Skocz do zawartości

Wasze pulpity


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Po pierwsze nie podlizuje tylko ironizuje (niestety oczywiscie 95% gmclanowiczow jest za glupia by to wyczuc), po drugie ddusi jak zawitala na forum, to sie nie podlizywalem, tak samo eve, leopardowi czy fatalnej jedzy. Mam dalej wymieniac czy juz przestaniecie pisac o mnie glupoty. -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ranmus

:< Globi +1

67936555ik5.jpg

kurde powiem tylko żal.pl zazdrościcie dziewczynie kurde na serio czas dorosnąć bo jak traktujecie słabszą płeć w przyszłości będą wam płodzić wasze dzieci szacunku trochę (no chyba że jesteście homo to już nie wnikam)

 

post kierowany głównie do Globi ale ci Webzir i Marrac też się nie popisali

a teraz wszystkich noobow proszę nie spamować bo normalni userzy chcą udzielać się w temacie

 

mój pulpit:

https://gmclan.org/uploader/634/tap.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie podlizuje tylko ironizuje (niestety oczywiscie 95% gmclanowiczow jest za glupia by to wyczuc)

Ehhh ja się nie uważam za to 95 % A moja wypowiedź miała być żartobliwa (?) (Nazwijcie to jak chcecie) Już ostatnio pisałeś gdzieś na ten temat, więc wiem dobrze o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co Lionie ale ja jej nie zazdroszczę że jest "różOfFa" :| No ale ok. Nie mam nic do płci przeciwnej. Dobrze napisałeś, kłócić się nie będę.

Powiem tak: daną przedstawicielkę płci pięknej traktuję jak trzeba, jeśli jest tego warta.

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Aha czyli waszym zdaniem jak ktoś ma różową tapetę w windowsie, to jest tępą klępą i bez ogródek trzeba walnąć by się pierdoliła. No gratuluję dobrego wychowania. -_- Ale z was łobuziaki. Tak naprawdę ona nie zna was, wy jej, więc nie wiem po co naskakujecie sobie do gardeł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że tak to zinterpretujesz. =D

 

Nie mówiłem o Pusi, tylko ogólnie. Odniosłem się do posta Liona, w którym to poście Lion stwierdził, e nawet jeśli kobieta jest kompletną idiotką to i tak trzeba jej dupę lizać. Znaczy... Cholera, wiecie, o co chodzi. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli waszym zdaniem jak ktoś ma różową tapetę w windowsie, to jest tępą klępą i bez ogródek trzeba walnąć by się pierdoliła. No gratuluję dobrego wychowania. -_- Ale z was łobuziaki. Tak naprawdę ona nie zna was, wy jej, więc nie wiem po co naskakujecie sobie do gardeł.

 

No nie, ale po oglądnięciu tego filmiku mam obrzydzenie do koloru różowego i "słit" dziewczynek. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, ale po oglądnięciu tego filmiku mam obrzydzenie do koloru różowego i "słit" dziewczynek. :D
Ech, przecież ta kobita jest podstawiona. Nie wierz we wszystko, co obejrzysz w telewizji.

 

Lion, no niech będzie. ;P

 

Ranma, za wiele się nie zmieniło. https://gmclan.org/uploader/353/desk.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: daną przedstawicielkę płci pięknej traktuję jak trzeba, jeśli jest tego warta. Czyli postępuję tak samo, jak w przypadku facetów. Nie wiem, dlaczego miałbym odnosić się do kogś lepiej tylko dlatego, że jest kobietą.

Bo kobieta ma urok. Kogo wolałbyś przytulić: płaczącego kumpla czy płaczącą kumpelę? Jak dziewczyna płacze to to bardziej (mnie) rusza niż płaczący chłopak. To wynika z tego, że to "słaba płeć" i jej szkoda.

 

A tapety nie mogę dać niestety, bo nie mój komp :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde powiem tylko żal.pl zazdrościcie dziewczynie kurde na serio czas dorosnąć bo jak traktujecie słabszą płeć w przyszłości będą wam płodzić wasze dzieci szacunku trochę (no chyba jesteście homo to już nie wnikam)

 

post kierowany głównie do Globi ale ci Webzir i Marrac też się nie popisali

a teraz wszystkich noobow proszę nie spamować bo normalni userzy chcą udzielać się w temacie

 

mój pulpit:

https://gmclan.org/uploader/634/tap.jpg

ps. i'll find my frog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...