Skocz do zawartości

Zablokowane Shot


Bedziom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 418
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mhm.

 

sccc2.png

sccc1.png

 

W końcu pamiętałem o zmianie obrazka skrzyni (thanks dla Sheriffa :) ) w czasie edycji projektu - cały czas o tym zapominałem :P

Niedługo zuploaduję nowszą wersję, w niej da się zniszczyć skrzynię oraz boty nie walą ogniem ciągłym, tylko kulka po kulce w krótkich odstępach :)

 

Edit : No i już jest nowa wersja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziom. Zrób rzeczy z tej listy:

-cień pod ludźmi i ze ścian

-poświaty na źródłach światła i pociskach

-ozdoby (typu drzewa, krzaki - niech mają cień)

-różne rodzaje podłoża (położenie płytek w budynkach zajmuje 5 minut)

-ubitą drogę,

a gra będzie wyglądać 10x lepiej. Jakbyś nie wiedział, jak co zrobić, to napisz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

W jakich niby grach, tu nikt nie kończy gier z tych, którzy mieliby z niej korzystac. Weź się ogarnij, bo twoja gra wygląda beznadziejnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie z tą grafą to ta gra powinna nosić tytuł "shit". Co screen widzę to samo, nic się nie zmienia(No nie licząc grafiki skrzynki). Popracuj nad nią i może wyjdzie coś fajnego.

EDIT: Małe sprostowanie, nie chodzi mi tu tyle o samą grafe, ale jakoś wizualnie czegoś brakuje, cieni i czegoś jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że prawie nic się nie zmienia, ale to przynajmniej jakiś dowód, że nie zaprzestałem :)

No i postaram się dorobić w końcu coś istotnego ^^

 

Chciałem zauważyć, że tę grę robi 12 latek! I to pod osrym ostrzałem krytyki, i tak powinniśmy go podziwiać, za to, że nie wywalił tego projektu do kosza.

To suchar, prawda? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że amunicja się kończy. Wystrzelałem się potem rzucałem granaty które nie wybuchają (jeśli nawet wybuchają to za wolno...) tylko się od wszystkiego odbijają...

Przydał by się też jakiś wskaźnik życia. A tak ogółem to za dużo poprawy nie widać. Nie ma o czym tak na prawdę komentować bo wiele się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...