Skocz do zawartości

Trip (remake) zapowiedz


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 284
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przedewszystkim dzwieki i muzyka, sporo muzyki jeszcze wiecej dzwiekow. Pare krótkich filmików. Grafiki tez od cholery ale png wazy przy wavach stosunkowo malo. No ale w koncu jest to kilka godzin bardzo roznorodnego grania.

Dwoch wersji nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pare screenow z dwoch misji ale w zasadzie w jednej lokacji a mianowicie dworzec kolejowy, jak widac nie poszlo mi za dobrze, porzadnie oberwalem, skonczyl mi sie zapas tlenu a na koniec rozpieprzyli maske, ale misje przeszedlem :) cudem :)

7a465a175538138.jpg

a6f23a175537943.jpg c0e524175537986.jpg 95cee5175538022.jpg eff8b1175538066.jpg d2f9dc175538106.jpg

Schizowo sie gra na takej resztce energi, naprawde strach zrobic krok do przodu nieraz nawet jesli mniej wiecej wiem co kiedy wyskoczy i jak sie z tym uporac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe czyżby tak jak to robili twórcy 1 Prince of Persia na Nesa? Tj kamerowali się od boku i przerabiali nagranie na sprity :D

Dokladnie :] Zawsze chcialem cos takiego zrobic ;] tylko ciezko wtedy oddac ruchy rak przy celowaniu i strzelaniu, co niby da sie obejsc zmiana kamery przy celowaniu, ale jeszcze sie zastanawiam. Efekt ######sty tylko pracochlonne jak cholera rysowanie tyle klatek po zdjeciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postanowione i nawet zaczete :) Wszystkie grafiki glownego bohatera z widoku od boku ida pod noz. Motion capture nie bedzie (ale pojawilo sie za to w jednym filmiku :D) ale plynne i "obrotowe" sprawiajace wrazenie 3d animacje robione na zasadzie tych co w remaku spartana. Czyli powinno wygladac duzo duzo lepiej. Przyznam ze to samo warto by teraz zrobic z kilkoma przeciwnikami.. ale zobaczymy.

Edit.

420839176226717.jpg 284e29176226728.jpg eca2c6176226733.jpg 518ffb176226742.jpg 8b0853176226752.jpg 791f83176226757.jpg 9da731176226765.jpg 514896176226773.jpg e0b0d6176226780.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Garsc nowinek. Po pierwsze zlamalem sie i zrobilem poziom trudnosci "easier". Grałem na tym harder, jest sajgon, da sie przejsc, ale jest sajgon :) Gralem na hardzie, i powiem szczerze ze momentami tez byl sajgon :) Jak konczy sie nagle tlen w masce gazowej, a otwarte rany nie maja kiedy sie wygoic, do tego brak staminy bo i tak uciekalem dluzej niz jestem w stanie wytrzymac, jest rzeznia, jest trudno, ale i ######scie, bo poniekad ten ciezki survival i oduczanie sie nawykow z innych gier tego lub jakiegokolwiek innego typu swiadczy o mocy tej gry. W kazdym razie doszedl tryb easier gdzie na wstepie zaznaczone jest 'strongly recomended not to play this mode', co on zmienia? Przedewszystkim bezczelne ulatwienie ktore jednak oszczedzi czas i nerwy co bardziej nerwowym, jesli w poblizu 'w miare' zasiegu wzroku bohatera znajduje sie przedmiot lub cos co mozna uzyc pojawia sie ikonka oka, eliminuje to w skrocie potrzebe ciaglego czuwania, bo na hard i harder zadnego zaznaczania sie waznych/potrzebnych przedmiotow nie ma, trzeba samemu je wypatrzec podejsc i przydusic spacje, jak to kiedys bylo w grach, dalej, kosci nie lamia sie tak czesto, bohater ma troche wiecej poczatkowej staminy i nieco celniej strzela, amunicji juz wiecej nie dalem bo byla by przesada, niektore zagadki maja jakies drobne delikatne podpowiedzi, itp. byc moze o czyms zapomnialem.

