Skocz do zawartości

Seid-Znalezisko


dyzmek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tak nadszedł ten wiekopomny czas , wszyscy fani którzy czekali w końcu się doczekali , a krytycy którzy nie mieli na czym zawieśić wzroku w końcu mają , czyli wszyscy ci co lubią i nie , mogą już zagrać w najnowszą odsłonę przygód tytułowego seida , gra jest na uploadzie ważnym 31 dni kiedy będzie znowu dostępna nie wiem , ale wiem jedno ten seid odchodzi nieco od wcześniejszych (seid 1-3) seid-znalezisko opowiada historię gdy nasz tytułowy bohater jest młody i wyrusza z dziadzkiem na wyprawe , która okazuje się dla niego wyprawą życia.

 

Tytuł-Seid-Znaleźisko

SILINK GRY DO POBRANIA https://gmclan.org/up6167_4_SLE__SEID_LEVEL...OR__ENGINE.html

Download- http://www.sendspace.pl/file/dab4cd050a0bfef1a76d553

 

link bez limitów podany przez użytkowników https://dl.dropbox.com/u/74008070/rozne/seid-znalezisko.zip

 

screeny- https://gmclan.org/up6167_5_Seid_znalezisko_nowy_screen.html

 

gatunek- platformówka , przygodówka , akcja.

 

gra już była skończona dawno temu ale cały czas przekładałem premierę ale na wasze proźby postanowiłem umieśćić grę , już niebawem mały prezent z racji tego yż następny Seid będzie bardziej dopracowany , graficznie i grywalnie postanawiam dać wam do użytku własnego silnik owej gry ale to niebawem , zapraszam do gry i oceniania , Seidowi 2 nie udało się w konkursie może temu się uda , CZY TO JEST NAJLEPSZA DOTYCHCZASOWA ODSŁONA SERII ? ODPOWIEDZCIE SOBIE SAMI , ŻYCZĘ MIŁEJ GRY DYZMEK.

 

Proszę korzystać z szablonu. Do znalezienia tutaj: https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=4124

Pozdrawiam, Platyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spakuj do rara albo zipa i wrzuć na gmclanowy uploader lub jakiś bez ograniczeń (np. dropbox). Co jest w nim złego?

Sendspace:

Serwer: zajęty.

Przyczyna: wszystkie sloty są aktualnie zajęte przez użytkowników premium.

 

Btw. Pisze się Znalezisko, a nie Znaleźisko (no chyba, że tytuł jest celowy, bo w takim razie nie mogę się czepiać bo to nazwa własna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Dam 4 bez grania za to, że w niektórych zdaniach nie ma żadnego błędu ort. Brawo Dyzmek, tak trzymaj! :thumbsup:

(Tylko jeszcze kropki stawiaj gdzieniegdzie)

Pomijając literówki znalazłem tylko jeden błąd ort. w jego poście

 

proźby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oO Sendspace już nie jest zajęte przez użytkowników premium :P

Pobiorę i zobaczę co tam jest.

 

@EDIT Więc tak

Ustaw maskę na gracza, bo wszędzie się zaklinowuje.

Za duża grawitacja dla tego czerwonego gostka. Kiedy jestem np. nad kolcami to ciężko trafić na platformę, bo zanim na nią dolecę to ona znika.

Muzyka jest w porządku.

W Menu trzeba dokładnie wycelować na napis, żeby zacząć/wczytać grę.

Zamiast "ZGINOŁES" powinno być "ZGINĄŁEŚ". Innych błędów się nie dopatrzyłem.

Przydały by się jakieś animacje.

Gdybyś poprawił ww błędy i coś fajnego dorobił (np. napisy przesuwające się na dole zamiast show_message("...");) to by coś fajnego z tego wyszło.

Widziałem kilka twoich gier i powiem, że idzie Ci coraz lepiej (poważnie). Powoli, ale idzie ;)

Sądzę, że stać Cię na więcej.

 

Grafika 2/5

Animacje - nie ma

Fabuła 3/5

Muzyka oraz dźwięki 5/5 - świetnie oddaje klimat

---------------------------

Ogólna ocena 2.75/5

 

 

@EDIT 2 I pamiętaj! Następnym razem spakuj to w rara/zipa i wrzuć na GMC Uploader.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohgodohgodohgod! Tyle na to czekałem i wreszcie jest!

2 rady: na przedostatnim poziomie zrób, żeby płatki śniegu znikały poza roomem bo muli po jakimś czasie na starszych komputerach.

Na ostatnim poziomie lecą dwie muzyki naraz. :) Daj w room creation code czy jakoś tak sound_stop czy jakoś tak.

 

I czy w końcu będzie nierozwiązana sprawa matki seida chorej na rzułtaczkę? (Nie żółtaczkę, rzułtaczkę.)

 

Oj, Seidzik nie może dosięgnąć korony. I warto było ścinać afro?

 

W skali od 1 do 10 daję ci 11.

 

Kurde, (Seid jestem i) biorę się do zrobienia fanowskiej części. :P Na starym enginie. I co za gnuj ciągle kradnie tą maskę?!

 

Ustaw maskę na gracza, bo wszędzie się zaklinowuje.

Za duża grawitacja dla tego czerwonego gostka. Kiedy jestem np. nad kolcami to ciężko trafić na platformę, bo zanim na nią dolecę to ona znika.

