Skocz do zawartości

Wasze pulpity


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

Duck power!!!!11111

ff72ffb7f5b35a2cm.jpg

 

Rzeczywiście, trochę oczoj**na tapetka :]

 

Mój desk świeżo po reinstalce Winshita:

 

Btw, Winshita używam do gier, Linuxa do netu, Tibii i biura :)

 

https://gmclan.org/uploader/2791/pulpet_po_reinstalce.jpg

 

Szkoda, Nowe Ubuntu przepadło po formacie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

lolzorda.png

No to dawaj niggerze ;[ Nawijaj ;[

Nieźle się uśmiałem jak zobaczyłem Twój pulpit i Twojego posta ;/

Btw, Winshita używam do gier, Linuxa do netu, Tibii i biura smile.gif

Ale i tak jeszcze nie widziałem Twojego pulpitu z Linuxa. Widzę że stawiasz serwer na Windowsie, przeglądasz na nim internet. Czyli mówisz że masz Linuxa tylko żeby poszpanować? ;=/ Wyjdź proszę.

EDIT:

HipHop eJay 2 - Toż to dupa. Wrzuć Twoje kawałki, chętnie posłucham ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, Nowe Ubuntu przepadło po formacie ;(

 

Boś dupa.

 

Zamiast partycje pod ubuntu sformacić (mkfs.vfat) ty oczywiście dałeś formatować CAŁY DYSK instalerowii windowsa. Potem wystarczyło by tylko gruba przywrócić - Enjoy your stupidy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TuxMan jak już chcesz zrobić dobrą muzykę to załatw sobie FLa a nie bawisz się w jakieś układanie gotowych klocków ;/ Albo załatw sobie nowszą eJay'a. A co do Twojego eloelo pro rapu. Daj go ;=/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TuxMan jak już chcesz zrobić dobrą muzykę to załatw sobie FLa a nie bawisz się w jakieś układanie gotowych klocków

a tam, to tak jakbyś każdemu pisał: "jak chcesz zrobić dobrą gierkę to pisz w C++ a nie bawisz się w jakieś układanie gotowych klocków w GM-ie"

Po prostu nie każdy zna się na wszystkim, sam kiedyś korzystałem z ejayów, po prostu są szybkie, łatwe i przyjemne (choć bardzo ograniczone)

pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenin i to ograniczenie mnie boli ;/

Programista: Instalujesz po prostu wtyke, później wchodzisz w Channels > Add one > Orchestral i tyle.

Marmot: No może nie korzystałem z innych programów ale jednak lepiej zasięgnąć po coś lepszego np. FL Albo program który wymieniłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze , ze Tuxman nadal anty "Windowsowski" lecz nadal go uzywa. Smieszne ;p

 

Bo mój stary używa g*wna zwanego Windowsem i nie chce się przesiadać na Linuxa. Nawet zabrania mi instalować :/. Jakby mój stary wiedział, do czego jest LILO albo GRUB to by było ok :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mój stary używa g*wna zwanego Windowsem i nie chce się przesiadać na Linuxa. Nawet zabrania mi instalować :/. Jakby mój stary wiedział, do czego jest LILO albo GRUB to by było ok :P

Co za bachor. Tak gadac w wieku 12 lat :blink: :lol: :lol2:

EDIT:

Jestem rok starzy, ale takich "fochów" i wymówek przed swoją głupotą nie stroiłem. Za to ty powinieneś wrócić(a czy wogóle z niej wyszłeś?) do piaskownicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mój stary używa g*wna zwanego Windowsem i nie chce się przesiadać na Linuxa. Nawet zabrania mi instalować :/.

 

Szacunek dla Twojego Ojca ;)

 

@Vaders , nie smiej sie ja w tym wieku lubialem jeszcze przesiadywac w piaskownicy , i nawet nie wiedzialem o istnieniu takiego czegos jak Windows. ;pp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mój stary używa g*wna zwanego Windowsem i nie chce się przesiadać na Linuxa. Nawet zabrania mi instalować :/. Jakby mój stary wiedział, do czego jest LILO albo GRUB to by było ok :P

No bo wie, że i tak prędzej czy później go wywalisz. Zresztą, instalacja Ubuntu nie wymaga nawet partycjonowania i formatowania dysku, wystarczy koło 3GB wolne na partycji z Windowsem. Ubuntu tworzy sobie wtedy taki jeden duży plik, w którym trzyma wszystkie swoje rzeczy i odpala się to jak normalny system i nie ingeruje to w nic co jest już na komputerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vaders , nie smiej sie ja w tym wieku lubialem jeszcze przesiadywac w piaskownicy , i nawet nie wiedzialem o istnieniu takiego czegos jak Windows. ;pp

Sorry, ale uznałem to za najlepsze porównanie, choć i tak jest według mnie niewystarczające

:blink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz fakty :D JA zamiast punktów many wole ammo zamiast czarów, bronie, zamiast mieczy, nożyki, zamiast tarcz magicznych i zbroi, wole kewlar z hełmem.

------edit-------

fajny pasek i widzę, że nie zminimalizowałeś GG 8.0 żeby się poszczycić co masz...

 

ej, co to plik kula.png? podziel się z nami nim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kula.png

 

Nie zminimalizowałem bo tego screena miałem pokazać koledze nie wam, chodziło o AIMPa :P

I tak używam AQQ 1.4...

1. http://i-tech.linuxpl.eu ???? eeee....Nazwa Linuxa, tematyka microsofta. ale lolowska strona.....

2.Naprawdę ekscytująca kula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...