Skocz do zawartości

Zablokowane Sprzedam skrypt TV online i gier online


Ra3l

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest gówno jak to nazwałeś i nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci na to pytanie bo nie wiem o co Ci chodzi. (związane oczywiście o zapytania na temat gówna)

I nie zamierzam prowadzić z Tobą dalszej dyskusji iż jesteś wulgarny i brak Ci kultury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy
Tz. że możesz korzystać, przerabiać sprzedać w pojedynczej kopii ale nie sprzedawać w ilościach większych niż 1

 

Rozumiem, że jak sprzedam jednej osobie, to ona też może sprzedać jednej? Ew. skoro mogę sprzedać w jednej, to mogę resztę rozdać za free?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jezu ludzie co sie dzieje, CO JA KUPUJE KOTA W WORKU???? CO CO JA CO KUPUJE WTF

 

 

also

 

 

Chell, stoję po twojej stronie jakby było jakieś głosowanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>ra3l pisze że ma jedną kopię na własność i nie można robić z skryptem co się chce

 

>pare postów później pisze że jednak nie będzie mieć swojej jednej kopii

 

>nie rozumie pytania o funkcje programu

 

albo nie, nie kupuję.

▲▲

 

Żeby nie było, że spam to i tak nie wązne jak to opisze nie kupią mu. Tak rzecze Mędrzec Alaundo, Arcydruid Kuldahar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to porządnie opisał, wszystko co da się powiedzieć - powiedział, to by miał sporą klientelę. Niestety, należy doliczyć, że on ma tylko 1 licencję ...

 

Sam bym kupił takie coś, ale nie będę ryzykował, bo nie wiem co dostanę, a Autor nie jest w stanie odpowiedzieć, a instruować go nie będę.

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy Wy wszyscy macie problemy z czytaniem czy co z wami się dzieje?

Może zacznijmy od początku:

 

Stary, to właśnie pokazałeś, że nie jesteś w stanie tego sprzedać, bo NIC nie wiesz o swoim produkcie. Po prostu zamknij temat i poproś Admina o usunięcie, bo to nie ma sensu, nikt nie kupi kota w worku

Wiem wszystko o tym co sprzedaję, ale Ty nie pytałeś o mój produkt tylko o "gówno" którym nie dysponuję aby Ci sprzedać.

 

>ra3l pisze że ma jedną kopię na własność i nie można robić z skryptem co się chce

 

>pare postów później pisze że jednak nie będzie mieć swojej jednej kopii

 

>nie rozumie pytania o funkcje programu

 

albo nie, nie kupuję.

Można ją dowolnie edytować. Nigdzie nie napisałem że nie można, wręcz przeciwnie napisałem że można.

Piszę że nie będę miał jednej kopii w chwili sprzedania jej osobie trzeciej, bo ktoś wyżej napisał że sprzedam 1 kopię i sobie zostawię 1 co jest totalną bzdurą.

winno być napisane "nie rozumiem" a nie nie rozumie, zjadłeś jedną literkę, bo ja doskonalę rozumiem ale gość wyżej pytał o funkcję "gówna" na których temat nic nie wiem.

 

Rozumiem, że jak sprzedam jednej osobie, to ona też może sprzedać jednej? Ew. skoro mogę sprzedać w jednej, to mogę resztę rozdać za free?

Nie źle rozumiesz. Ja mam licencję na jedną kopię, więc tą jedną kopię sprzedaję. Ja pierdziele to tak samo jak kupicie oryginalne GTA i możecie je odsprzedać ale w 1 kopii a nie kopiować i sprzedawać.

Misaka Mikoto wspominał, czy może je wydać jako open source, gdy je kupi. Okazało się, że nie!

A jak kupisz licencję skryptu IBP to możesz ją wydać jako OPEN SOURCE? Chyba nie.

 

Jezu ludzie co sie dzieje, CO JA KUPUJE KOTA W WORKU???? CO CO JA CO KUPUJE WTF

 

 

also

 

 

Chell, stoję po twojej stronie jakby było jakieś głosowanie

 

Bez komentarza.

