Skocz do zawartości

Zablokowane [WYNIKI!]OxGames Challenge 4


Uzjel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Znalazłem doskonały głos dla mojego bohatera i to będzie moja pierwsza gra w pełni udźwiękowiona :D

Poza tym zastanawiam się czy po wysłaniu gry i po upływie 1 września można ją opublikować?

Trochę się to gryzie z:

Praca musi być stworzona specjalnie na potrzeby konkursu.

ale co to szkodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie dotyczące końca konkursu czy gra wysłana 1 września będzie brana pod uwagę czy nie bo nie jest napisane czy włącznie z tym dniem można wysyłać prace czy może w tym dniu jest ogłoszenie wyników. I jeśli można się spytać ile prac już jest nadesłanych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha dobra dzięki. Ja mam 3 mapki i właśnie teraz robię 4 ostatnią trochę mało ale myślę że nadrobię to samymi zagadkami. Potem zostanie jeszcze dość szybki w napisaniu system wczytywania poziomów i napisanie skryptu tłumaczącego fabułę to znaczy mam już funkcję która rysuje okienka a w nich tekst ale trzeba napisać cały mechanizm rysowania tych okienek w odpowiednim czasie ja myślę że na 90% grę wyślę jutro wieczorem ale chodzi o sam komfort psychiczny że jest troszkę więcej czasu niż przypuszczałem na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze nigdy nie brałem udziału w żadnych zawodach. Muszę się jeszcze podszkolić, mam nadzieję że będę gotowy na następny raz. Ciekawią mnie bardzo te gry, nawet gdy było ograniczenie do używania spritów i większość gier będzie wyglądać tak samo (graficznie) to i tak gamplay może zadziwiać. Poczekamy zobaczymy, a ja życzę wszystkim szczęścia i niech wygra najlepszy! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...