Muzyka jest w porządku.

W Menu trzeba dokładnie wycelować na napis, żeby zacząć/wczytać grę.

Zamiast "ZGINOŁES" powinno być "ZGINĄŁEŚ". Innych błędów się nie dopatrzyłem.

Przydały by się jakieś animacje.

Gdybyś poprawił ww błędy i coś fajnego dorobił (np. napisy przesuwające się na dole zamiast show_message("...")smile2.gif to by coś fajnego z tego wyszło.

Widziałem kilka twoich gier i powiem, że idzie Ci coraz lepiej (poważnie). Powoli, ale idzie smile2.gif

Sądzę, że stać Cię na więcej.

Ty na prawdę jesteś tu nowy! To jest taki styl seida. -.-

 

Aha, proszę o warna (not rly.) dla wszystkich którzy dają jeden za:

błędy ortograficzne

kolizję

poziom trudności

brak animacji

itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Na ostatnim (?) poziomie wyskakuje błąd po dojściu do przedmiotu, który mamy znaleźć.

___________________________________________
FATAL ERROR in
action number 2
of Collision Event with object object113
for object object91:

Moving to next room after the last room.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohgodohgodohgod! Tyle na to czekałem i wreszcie jest!

2 rady: na przedostatnim poziomie zrób, żeby płatki śniegu znikały poza roomem bo muli po jakimś czasie na starszych komputerach.

Na ostatnim poziomie lecą dwie muzyki naraz. :) Daj w room creation code czy jakoś tak sound_stop czy jakoś tak.

 

I czy w końcu będzie nierozwiązana sprawa matki seida chorej na rzułtaczkę? (Nie żółtaczkę, rzułtaczkę.)

 

Oj, Seidzik nie może dosięgnąć korony. I warto było ścinać afro?

 

W skali od 1 do 10 daję ci 11.

 

Kurde, (Seid jestem i) biorę się do zrobienia fanowskiej części. :P Na starym enginie. I co za gnuj ciągle kradnie tą maskę?!

 

 

Ty na prawdę jesteś tu nowy! To jest taki styl seida. -.-

 

Aha, proszę o warna (not rly.) dla wszystkich którzy dają jeden za:

błędy ortograficzne

kolizję

poziom trudności

brak animacji

itp.

gallery_1_195_65489.jpg

 

B)

 

 

Post nie wnoszący nic do tematu. Warn.

Pozdrawiam, Platyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle co ja tworząc Seid-Znalezisko a może jeszcze więcej mając własne pomysły , ja jak będę robił nowego Seida to już z dokładnośćią i precyzją malarza , starannośćią i dbałośćią więc z pewnośćią to już była ostatnia prosto wykonana odsłona.

 

Na głównym poście tematu z grą jest już do pobrania SEID ENGINE , zapraszam do pobierania i tworzenia fanowskich leveli :)

 

Ale uwaga - z silnika zostało wyjętych pare soundtracków , i w podstawowej grze Seid - znalezisko odpalanej przez gmk może wyskoczyć błąd związany z brakiem danej ścieżki dlatego wtedy proszę ignorować ale wstawiać właśne dźwięki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
To nie silnik, to czysty brudny kod gry. Dodatkowo syfiasty, mieszanie klocków z kodem.

Ta wiadomość wstrząsnęła całą społecznością gmclanu. Tego się nikt nie spodziewał! :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest wyje*ana!

Chodzisz ludkiem, który tańczy country gdzieś wśród wyje*anych linii i kolorowych figur! I ten blues który leci mi z moich glośników mówi: Człowieku, ten kolo się stara. Dokładnie. To gra o pięknej kobiecie, łabędziu, który siedzi gdzieś tam pod żółtymi pikselami z palety painta. Wszystko trzyma klimat.

 

 

Ale to było kiedyś, Rysiek już nie śpiewa, gitary ucichły; Seid nieśmiertelny w swej wyje*istości dryfuje gdzieś w cyberprzestrzeni zamieniony na tysiące sygnałów wysokich i niskich, zgromadzony na magnetycznych talerzach. Tak. To jest życie i świadomość.

 

Boje się, że gdy uruchomię tę grę, to parsknę śmiechem, lub ucierpi moje zdrowie psychiczne. Ale Dyzmek, nie martw się. Równy z ciebie kolo. Starasz się itp. Ale spraw, by na pierwszym poziomie nie spadało się poza room, aby dialogi nie były w okienkach, dodaj animacje.

 

Kocham GMClan. Odstresowywuje, poprawia humor, można się czegoś dowiedzieć. A teraz miłe panie, dobranoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

nie bawem ruszają pracę nad Seid 5-Reactivation oto fabuła gry

 

 

Fabuła-Seid udaje się na poszukiwanie trunku młodośći który podobno

znajduje się na wyspie Simalona , posiadacz który wypije trunek będzie

wiecznie młody i piękny , legenda głośi również że dostępu do trunku pilnuje potępiona

syrena , która zabija każdego kto zbliży się do jej skarbu , tropem Seida ruszają terroryśći

chcący wykraść Trunek dla swojego szefa chciwego Alberta Mazajova Rosjanina który chcę zbudować

swoje nieśmiertelne imperium i zawładnąć światem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...