.

 

Próbowałem to wytłumaczyć na kilka sposobów niestety widzę ze żadnego tak do końca nie zrozumiałeś (no chyba że się mylę to przepraszam)

Mylisz się. Tamte wypowiedzi były pisane w tonie żartobliwym i chyba tez nie zrozumiałeś (no chyba że się mylę, za co przepraszam.).

 

jak już powiedziona parę postów temu czy chcecie czy nie jestem furry zaakceptować lub nie was wolny wybór

 

A bądź se tam kim chcesz. Ale tak czy siak furry to imo durnota i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem... utożsamianie się ze zwierzętami blablabla zachowywanie się jak one itp.

Mylisz się. Tamte wypowiedzi były pisane w tonie żartobliwym i chyba tez nie zrozumiałeś (no chyba że się mylę, za co przepraszam.).

A bądź se tam kim chcesz. Ale tak czy siak furry to imo durnota i tyle.

no i luzik :3 to możemy wreszcie przestać zbaczać z ogrinalnego tematu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście do subkultury furry (jak już pewnie sie domyśliliście) nic nie mam. Nie wiem z resztą jak mozna twierdzić, że antropomorfia jest czymś dziwnym :boxed: imo to jest ona nawet lepszym rozwiązaniem niż normalne rysunki (np. jeśli chodzi o komiks).

Ale koniec o anthro, ja to zacząłem i ja to teraz kończę ;)

 

Mój pulpit tym razem na serio - tak, tak, zrezygnowałem z tapety z tesco (skończył się okres ważności :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
17 lat a wzrostu nie podam bo wstyd
No podaj no.... Nie będę się śmiał. :) Powiedz tylko czy masz poniżej 1,50m ;)

 

@Ddusia94:

Oj duża różnica pewno nie będzie, nie kłam. :] Zresztą pamiętaj, nikt w internecie nie jest bezpieczny. Sądzę, że w ciągu 24 godzin, nam gmclanowiczom zajęłoby znalezienie twojego dokładnego miejsca zamieszkania i twoich danych osobowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...