Skocz do zawartości

Zablokowane GMClan RPG


krzysio664

Rekomendowane odpowiedzi

Bez_tytu_u.png


Tytuł: GMClan RPG

Gatunek: hack'n'slash Top-down

Opis: GMClan RPG to kolejna gra, przedstawiająca życie użytkowników serwisu GMClan. Chcesz zwiedzić dwór króla Ranmusa? Pomóc przygotować eliksir długowieczności Psichixa? Walczyć ramie w ramie z Gnyskiem lub Borkiem? To ta gra jest dla Ciebie.

Fabuła: Na dworze króla Ranmusa zapanował chaos. Nastała długa i wyczerpująca wojna, o przetrwanie krainy. Wciel się w postać Bezimiennego i zwiedź krainę GMLand. Pomagaj innym, Walcz! Więcej szczegółów nie będę zdradzać lub dopisze je, w swoim czasie.

Autorzy:

Programowanie:
krzysio664 & GMClan

Fabuła:
krzysio664 & GMClan

Grafika:
krzysio664 & GMClan

Muzyka:
krzysio664 & GMClan


Screeny:

screen.jpg

Rekrutacja:

Jeśli chcesz się przyczynić do stworzenia gry, napisz na PW lub w tym temacie o swoich pomysłach.

Premiera:

PREMIERA JUŻ W 2010 ROKU.

W związku z nadchodzącym roku szkolnym, premiera opóźni się lecz z korzyścią dla graczy.
Temat będę edytował gdy będzie jakaś nowość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja Ci doradzam wrzucić szybko jakieś screeny bo administracja na pewno nie będzie na nie wiecznie czekać.

 

E. jednak mogę Ci pomóc w tym i tamtym jak będziesz miał jakiś problem głównie z programowaniem bo grafikiem za dobrym nie jestem. Ogólnie pisz na PW bo częściej jestem na tym forum niż na gg i na prawdę dobrze radzę jeśli nie masz nawet podstaw silnika to daj znać to coś szybko wykminie i dam Ci silniczek żebyś mógł dać te screeny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niech wątkiem fabularnym - zamiast rzucania pomysłami - zajmie się kompetentna osoba, która przypilnuje, żeby wszystko było tak, jak być powinno i zadba o to, czego gracze szukają w tego typu produkcjach. To, że wrzucisz avatary i podpiszesz rangami z GMClanu wcale nie podnosi jej rangi :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukradles mi to, ze zawsze w swoich przygodowkach umieszczam ludzi z GMclanu i aluzje do nich ;)

No ale ciekawe co wymyslisz. Bo do swojej gry mam juz mase pomyslow zaczerpnietych z gmclanu, wystarczy sledzic codziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

A będzie ziutt?

 

W związku z nadchodzącym roku szkolnym, premiera opóźni się lecz z korzyścią dla graczy.

Jaka to korzyść?

 

 

ps. nie zrobisz i tak tej gry, pozdro

 

 

Czy mówi wam coś nazwa Fuaru?

to coś z tego "4chana" tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
W związku z nadchodzącym KIM? CZYM? roku ROKIEM szkolnym, premiera opóźni się lecz z korzyścią dla graczy.

 

Uważaj na lekcjach, zamiast robić gry, które i tak się nie ukażą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawię się w Niekrytego Krytyka z wp

Walczyć ramie w ramie z Gnyskiem lub Borkiem?
mmmm :) ...

lol jak coś to już ramię, ale nie żebym się czepiał.

eliksir długowieczności Psichixa
a skład? dwie rolki borki, trzy kulki gnyski i jedna tymka ranmy?

hm

nie lepiej było najpierw coś zrobić, a później pisać, bo takie ni z gruchy ni z pietruchy pomysły są yyy nie brane na poważnie j.w.

nie?

które i tak się nie ukażą.
:( ale ja chcę zwiedzić dwór króla Ranmusa :(

...

chociaż dawno nie było takiego projektu, warto by to skończyć.

zacząć?

...

 

ale serio, rpg a jakie czasy będą? futurystyczne? średniowieczne? słomiane chatki czy wypasione różnokształtne budynki?

animacja szkieletowa będzie (o ile można przyjąć że nazwana tu animacja szkieletowa to właśnie stricte to) czy przez sklejanie spritów' w animacje?

i tak czy siak lubię patrzeć jak projekt jest aktualizowany itd. itp.

Mimo wszystko więc powiadam Tobie Krzysio664 POWODZENIA i życzę udanego i ukończonego projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
ale serio, rpg a jakie czasy będą? futurystyczne? średniowieczne? słomiane chatki czy wypasione różnokształtne budynki?

wszystko się będzie działo w próżni, albo jest jeszczed druga wersja - po ciemku, bo prąd wyłączyli, księżyc spadł i nie świeci, a ty nie masz baterii do latarki

 

 

animacja szkieletowa będzie (o ile można przyjąć że nazwana tu animacja szkieletowa to właśnie stricte to) czy przez sklejanie spritów' w animacje?

i tak czy siak lubię patrzeć jak projekt jest aktualizowany itd. itp.

to jest gra edukacyjna, która rozwija wyobraźnię, animacje będziesz musiał sobie wyobrazić, tak jak i całą resztę gry ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...