Dalej troche poprawilem dzialanie latarki, mianowicie ten stozek ktory swieci niewiadomo skad (niestety taki glupi blad gry ze latarka jest w zasadzie umowna, i nie bardzo mam jak to rozwiazac, wczesniej byla w kieszeni na piersi, ale to blokowaloby motyw rozgladania sie nia gora/dol. powinna byc na kasku (ale kasku nie ma a na masce wygladaloby tez do dupy) zreszta znowu sprite glownego bohatera nie rusza glowa w strone kamery wiec tez by to wygladalo bzdurnie. Do reki bu nie dam bo to by pieprzylo animacje przeladowania, machania maczeta i w ogole. Ale mysle ze przy wielu zaletach da sie przelknac widmowa latarke :P) W kazdym razie stozek swiatla poszerza sie, ale skraca, kiedy swiecimy blisko bohatera, za to wydluza i zweza kiedy wypatrujemy czegos w odleglosci, dzieki temu wiecej widzimy np patrzac pod nogi, ale i przeciwnika da sie wypatrzec z wiekszej odleglosci(chociaz to glownie tyczy sie topdown),maly smaczek a cieszy. za to ulatwienie dodalem to ze latarka nieraz lekko niedomaga i zaczyna mrugac, czesto wtedy kiedy jest to najmniej potrzebne.

Jeszcze kilka screenow z tego co wyzej opisalem + z nowymi spritami bohatera

2e0a7c178033471.jpg 10a51b178033500.jpg 25970c178033542.jpg 0ab94a178033574.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby chętne do beta testów mogą się powoli zgłaszać :) Powiem tylko że oczekuję zaangażowania i poważnego podejścia do tematu, a za rzetelne testy oferuje pelna wersje tripa jak juz owa wydzie, z bonusami w przyszłości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szczególnie do testowania najwyższego poziomu trudności potrzebny ktoś z nerwami ze stali :D Ja nigdy całości na tym poziomie nie ukończyłem :(

Po pracy bede sie odzywac do zainteresowanych, a sama gre mysle jakos w ciagu tygodnia bede rozsylac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nagram niedługo trailer oficjalny ale czekam z tym bo wczesniej chce pare spraw dorobic. A czystymi gameplayami nie chce spoilerować bo w tej grze im mniej wiesz tym lepiej sie bawisz. więc jeśli już coś wycieknie przed premiera to ta misja którą już można na yt znaleźć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja nagram niedługo trailer oficjalny ale czekam z tym bo wczesniej chce pare spraw dorobic. A czystymi gameplayami nie chce spoilerować bo w tej grze im mniej wiesz tym lepiej sie bawisz. więc jeśli już coś wycieknie przed premiera to ta misja którą już można na yt znaleźć :)

Już prawie 2 tygodnie minęły i nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, mogę się nadać na testy. "Nerwy ze stali" wyrobione na czołowych pozycjach z lat 80-90 : P No i od dawna na tę grę czekałem, więc nie rzucę w kąt po 15 minutach

GG 11288402

mail: dcsatan@hotmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już prawie 2 tygodnie minęły i nic...

bo dwa tygodnie to jest nic przy produkcji takiego kalibru gry (a tak szczerze mówiąc to najpierw musze dorysować reszte filmiku żeby do oficjalnego zwiastuna wkleić pare scen i z niego) :) Same betatesty tez troche jednak odskocza w czasie a to dlatego żeby betatesterzy nie musieli mi reportować błędów o których sam wiem, i żebym nie musiał się rozpisywać jak je pominąć, ale spokojnie spokojnie gra jest skończona w min. 90% i niedługo zrobi sie całkiem głośno.

W kazdym razie kontakty do was mam pod ręką jak tylko będę coś uploadować to od razu sie odzywam.

@Adrian jakie znowu kolce? :D

Dzisiaj na osłode spróbuje za to dac screena z rzeczy której napewno nie spodziewaliście sie w tripie zobaczyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, dodatkowa kampania to zdecydowanie za wiele powiedziane ale w grze przyjdzie sie wcielić nie tylko w Adama. Ale to zbyt zamotana fabularnie opcja żeby ją określić bez spojlerów :) Screen będzie bardziej wymowny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huder jak łapie zwiątpienie (ale zaskakująco rzadko łapie) to wystarczy ze sobie włącze którąś z najciekawszych misji, albo włączam dowolny moment na harder i próbuje przeżyć :) Żadna inna gra nie wywołuje podobnych emocji, to daje kopa, a drugiego kopa daje to że już tak blisko końca, a trzeci kop to taki że mam nudną pracę więc większość godzin roboczych poświęcam na rysowanie bądź robienie tripa właśnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pilnie potrzebuje nagranie takiego zdania:

"Tata mówił że potwory zawsze istniały, po prostu chowały się w ludziach"

Raczej smutnym głosem (ale nie płaczliwym :P), co najważniejsze nagrane przez mlodego chlopaka przed mutacją, ktoś chętny do pomocy? :D

Kwestia taka że potrzebuję to na dziś :)

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...