Skocz do zawartości

Zablokowane CDA


Micja

Rekomendowane odpowiedzi

Cześc!!

W numerze 09/06 CDA(CD ACTION) W Action Redaction.Jest list czytelnika pt.AR- reakcje.

Niech kto ma to przeczyta, a kto nie czyta tej gazety, to : Pisze chłopak, jego list nawiązuje do listu z numery 06/2006(może ktoś ma ten numer), konkretnie chodzi o list Typowe podejscie.Pisze tez ze gry zrobione w Game Factorach.Są tak słabe, że wstyd chwalić sie nimi :blink: itd.Ze nie można zrobić w ten sposób kariery pla, pla ,pla Że robi sie tam gry z gotowych elementów.A przecieć w GM pisze się GML.

Chyba napisze list do CDA i napisze, że to nie tylko klocki itp. i ze sie da zrobić tam naprawde dobre gry. NApisze, że powstają teamy GM.i dołocze jakąs dobrą gre!!!

A wogóle co sądzicie o CDA???

 

________________________

A przyokaij, żeby nie zaśmiecać forum: kiedyś spotkałem na forum, ze sie strzelało do ludzika, a jak sie nacisnęlo 1 do wyskakiwała apteczka i ludzik szedł aby Ja wziac. Iszukalem na forum ale nie moge znaleśc.

 

Sorry za ewentualne błedy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

1) nie wiem czy wiesz co to jest games factory, i nie wiem czy wiesz, ze to nie ma zbyt wiele do gm..

 

2) nie wina cda, ze sa ludzie, ktorzy pisza debilne listy(choc fakt, ze to cda je drukuje)

 

3) slowa "factory" nie mozna uzyc w liczbie mnogiej spolszczajac odmiane

 

4) sam za cda nie przepadam, sam widzisz dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patrysław: powiem ci tak. Mnie recenzje nic nie obchodzą, rzadko je czytam, a jak już to na necie, a poza nimi, w CDA nie ma nic ciekawego. Poza tym, kiedyś kupowałem CDA i ta gazeta jakoś mnie nie przyciągnęła. Poza tym, grami się tak bardzo nie interesuję. Wolę poczytać prasę innego typu, jak np. PCWK czy KŚ Ekspert ;p . Z niej przynajmniej mam jakiś większy pożytek umysłowy niż z CDA ;p . Chociaż muszę pochwalić CDA za te takie książeczki co czasami dają z TOP 100 gier. One są naprawdę świetne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co?! A "Bad Day LA"? A "Shellshock"? A "Legacy of Kain"? A "Frater"? A eksluzywne dema? A intro do "Wiedźmina"? Grzeszysz, Micanser.

Moim zdaniem ostatnio (nie chodzi mi o Bad day La, ani serie legacy of kain) dają słabe niektóre gry (np. resident evil 3). Dema jak chce to moge sobie pościągać, mam wmiare szybki internet.

I przestałeś kupować bo gry w nim które nie są głównym daniem ci sie nie podobają?
Nie napisałme ze przestałem kupować, nie uważam że gry są głównym daniem, ale jakby cda było bez gier, to raczej nie kupowało by go dużo osób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi odnośnie tego przykładu z apteczką ( ba, nawet naboje też tam były jeżeli miałeś tą samą wersję przykładu ;) ) to poszperam trochę i mogę dać Ci na ten przykład namiary. Jeżeli szybko nie znajdę tego to możesz podać mi meila to wyślę pocztą ( mam to na dysku ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urwa, spam topic :|. Proponuję wrócić do tematu CDA.
Kiedy o tym nie ma co gadać - magazyn jak magazyn, jednym się podoba, innym nie :)

Ale co do listu czytelnika CDA, chciałbym zauważyć, że ma on rację. IMO, polska scena klikowa prezentuje naprawdę niski poziom w porównaniu z GM'ową. Sądzę, że to przez prostotę programów takich jak TGF - każdy,za przeproszeniem, głupi może takie program wziąć i w 5 minut sklecić jakieś badziewie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie CDA - gruby magazyn, z czego połowa to reklamy. Nigdy nie lubiałem CDA. (to tylko moja opinia)
Nie umiesz liczyć. :P

 

Jak dla mnie CD-Action jest najlepszym czasopismem na rynku, o tematyce growej (i nie tylko). Mają bardzo dobre recenzje i inne działy, np. Action Redaction z listami czy felietony. Poza tym dodają niezłe gierki. Co prawda, nie gram w prawie żadną (wolę czytać), ale z ocen w necie wnioskuję to i owo. :P

 

P.S. Zbieram od 2002.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe to było dobre xD. Tak jak ktoś już tu wspomniał recenzje czytajcie w necie po co tracić 20 zł które możesz przeznaczyć na nowe części do kompa skoro wszystko można mieć za darmo? Wystarczy troche poszukać... Ci redaktorzy z CDA nie wiedzą że większość twórców super produkcji takich jakimi jest np. GTA czy nie wiem czy ktoś zna Crash Bandicoot (wychowałem sie na tym :P) swoje początki z tworzeniem rozpoczeli właśnie z takimi programami jak Game Maker i Game Factory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieter, ale to był list do redakcji. Poza tym dawniej nie było takich programów, chyba, źe mówić o AMOS i STOS, ale to zupełnie inna półka, inna klasa programów ^^ .

BTW. Pamięta ktoś jeszcze gazetkę Cyber Mycha i ich dział, gdzie dzieciaki dawały swoje dane osobowe, bo chciały się z kimś zapoznać :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...