Skocz do zawartości

Zablokowane Karanie poza szkołą


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam do Was pytanie. Czy jeśli spotkałem nauczycielkę poza godzinami lekcji i poza terenem szkoły, to może ona za karę zadać jakąś pracę domową, albo wziąć do odpowiedzi, jeśli np. paliłem a ona to widziała ? Niedawno miałem taką sytuację i dostałem 30 przykładów z matmy za karę. Mogę się jakoś od tego odwołać ? :D Bo nie chce mi się robić tego, poza tym to było grubo po lekcjach i poza terenem szkoły. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Jeśli jest pełnoletni, to palenie papierosów nie jest zakazane. Jeśli robił to w miejscu niedozwolonym, to należy wezwać policję/straż miejską. Jeśli robił to na terenie szkoły, to należy zgłosić do dyrekcji.

Powinieneś porozmawiać z wychowawcą/dyrektorem na ten temat (bardzo grzecznie) zaznaczając, że było to dozwolone miejsce i masz prawo palić jako osoba pełnoletnia i nie zgadzasz się na dodatkowe zadania domowe za ten czyn - oraz, że oczywiście zrobisz je, jeśli nauczycielka wskaże inny powód, za który mogła by Cię ukarać.

 

Ale jak chcesz jej zrobić na złość, to rozwiąż te zadania i na początku lekcji jak już wszyscy wejdą do sali wstań i na całą salę powiedz "Proszę Pani! Zrobiłem te 30 zadań które dała mi pani za palenie papierosów poza terenem szkoły poza lekcjami! Bardzo bym prosił, aby je Pani sprawdziła!". Puści buraka i więcej już nikomu takich zadań nie da, a Ty będziesz miał plus u kolegów, że jej dowaliłeś. Chyba, że to prawdziwa suka, to po prostu każe usiąść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam fajny sposób. Robie najpierw wszystkie zadania, zgłaszam się co lekcje, potem nie raz nie robię i dalej się zgłaszam, że mam i chcę do tablicy: "A co to, tylko ty w tej klasie zadania robisz? Nie możesz cały czas wszystkiego za nich robić!" I jest luz blus i marmelada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób te zadania.. może się okazać, że przy interwencji wychowawcy będzie ok ale.. Ja jako, że nigdy nie potrafię się zamknąć kiedy trzeba dla własnego dobra w podobnej sytuacji nie dałem za wygraną a potem przez całe jeb.. lo miałem dwóje z niemca. Jak nauczyciel jest skur.. zapamięta to na lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak chcesz jej zrobić na złość, to rozwiąż te zadania i na początku lekcji jak już wszyscy wejdą do sali wstań i na całą salę powiedz "Proszę Pani! Zrobiłem te 30 zadań które dała mi pani za palenie papierosów poza terenem szkoły poza lekcjami! Bardzo bym prosił, aby je Pani sprawdziła!". Puści buraka i więcej już nikomu takich zadań nie da, a Ty będziesz miał plus u kolegów, że jej dowaliłeś. Chyba, że to prawdziwa suka, to po prostu każe usiąść.

 

xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nic nie zrobisz to niby może się okazać ,że zadań nie zrobisz i będzie git ale nauczyciel będzie się ciebie ciągle pytał o zadanie i różne takie. Radze ci zrobić te zadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak chcesz jej zrobić na złość, to rozwiąż te zadania i na początku lekcji jak już wszyscy wejdą do sali wstań i na całą salę powiedz "Proszę Pani! Zrobiłem te 30 zadań które dała mi pani za palenie papierosów poza terenem szkoły poza lekcjami! Bardzo bym prosił, aby je Pani sprawdziła!". Puści buraka i więcej już nikomu takich zadań nie da, a Ty będziesz miał plus u kolegów, że jej dowaliłeś. Chyba, że to prawdziwa suka, to po prostu każe usiąść.

Za dużo Bravo :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka - fanatyczka przedmiotów ścisłych zrobiła mi te 30 przykładów :D Więc problem z głowy, a przy okazji sprawiłem koleżance przyjemność ;)

 

ahahahaha tez lubie robic zadania mojej partnerki, przewaznie robie źle a ona nieświadoma sie cieszy, tak bazgram ze nauczyciele przewaznie udaja ze czytaja a tak na prawde nie moga sie rozczytac i patrza jedynie na wynik spisany z konca podrecznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...