Skocz do zawartości

Kto zrobi nam prostą grę?


ss-d

Rekomendowane odpowiedzi

300 zł, za darmo nie zrobię.

C++, własny silnik, ładne efekty graficzne. GM tego nie da rady osiągnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiejesz się. 300 zł to i tak zaniżona cena, normalnie ludzie by mu sypali cenami rzędu 500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin to gra z jakością trafiającą do karaluchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Do autora tego postu:

 

W młodości próbowałem robić gry. Były one robione w Microsoft Power Point. Nie grzeszyły cudną grafiką, niezwykłą fabułą i pięknymi efektami dźwiękowymi. Były to gry niezwykle proste, lecz robiłem je w wielku 6-8 lat i wkładałem w nie wiele serca. Lecz pewnego dnia ktoś mnie kompletnie zdemotywował...

 

Miałem kolegę w moim wieku. Gdy powiedziałem mu, że robię gry, ten zaraz zaproponował mi, żebym mu także zrobił grę. Przyszedłem do niego, usiadłem przy komputerze (miał PowerPointa), a ten wyszedł z pokoju i poszedł oglądać TV. Powiedział, że daje mi pół godziny. Gdy wspomniane 30 minut minęły ten szybko wparował do pokoju i gdy zobaczył efekt mej pracy nawet nie śmiał się, ale był zły! Zrobiłem mu prostą zręcznościówkę polegającą na omijaniu samochodem przeszkód. Ten jednak oburzył się, bo spodziewał się po wejściu do pokoju GTA San Andreas! Może i byliśmy młodzi, ale nie sądze, byś był w tym wieku, lecz podobnie się zachowujesz. Myślisz, że gry rosną na drzewach? Że w Capcomie czy Valve wpada komuś pomysł do głowy i tworzy nową grę w parę miesięcy? Zapamiętaj:

 

GDY WIDZISZ GRĘ WIEDZ, ŻE WIELU LUDZI POŚWIĘCIŁO JEJ NAPRAWDĘ WIELE GODZIN PRACY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
do kiełbasa krakowska:

mas racje ale co to ma do tego tematu?

 

Autor postu oczekuję grę w niecałe 6 godzin. No... może trochę przesadziłem porównując go do mojego pseudo kolegi, ale odrobinę go mi przypomina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300 zł, za darmo nie zrobię.

C++, własny silnik, ładne efekty graficzne. GM tego nie da rady osiągnąć :)

 

 

Ech a potem się dziwić, że programiści w dziurawych butach chodzą ;).

To tak jak ze stronami www, człowiekowi się odechciewa dyskutować jak słyszy, że kolega to samo mu zrobi za 290-300 a nie za 1500.

 

Druga sprawa pojęcie "Gra jakaś platformówka prosta, przygodówka." niewiele mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

2k by starczyło jeśli grę by się dało zrobić w miesiąc + grafika i reszta byłaby załatwiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeslij mi sample grafiki i jakas nute tego rapera to zobaczy sie co da sie zrobic. Minimalny czas do ukaczenia gry to okolo miesiac ale tez zalezy jak ma wygladac itd. A i jeszcze gdybys mogl troche napisac o fabule (wiem ze to ma byc o raperze ale co on ma robic). Mam pomysl ale zobaczymy co wyjdzie jak sie dogadamy. GG nie mam (i mam na to swoje powody) wiec jesli chcesz sie kontaktowac to na tej stronie przez PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...