 

Jakby to porządnie opisał, wszystko co da się powiedzieć - powiedział, to by miał sporą klientelę. Niestety, należy doliczyć, że on ma tylko 1 licencję ...

 

Sam bym kupił takie coś, ale nie będę ryzykował, bo nie wiem co dostanę, a Autor nie jest w stanie odpowiedzieć, a instruować go nie będę.

 

Instruować mnie nie musisz... chyba że chcesz wiedzieć coś więcej na temat gówna to musisz mi dać wskazówki w jaki sposób mam Ci odpowiedzieć bo Ty musisz mieć w tym doświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Nie źle rozumiesz. Ja mam licencję na jedną kopię, więc tą jedną kopię sprzedaję. Ja pierdziele to tak samo jak kupicie oryginalne GTA i możecie je odsprzedać ale w 1 kopii a nie kopiować i sprzedawać.

 

Nie czytałeś licencji - nie wolno Ci odsprzedawać gry :)

 

Co chwilę zmieniasz zdanie. Raz mówisz, że masz własny skrypt i sprzedajesz licencję, innym razem mówisz, że masz licencję zatem wynika, że skrypt nie jest Twój. Raz odsprzedajesz prawa, innym razem licencję, raz 1 kopię innym razem z możliwością odprzedania kolejnej kopii...

 

Ach, no i jeśli znajdę w tym skrypcie błędy i dziury, to mogę go reklamować i dostanę zwrot kasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieniam co chwile zdania. Możesz odsprzedać kopię tą którą kupiłeś czyli swoja, i w razie sprzedaży Ty zrzekasz się praw do nich. Tak samo jak ja teraz sprzedaję. Nigdzie nie napisałem że jestem autorem tylko właścicielem kopii. Reklamować skrypt? To tak samo jak po przeczytaniu książki byś chciał ją reklamować. Albo po przejściu gry. Bo np. bohater przechodzi przez tekstury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie moja wina że u Ciebie w domu unoszą się nieprzyjemne zapachy.

 

Co tu Twoim zdaniem świadczy o kancie?

I na czym mogę oszukać? Nie wysłać skryptu czy co?

 

Z resztą nigdy nie kantowałem i nie wiem skąd to bierzesz. Może Ty jesteś oszustem, ale ja nigdy nikogo nie oszukałem więc z takimi opiniami to z dala ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Z resztą nigdy nie kantowałem i nie wiem skąd to bierzesz. Może Ty jesteś oszustem, ale ja nigdy nikogo nie oszukałem więc z takimi opiniami to z dala ode mnie.

Może stąd, że zatrudniasz ludzi do sprzedaży chińskich produktów po 13 groszy za 10 wrzuconych przedmiotów, tydzień wcześniej ludzi do wrzucania obrazków na strone i zakładania tam kont po 5 groszy za konto.

 

Czy to komukolwiek wygląda na normalny i uczciwy biznes? Bo mi nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Można ją dowolnie edytować.

-Przepraszam, czy są może bułki?

-Nie wiem o co panu chodzi, przecież dostał pan te adidasy.

Reklamować skrypt? To tak samo jak po przeczytaniu książki byś chciał ją reklamować. Albo po przejściu gry. Bo np. bohater przechodzi przez tekstury.

Oooooj, chyba nie. Ale przynajmniej uczyniłeś mój dzień radosnym : D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może stąd, że zatrudniasz ludzi do sprzedaży chińskich produktów po 13 groszy za 10 wrzuconych przedmiotów, tydzień wcześniej ludzi do wrzucania obrazków na strone i zakładania tam kont po 5 groszy za konto.

 

Czy to komukolwiek wygląda na normalny i uczciwy biznes? Bo mi nie.

 

 

Skąd wziąłeś te liczby? Chyba z czarodziejskiej kuli na których tu chyba wszyscy bazujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...