Skocz do zawartości

Zablokowane Edytowanie shoutów


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Zauważyłem, ze w shoutboxie często zdarzają się literówki - ktoś popełni błąd, zje literkę, lub wyśle wiadomośc zanim ją skończy - co zmusza do wysłania kolejnego shouta.

 

Z dość logicznego powodu edycja shoutów jest wyłączona - gdybyśmy mogli je edytować, zmieniałoby to sens niejednej rozmowy, oraz pozwalało wycofać niektóre zbyt pochopnie użyte słownictwo... a nawet dochodziło by do wyzwisk, które potem zmieniane byłyby na komplementy. Ale z drugiej strony, pisać kolejnego shouta, tylko dla tego, że zjadłem jedną literę?

 

Propozycja jest taka - dodałbym możliwość edycji zwykłym użytkownikom swojego shouta, ale nie później niż 3 minuty od jego napisania, oraz nie dodając/usuwając więcej niż 5 liter.

 

Pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to obojętne

Przecież literówka albo zjedzenie litery to nic strasznego, myślę że nie ma na forum tak głupiej osoby żeby nie domyśliła się o co chodziło. Jeśli się nie jest pewnym błędów zawsze można przeczytać shouta przed wysłaniem i po. Jeśli natomiast błąd zmienia kontekst wypowiedzi zawsze można napisać drugiego, poprawionego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Popieram pomysł gnyska. Literówka spaliła mój dowcip w shoutboxie i chciałbym uniknąć takich strasznych sytuacji w przyszłości.

 

Jestem za tym, żeby nie można było napisać shouta składającego się z mniej niż 3 wyrazów.

A to czemu? Jeśli ktoś spyta w shoutboxie "ej korodzik wydałeś już swojego mmorpga", to muszę na siłę watować odpowiedź dwoma niepotrzebnymi wyrazami, jeśli mógłbym po prostu napisać "tak"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
A ja dział typu "Rekrutacja" jak na forum warsztatu.

Myśle że to by ułatwiło przeszukiwanie ofert.

+1

Do valhalli nie każdy zagląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Fajne.

E:Zamiast tego czasowego mogło by być, że nie wolno edytować shouta, na którego ktoś już odpowiedział.

Problemem jest, jeśli w czasie edycji ktoś na niego odpowie. W momencie jak zapiszesz edytowany shout... błąd. Gdybym nie sprawdzał tego po ponownym zapisaniu shouta, można by obejść cały system. A takiej luki zostawiać mi nie wypada ;)

 

Co do plików GM81, mówisz - masz. Wszystkie pliki Game Makerowe dostały tez własną ikonkę.

 

Co do działu forum - nie jest ich już za dużo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...